Jak rozšířit člena pomocí sodovky: recenze a způsoby

Dnes existuje mnoho způsobů, jak zvětšit penis: chirurgický zákrok, užívání doplňků stravy, používání speciálních krémů, vakuových pump a váh, které mohou poškodit zdraví mužů. Kromě toho se doporučuje masáž pro zvětšení penisu a tradiční medicína nezůstává stranou.

Jednou z populárních metod zvětšení penisu, která se úspěšně používá již dlouhou dobu, je použití jedlé sody. Tuto metodu lze snadno kombinovat s jinými metodami, jako je masáž. Další výhodou používání jedlé sody je její relativní bezpečnost, na rozdíl od mnoha pochybných krémů. Po operaci existuje riziko, že muž nebude schopen plně fungovat sexuálně. Váhy nejsou bezpečné, protože mohou poškodit penis.

soda na zvětšení penisu

Příprava na zvětšení penisu sodou

Pochopení tématu, zda soda může zvětšit velikost penisu, byste měli prozkoumat různé způsoby použití produktu:

 1. Naneste olivový olej na povrch penisu - plně zjemní jemnou pokožku. Pak přijde řada na použití jedlé sody. Musí být aplikován jemnými masážními pohyby. V manipulaci je třeba pokračovat několik minut, poté zbývající sódu důkladně opláchněte vodou a namažte penis zvlhčovačem, který pomáhá předcházet podráždění.
 2. Zvětšuje vám soda, když ji napařujete ve vaně? Ano, toto je účinný způsob, jak okamžitě zvýšit svou důstojnost. Jak v této verzi používat sódu bikarbónu? Nařeďte 1 polévkovou lžíci. l. látky v teplé vodě (stačí 1 litr tekutiny). Umístěte pohlavní orgán do lázně na čtvrt hodiny. Po ukončení procedury omyjte zbytky kompozice a naneste zvlhčovač.
 3. Jako prostředek pro zvětšení penisu se doporučuje používat sódu s medem a míchat produkty ve stejném poměru. Naneste mast na genitálie, počkejte několik minut a poté masírujte penis rukama. Takový recept kromě zvětšení velikosti zvyšuje citlivost na hlavě orgánu, což je užitečné před sexuálním kontaktem ke zvýšení vjemů.
příprava sody na zvětšení penisu

Pozornost! Pro dosažení maximální účinnosti je nutný tekutý přírodní včelí produkt. Syntetický med je pro to špatný.

Bylo napsáno mnoho článků o tom, jak soda ovlivňuje mužství. Soda obklady jsou osvědčenou možností pro zvětšení velikosti penisu. Připravte silný roztok (1 polévková lžíce na sklenici mírně zahřáté vody). Ponořte do něj gázu, poté zabalte penis hadříkem a počkejte pět minut. Při použití této techniky se ukáže, že je zaručeno, že zvětší genitálie!

Otázka: Jak používat sódu při koupeli? Je pravda, že takový postup zvětšuje velikost penisu?

Odpověď: Opravdu, pokud chcete dosáhnout výsledků v příjemném prostředí, měli byste přidat sódu přímo do vany. Produkt zvýší citlivost hlavy, což vám umožní ušetřit čas během úpravy vody.

Sedíte v koupelně a jemnými pohyby natáhnete penis. Uchopte orgán dvěma prsty, kterými se pohybujete směrem k hlavě. Nezbytný stav: žádná bolest, pálení nebo jiné nepohodlí. Pokud je tento stav pozorován, ukončete postup. Technika napínání penisu v koupelně je vynikající volbou pro zajištění správného fungování cév.

Kontraindikace

Použití kompozice má řadu kontraindikací, které je třeba vzít v úvahu, zejména v případě určitých patologií nebo chronických onemocnění. Mezi tyto kontraindikace patří:

 • poškození kůže, přítomnost vyrážek;
 • individuální nesnášenlivost látky;
 • deformace orgánu v důsledku patologického procesu (v tomto případě nelze bez konzultace s ošetřujícím lékařem).

Za přítomnosti výše uvedených faktorů nelze látku užívat externě a interně a v druhém případě tyto kontraindikace zahrnují několik dalších:

 • chronická gastritida nebo jakékoli jiné onemocnění, které vede ke změně kyselosti v žaludku;
 • alergická reakce;
 • ulcerativní formace.

Je přísně zakázáno používat produkt, jehož platnost vypršela, a proto je nutné jej před zvětšením penisu sodou zkontrolovat. Navíc byste jej měli odmítnout použít, i když má výrobek normální trvanlivost, ale prášek změnil barvu na žlutou, má specifický zápach nebo jinou odchylku od normy.

Chcete-li zaručit 100% výsledek a zjistit to jistě, podívejte se na video, které jasně předvede vlastnosti tohoto procesu:

Nyní víte, jak soda ovlivňuje zvětšení penisu. Chcete-li dosáhnout pozitivního výsledku, musíte dodržovat všechna pravidla a doporučení a pravidelně provádět postupy. Je důležité pamatovat na kontraindikace a možné komplikace - vyskytují se zřídka, ale přesto někteří muži zaznamenávají určité zhoršení zdraví. Abyste snížili pravděpodobnost tohoto procesu, měli byste se poradit se svým lékařem - provede nejen úplnou diagnostiku těla, ale také vám řekne, jak pomocí sody zvětšit penis.

Na webu najdete spoustu různých informací o tom, jak zvětšit penis pomocí sody. Někteří tvrdí, že hydrogenuhličitan sodný je neškodný a účinný produkt, zatímco jiní trvají na tom, že použití jemného bílého prášku poškodí pouze zdraví a nepřinese očekávaný účinek. Výsledkem je otázka: může být mužský penis zvětšen sodou? Chcete-li na ni odpovědět, musíte všem podrobně porozumět.

Pokyny pro zvětšení penisu sodou

Zde je několik způsobů, jak zvětšit penis:

 • Naneste na penis rostlinný olej (pro úplné zjemnění pokožky je lepší použít olivový olej). Poté se soda nanáší na povrch pohlavního orgánu lehkými masážními pohyby. Postup zvyšování musí pokračovat několik minut, poté se zbytky přípravku důkladně omyjí vodou a na intimní oblast se aplikuje zvlhčovací krém, aby se zabránilo podráždění.
 • Napařování penisu ve vaně je dalším účinným způsobem, jak okamžitě zvětšit penis. Sodu na pečení (lžíci) zřeďte v litru teplé vody. Vložte penis do nádoby s roztokem asi na 15 minut. Po provedení této kompaktní lázně opláchněte zbývající směs vodou a poté také použijte krém s hydratačním účinkem.
 • muž po použití sody
 • Stejně účinným receptem na zvětšení penisu pomocí sody je smíchání prášku s medem ve stejném poměru (také vám umožní rychle zvětšit genitálie). Výslednou konzistenci naneste na povrch penisu, několik minut držte a masírujte rukama. Zajímavý fakt: tento recept může nejen zvýšit velikost, ale také zvýšit citlivost hlavy, proto jej použijte před romantickým večerem ke zlepšení pocitů při pohlavním styku. Užitečný tip: k dosažení výsledku si vezměte přírodní med v tekuté formě. Syntetický produkt s příchutěmi způsobí více škody než užitku.

Existuje ještě jedna metoda:

soda se aplikuje na penis, poté se na genitálie připojí vakuová pumpa. Zařízení se používá v souladu s pokyny (vzduch je čerpán do čerpadla, ponechán několik minut a poté uvolněn). Díky této kombinované metodě je možné několikrát zlepšit pohyb krve cévami, což znamená, že výsledek bude ještě výraznější.

Pokud chcete maximální pohodlí a zvětšení, zkuste při koupeli použít sódu bikarbónu v teplé vodě.

V takovém případě soda na pečení zvýší citlivost hlavy a při vodních procedurách můžete ušetřit čas. V koupelně jemně vytáhněte penis na délku, uchopte jej dvěma prsty a pohybujte se směrem k hlavě. V takovém případě byste neměli cítit pocit pálení nebo bolestivé pocity; pokud máte nepohodlí, ukončete tento postup. Protahování vany s tímto jídlem je skvělý způsob, jak zajistit, aby cévy v pánevní oblasti fungovaly dobře.

Soda na pečení je další osvědčenou účinnou volbou pro zvětšení penisu. Připravte si roztok (na jednu sklenici teplé vody, jednu velkou lžičku produktu). Ponořte gázový hadřík do tekutiny a obalte jej kolem penisu, držte jej pět minut. Tímto způsobem je zaručeno, že budete moci zvětšit svůj penis!

Jak funguje soda na penis?

Oceňujeme, že hydrogenuhličitan sodný je netoxický a dostupný za pouhé haléře. Kromě toho se nám líbí možnost místních akcí a spolknutí. Vyberte si vhodnou možnost „pro sebe", klidně kombinujte techniky.

pozitivní účinek jedlé sody na penis

V podnikání bude bikarbonát sloužit následovně:

 • eliminovat zánět;
 • zabije škodlivé mikroorganismy;
 • zvýší krevní oběh;
 • zvýší stupeň asimilace kyslíku.

Místní působení a vnitřní příjem provokují průtok krve do pánevních orgánů. To způsobí expanzi kavernózních těl, zvětšení délky o několik centimetrů a vysoce kvalitní erekci.

Jak správně používat jedlou sódu pro zvětšení penisu

S pomocí sody, kterou má téměř každý v domě, můžete udělat koupele pro penis. Pomohou zpevnit penis. Chcete-li se vykoupat, potřebujete jednu čajovou lžičku jedlé sody na jednu sklenici teplé vody. Je nutné se vykoupat minimálně 15 minut. Tento postup se doporučuje provést jednu hodinu před pohlavním stykem. Mnoho mužů ve svých recenzích uvedlo, že výsledek po použití této metody je slabý. Ale téměř všichni si všimli, že i když nedošlo k žádnému zvýšení penisu, jeho pružnost se velmi výrazně zvýšila.

jak správně používat jedlou sódu pro zvětšení penisu

Můžete také použít sódu na pečení jako peeling. Chcete-li to provést, musíte nejprve navlhčit penis a poté jemnými pohyby otřít sódu po celé délce. V důsledku těchto manipulací začala krev aktivně proudit do genitálií. Musíte však mít na paměti negativní stránku této metody. Jedlá soda může dráždit a spálit váš penis. Musí být aplikován velmi opatrně. Ačkoli jsou částice hydrogenuhličitanu sodného velmi malé, mohou zranit velmi tenkou a citlivou pokožku penisu a způsobit bolestivé pocity. Drhnutí sódou bikarbónou posiluje erekci a sice mírně, ale skutečně zvyšuje penis. Pro konsolidaci výsledku se doporučuje používat sódu s mlékem, což posílí celkové zdraví.

Není tak populární, ale také účinnou metodou použití sody ke zvětšení penisu, je použití obkladů. Soda se rozetře na čistý hadřík (může to být obvaz složený do několika vrstev), trochu namočený a nanesený na orgán. Tuto kompresi můžete nechat 15-20 minut, ale ne déle.

Nenechte sódu dostat se na hlavu penisu, abyste ji nezranili!

mužské obavy z velikosti penisu

Metody pro použití sody na prodloužení penisu

Existuje mnoho způsobů, jak si prodloužit penis sodou. Recenze naznačují, že účinnost a doba léčby závisí na zvolené metodě. Nejlepší je dosáhnout komplexních opatření k dosažení vynikajícího výsledku.

Vezmeme sodu dovnitř

Jedním z hlavních způsobů je užívání sody uvnitř, protože tento postup umožňuje očistit tělo a zabránit výskytu novotvarů.

 • Látka aktivuje všechny metabolické procesy.
 • Zlepší se metabolismus a normalizuje hmotnost.
 • Mimochodem, tato metoda také zvyšuje aktivitu spermií, stávají se životaschopnějšími.
 • Proto je metoda zvláště užitečná pro ty, kteří chtějí mít děti.

Metoda je vhodná k prevenci různých problémů, ale ne k léčbě. Pokud má daná osoba vážné zdravotní problémy, měly by být zváženy další možnosti léčby. Chcete-li to provést, musíte se poradit s lékaři, protože soda není úplná droga.

Jak připravit řešení:

 1. Musíte si vzít 0, 5 lžičky jedlé sody, stejně jako sklenici mírně zahřátého mléka.
 2. Obě složky důkladně promíchejte do hladka.
 3. Poté budete muset výsledný roztok vypít.
 4. Recepce by měla být opakována každý den, směs by měla být opilá jednou denně. Délka kurzu je asi měsíc.

Pro udržení úrovně imunity bude užitečné očistit střeva. Postup také zlepší přívod krve do oblasti prostaty.

K tomu je třeba zředit 1 lžíci sody v litru převařené vody. Mikroklystry s řešením budete muset dělat jednou denně, doba trvání kurzu je měsíc.

 • Člen 13-14 cm - je to dost;
 • Masturbace pro zvětšení penisu - technika;
 • Jak si vyrobit čerpadlo vlastními rukama -.

Alkalické koupele

Alkalické koupele jsou poměrně populární metodou; skutečně zlepšují funkci reprodukčního orgánu. Takový postup pomáhá nejen zvětšit penis, ale také snížit pravděpodobnost vzniku prostatitidy a zmírnit zánět penisu. Celé tělo bude očištěno od toxinů i toxinů, čímž se zlepší metabolismus.

Doporučuje se koupat se večer před spaním. Soda působí na nervový systém a uvolňuje se. Osoba proto nejen ovlivní penis, ale také rychleji usne.

 1. Chcete-li připravit koupel, budete muset zředit 500 g jedlé sody pomocí 3 litrů vody.
 2. Roztok by měl být nalit do shromážděné vody a poté po dobu 30 minut trvat lázeňské procedury.
 3. Po koupeli se doporučuje kontrastní sprcha, která zvětší penis a zlepší zdraví.

Koncentrované koupele budou užitečné také pro lidi, kteří si chtějí zvětšit penis. Výhodou postupu je, že neexistují žádné kontraindikace a žádné vedlejší účinky.

Jediná věc nestojí za to provést postup, pokud je poškozený povrch kůže. Protože v tomto případě dojde na reprodukčním orgánu k pocitu pálení.

Pokud však člověk lituje posílení regenerační funkce, lze použít koupele. Kůže se hojí rychleji, i když bude muset vydržet pocit pálení. Recept pomáhá dosáhnout rychlého účinku a výsledek bude viditelný do hodiny po zákroku.

Komprimuje se sodou pro zvětšení penisu

Lidé, kteří chtějí změnit velikost svého penisu, doporučují používat obklady. Použití jedlé sody bude chytré rozhodnutí, protože vám umožní rychle dosáhnout výsledků. Stimuluje krevní oběh na správném místě, a proto lze rychle zaznamenat změnu velikosti orgánu.

 1. Chcete-li provést postup, musíte si vzít ručník a na něj aplikovat sódu, dříve rozpuštěnou na konzistenci pasty.
 2. Doba působení bude až 15 minut, po které musí být hmota omyta.
 3. Pokud penis zčervená a je v něm cítit teplo, pak to má účinek. Hlavní věcí je po ošetření nanést na pokožku výživný krém, který zabrání vysušení.

Masáž penisu s jedlou sodou

Správná masáž sama o sobě je dobrým způsobem, jak změnit velikost penisu. Kromě toho je lepší to udělat společně s takovou složkou, jako je soda. Stojí však za to přidat med, aby se látka změkčila. Společně tyto složky stimulují průtok krve ke zvýšení velikosti penisu.

Tuto možnost lze použít i v dospívání, protože neexistují žádné kontraindikace. Masáž lze provádět dvakrát až třikrát denně, přičemž lze přidat další komponenty.

Například odborníci doporučují používat olivový olej. Musí být smíchán s hydrogenuhličitanem sodným, aby bylo možné provést masáž. Olej vyživuje tkáně orgánu a činí je pružnějšími. Proto bude epitel vypadat zdravě a bude se cítit dobře na dotek.

Hvězdička se sodou

Od odborníků si můžete vyslechnout doporučení, jak použít hvězdičku ke zvětšení penisu. Tento balzám lze zakoupit v lékárně, ale nemusíte do směsi přidávat příliš mnoho.

 1. Doporučuje se použít hvězdičku v objemu nepřesahujícím hlavu zápasu. Budete také muset vzít lžíci jedlé sody a malé množství vody.
 2. Výsledná hmota musí být aplikována na genitálie a ponechána po dobu 10-15 minut. Pokud dojde k silnému pocitu pálení, měl by být produkt urgentně omyt vodou.

Jak funguje soda při zvyšování mužského orgánu

Abyste pochopili, proč je jedlá soda vhodná ke zvýšení mužské důstojnosti, měli byste trochu porozumět výhodným vlastnostem produktu:

 1. Soda zajišťuje lokální podráždění pokožky, což vyvolává aktivaci krevního oběhu. Penis pak dočasně nabobtná.
 2. Poté se zvyšuje erekce, což je důležité pro některé intimní problémy.
 3. Látka poskytuje rychlé výsledky. Použitím jakéhokoli receptu můžete dosáhnout okamžitého zvětšení penisu, které vašeho sexuálního partnera příjemně překvapí.
 4. Ke skutečnému zvýšení mužské důstojnosti dochází bez použití pilulek nebo chirurgického zákroku.
 5. Látka je levná a snadno dostupná.
jedlá soda pro růst penisu

Výhody jedlé sody

Než se naučíte, jak zvětšit penis pomocí sody, měli byste se seznámit s jeho výhodnými vlastnostmi:

 • Místní podráždění kůže, které aktivuje krevní oběh v penisu a dočasně bobtná.
 • Zlepšení erekce s lokální expozicí, což je důležité pro muže, kteří mají problémy s potencí.
 • Mírné podráždění penisu slouží jako vynikající prevence onemocnění v pánevních orgánech, což potvrzují někteří odborníci.

Soda má blahodárný účinek na celé tělo: urychluje hojení tkání, tlumí pálení žáhy, předchází vzniku obezity a normalizuje metabolické procesy. Důležité! Před zahájením zvětšení penisu sodou doma byste měli projít testem citlivosti: naneste na pokožku roztok hydrogenuhličitanu sodného a počkejte 1-2 hodiny. Pokud nedojde k zarudnutí, pocitu pálení a dalším negativním projevům, můžete bezpečně pokračovat v postupech.

Je pravda, že soda zvyšuje penis

Otázka: Je pravda, že si můžete vybudovat penis se sodou? Je reálné zvětšit reprodukční orgán touto látkou? Odpověď: Ano, je pravda, že jedlá soda dělá s genitáliemi zázraky. Hydrogenuhličitan sodný je vynikající ředidlo krve, které pomáhá při gymnastice zaměřené na růst penisu.

Kapalná krev se aktivně distribuuje v urogenitálním systému. Látka zabraňuje pravděpodobnosti vzniku krevních sraženin, což jsou komplikace při masážních cvičeních.