Zvětšení penisu s jedlou sodou

Soda na zvětšení penisu

Vědci ze Spojených států zjistili, že více než třetina mužské poloviny populace zažívá komplexy o velikosti jejich pohlavních orgánů. Každá sekunda nespokojených je připravena jít pod chirurgický nůž, aby se stala majitelem impozantního mužství.

Muži často používají k zvětšení penisu improvizované prostředky. Jednou z metod je změna velikosti penisu pomocí jedlé sody.

Metoda je považována za populární, jednoduchou a efektivní. Ale je to opravdu tak?

Funguje metoda?

Lékaři varují před použitím této metody zvětšení falusu. Jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný) užívaná ústy nebo aplikovaná na penis nebude fungovat. Touto metodou je ale docela možné poškodit zdraví.

Na internetu existuje mnoho článků, které obsahují jasné pokyny, jak změnit velikost své mužnosti pomocí jedlé sody. Všechny jsou však nefunkční a jejich použití může způsobit vážné komplikace.

Metoda zvětšení penisu pomocí sody je extrémně jednoduchá, ale nebude fungovat k dosažení požadovaného výsledku a nebude fungovat, aby se dosáhlo hodnotných 2-3 centimetrů. Podstatou metody je masáž pohlavního orgánu pomocí směsi nebo roztoku sody. Doporučuje se také konzumovat sódu bikarbónu ústy.

Pokyny ke zvětšení

Nejúčinnějším způsobem zvětšení penisu je masáž. Musí být prováděno opatrně, protože kůže na mužském pohlavním orgánu je velmi citlivá a tenká. Rovněž je zaznamenána potřeba pravidelných postupů, jinak se požadovaný účinek nedostaví.

Jak si masírovat penis

První fází je příprava. Měli byste vzít teplou vodu do umyvadla, ponořit do ní načechraný měkký ručník, mírně ji zmáčknout a zabalit důstojnost muže. Opakujte postup alespoň 4krát. To je nezbytné, aby se zvýšil průtok krve v genitáliích. Příprava by měla trvat nejméně 20 minut.

Dále připravte sódu na pečení. Vezměte trochu produktu, zřeďte teplou vodou, abyste získali hmotu ve formě kaše. Někteří lidé používají suchý prášek, ale v tomto případě se předpokládá, že se účinek dostaví pomaleji.

Nyní musíte aplikovat pastu na penis a začít ji vtírat do kůže falusu. Zároveň natáhněte penis a snažte se ho prodloužit. Soda kaše by měla pokrývat celý penis, kromě žaludu. Je také důležité, abyste během masáže nevynechali pokožku penisu, aby byl tok krve rovnoměrně distribuován v žilách.

Poslední fází je odpočinek. Uvolněte se a lehněte si na penis s jedlou sodou. Po několika minutách, kdy se krevní oběh vrátí k normálu, omyjte kaši z falusu teplou vodou.

Existuje mnoho způsobů, jak pomocí jedlé sody zvětšit penis. Žádný z nich však nevede k požadovanému výsledku. Internet nicméně popisuje každou z těchto metod a někteří muži si ji sami vyzkouší.

Soda pasta pro masáž penisu

Pití sody uvnitř

Předpokládá se, že jedlá soda zvyšuje velikost mužského pohlavního orgánu, pokud z něj připravíte roztok a vypijete ho. Vezměte sklenici teplého mléka a přidejte půl lžičky jedlé sody. Tento lék by měl být opilý každý den ráno na prázdný žaludek po dobu jednoho měsíce.

Spotřeba sody způsobuje zrychlený krevní oběh, v důsledku čehož bude penis také nasycen krví, což znamená, že teoreticky by se jeho velikost měla zvětšit. Také hydrogenuhličitan sodný užívaný orálně by měl pomoci zlepšit kvalitu spermatu a zvýšit obsah spermií v něm. Je velmi snadné používat sódu bikarbónu doma, a proto je tato metoda oblíbená.

Pokud pijete každý den alkalický roztok, můžete nejen zvětšit velikost penisu, ale také očistit tělo od toxinů a toxinů a tím posílit imunitní systém. Někteří odborníci také tvrdí, že hydrogenuhličitan sodný užívaný ústy může zabránit tvorbě rakovinných nádorů a způsobit úbytek hmotnosti.

Klystýr s jedlou sodou

Neobvyklým a údajně účinným receptem na zvětšení penisu sodou je čištění střev pomocí klystýru. Zdálo by se, jaké je spojení mezi genitáliemi a gastrointestinálním traktem? Ukazuje se, že existuje spojení. Faktem je, že problémy s činností střev přímo ovlivňují práci člověka, protože jsou schopny blokovat volný přístup krve do penisu a šourku.

K čištění střev se vyrábějí mikroklystry s roztokem jedlé sody. Je snadné jej připravit: lžíce prášku se rozpustí v litru teplé převařené vody. Klystýr by měl být nasazen každý den po dobu jednoho měsíce. Soda ovlivňuje krevní oběh, takže tato metoda podporuje lepší funkci střev.

Koupání v roztoku sody

Skvělým způsobem, jak prodloužit a zvětšit penis a zároveň si užít koupel, je koupat se v alkalickém roztoku. Musíte sebrat 3 litry teplé vody do kbelíku nebo umyvadla a rozpustit v něm 500 gramů prášku. Poté nalijte výslednou kompozici do předplněné lázně. Teplota vody by neměla být příliš vysoká.

Chcete-li zvětšit velikost penisu, stačí být v této lázni 20–30 minut. Na konci procedury byste měli udělat kontrastní sprchu, abyste rozptýlili krev po celém těle. Tato metoda vede nejen ke zvýšení penisu, ale je také preventivním opatřením k prevenci onemocnění prostaty.

Předpokládá se, že rychlejšího výsledku lze dosáhnout vytvořením lázní s vysokou koncentrací alkálií. Je nutné nalít teplou vodu do malé pánve, nalít tam sódu, počkat, až se úplně rozpustí, a snížit genitálie do kapaliny. Koncentrovaný roztok přímo ovlivňuje průtok krve v penisu a způsobuje jeho bobtnání. Ale tato metoda není kategoricky vhodná pro muže s poškozením pohlavního orgánu.

Koupání v roztoku sody

Komprimuje

Můžete se pokusit zvětšit falus vytvořením komprese. Musíte rozpustit 10 lžící uhličitanu sodného v litru horké vody a vložit do nich malý kousek gázy nebo měkkého hadříku. Tento materiál by měl být obalen kolem penisu a ponechán po dobu čtvrt hodiny. Poté musíte penis důkladně umýt teplou vodou. Procedura by měla být prováděna nejméně 3krát denně.

Soda a med

Tato metoda je vhodná pro muže, kteří chtějí nejen zvětšit falus, ale také zvýšit jeho citlivost. Vezme se tekutý med a smísí se s jedlou sodou ve stejných poměrech. Produkt se aplikuje na pohlavní orgán a vtírá se do něj po dobu 3-4 minut. Po ukončení procedury musí být složení sody a medu omyty vodou při pokojové teplotě.

Alkalický peeling

Ke změně velikosti penisu se často používá speciální peeling. Chcete-li jej připravit, musíte kombinovat rostlinný olej (kromě slunečnicového) a uhličitan sodný v poměru 1: 1, abyste vytvořili kaši, kterou je vhodné nanášet na tělo. Pro zvýšení účinku můžete do produktu přidat trochu tekutého medu nebo 5-7 kapek éterického oleje.

Výsledný peeling se aplikuje na penis a třepe se po jeho povrchu po dobu 3-5 minut. Výsledkem je, že pokožka na genitáliích je hladší a pružnější. Tato metoda zvětšení penisu také pomáhá předcházet tvorbě zánětu na penisu. Chcete-li dosáhnout trvalého výsledku ve formě změny velikosti falusu, je třeba postup opakovat každé 2-3 dny.

Metodologie Účinnost Složitost vedení
Masáž penisu 4/10 Snadný
Pití sody uvnitř 1/10 Snadný
Klystýr s jedlou sodou 2/10 Komplex
Koupání v roztoku sody 2/10 Snadný
Komprimuje 2/10 Průměrný
Soda a med 3/10 Průměrný
Alkalický peeling 2/10 Průměrný

Opatření

Chcete-li zvětšit reprodukční orgán alkalickým práškem nebo roztokem, musíte být opatrní a provádět akce pravidelně. Samozřejmě, že je lepší nepoužívat sódu pro zvětšení penisu vůbec, ale ne každý chce věřit pravdě, mnozí doufají v zázrak. Muži, kteří se rozhodnou použít jednu z těchto metod, by měli dodržovat následující doporučení:

 • nepřehánějte to, netřete roztok sody do penisu několikrát denně, jinak můžete poškodit jemnou pokožku na penisu;
 • Před zahájením procedury proveďte test na alergii: naneste malé množství přípravku na jakoukoli část pokožky a zkontrolujte, zda na ošetřované ploše není zarudnutí nebo vyrážka;
 • použití sody se doporučuje pouze v případě, že nedojde k poškození genitálií (praskliny, rány, oděrky); jinak můžete dostat infekci a budete muset vyhledat pomoc od lékaře;
 • neměli byste příliš aktivně vtírat sodovou směs do pokožky falusu; neměli byste přípravek aplikovat na hlavu penisu a sliznic;
 • používejte pouze vysoce kvalitní výrobek, nepoužívejte prášek s nepříjemným podezřelým zápachem a nepřirozenou barvou, jinak můžete čelit vážným následkům (zánět, projev alergií);
 • metoda se nedoporučuje u mužů s vrozenými abnormalitami pohlavního orgánu;
 • Před zvětšením penisu hydrogenuhličitanem sodným si prostudujte teorii.

Vedlejší efekty

Použití sody na pečení pro zvětšení vašeho falusu může být škodlivé. Mezi vedlejší účinky této metody patří:

 1. při užívání alkalického roztoku uvnitř se mohou objevit otoky a respirační selhání (v tomto případě musíte okamžitě zavolat sanitku);
 2. na genitáliích se může objevit zarudnutí a otok, což je zcela normální a po chvíli zmizí;
 3. pokud je hydrogenuhličitan sodný používán nesprávně, existuje riziko popálení penisu doprovázeného velmi bolestivými pocity;
 4. pokud používáte jako účinnou látku vietnamský balzám a sódu, můžete kromě nepříjemného pocitu pálení čelit vážným problémům v podobě poškození kůže na genitáliích;
 5. u některých lidí se po užití sodovky objeví pálení žáhy, narušení stolice, hromadění plynů v břiše;
 6. po masáži sodou může být pohlavní orgán příliš citlivý a během pohlavního styku bude pociťována silná bolest;
 7. v některých případech vede použití metody k erektilní dysfunkci a problémům s potencí;
 8. velmi zřídka se po koupeli s alkalickým roztokem nebo masáži sodou objeví ve slabinách žilky;
 9. pokud je pohlavní orgán poškozen během procedury, může se do ran dostat infekce, která povede k zánětu, abscesům a bolesti při močení.

Jiné způsoby, jak zvýšit

Mnoho mužů, kteří dostali zápornou odpověď na otázku, zda soda pomáhá změnit velikost penisu, se uchýlí k jiným metodám prodlužování penisu. Nejúčinnější metodou je chirurgický zákrok (ligamentotomie), při kterém se podřízne vazivo penisu, čímž se zvětší jeho délka. Existují také domácí metody pro změnu velikosti pohlavního orgánu:

 • Masáž penisu vám umožní prodloužit jej o několik centimetrů (obvykle ne více než pět). Procedura však musí být prováděna denně alespoň 2krát denně po dobu několika měsíců. Pouze v tomto případě můžete dosáhnout trvalého výsledku.
 • Speciální zařízení - prodlužovač - umožňuje prodloužit délku penisu za 2-3 měsíce. Tento lék funguje mírně, ale při nošení se stále cítí trochu nepohodlně.
 • Můžete použít závaží, která musí být zavěšena na pohlavním orgánu. Měly by se nosit několik minut denně (alespoň půl hodiny).
 • Často nespokojeni se svou mužskou důstojností se uchylují k užívání speciálních léků, které nejen pomáhají měnit velikost penisu, ale také zvyšují účinnost u mužů.

Jedlá soda je považována za účinný lék na pálení žáhy, ženy ji často používají při hubnutí a pomáhají hojit rány. Avšak prostředek k zvětšení mužského pohlavního orgánu je neúčinný.