Mužský intimní plast

operace zvětšení penisu

Sexuální problémy spojené s nespokojeností muže s velikostí jeho penisu způsobují ztuhlost komunikace se ženami, ztrátu sexuálního zájmu a tvorbu různých komplexů.

Dnes byly vyvinuty a zavedeny do praxe metody obrysových plastů pro intimní injekce, pomocí kterých je možné měnit velikost a tvar penisu bez chirurgického zákroku a celkové anestézie, dlouhé rehabilitační doby a za méně peněz.

V moderní medicíně se přikládá velký význam zlepšení kvality lidského života. Plnohodnotný sexuální život je navíc důležitou součástí této koncepce. Je zajímavé, že až donedávna bylo sexuální zdraví považováno za nedílnou součást reprodukčního zdraví, ale Montrealská deklarace Světové asociace pro sexuální zdraví z roku 2005 uznala, že všichni máme právo hledat sexuální potěšení jako součást celkové pohody. Ve veřejném vědomí, zejména v sebevědomí samotných mužů, jsou mužskost a sexualita téměř synonymem, a proto se dnes tolik zástupců silnějšího pohlaví zajímá o techniky zvětšení penisu. Velikost penisu byla vždy velmi důležitá při vnímání mužnosti, sexuality a prosazování jeho sebeúcty. Proto nespokojenost s velikostí penisu způsobuje sexuální problémy u mužů, ztuhlost v komunikaci se ženami, ztrátu sexuálních zájmů, vývoj různých komplexů a dokonce i obecný nedostatek důvěry v jejich schopnosti. Právě tyto případy se mohou stát indikací pro mužskou intimní plastickou chirurgii. V souvislosti s vysokým společenským významem tohoto problému vyvstává otázka potřeby vyvinout účinné metody zvětšení penisu, které mohou změnit kvalitu sexuálního života mužů všech věkových skupin.

Dnes pro to existují různé metody intimní plastické chirurgie pro muže, z nichž většina je chirurgická. V zásadě se jedná o drahé operace, které vyžadují určité podmínky, vybavení a dovednosti. V posledních letech však byly vyvinuty a zavedeny do praxe jednodušší a dostupnější metody. Patří mezi ně metody intimních injekčních obrysových plastů, které umožňují dosáhnout zvětšení penisu a změnit tvar penisu bez chirurgického zákroku, celkové anestézie, dlouhé rehabilitační periody a za nižší cenu.

Téměř každý muž ví o bezpečných a účinných metodách zvětšení ženských prsou, o možnostech konturování a intimní plastické chirurgii, které ženám umožňují zdůrazňovat a udržovat jejich vnější přitažlivost a sexualitu. Mnoho mužů však neví o existenci moderních minimálně invazivních metod mužské intimní plastické chirurgie, pomocí nichž je možné změnit tvar penisu a zvětšit penis, což jistě pomůže zlepšit kvalitu sexuálního života .

Podle údajů se v poslední době zvýšil počet pacientů se sexuálními problémy. Tyto problémy jsou často spojeny s poddimenzovaným penisem a předčasnou ejakulací).

V jakých případech se zvětšení penisu provádí?

Podle různých zdrojů chce minimálně 70% mužů zvětšit svůj penis. Asi 60% z nich chce, aby se prodloužila, asi 40% sní o silnějším penisu a nikdo nechce, aby se zmenšil nebo ztenčil. Nedostatečná velikost penisu způsobuje nejen ztuhlost při jednání se ženami a obecný nedostatek důvěry ve schopnosti muže, ale také negativně ovlivňuje jeho schopnost plodit potomky, tj. Plodnost. Podle WHO došlo v posledních 2–3 desetiletích ve všech zemích světa spolu s nízkou plodností ke zvýšení počtu neplodných manželství, jejichž příčinou je ve 40–50% případů patologie mužského reprodukčního systému, ve struktuře kterého se zvýšil podíl mikropenie a penilní dysmorfofobie.

Velikost penisu je navíc odrazem celkového zdravotního stavu člověka, zejména stavu jeho endokrinních a reprodukčních systémů. Faktem je, že velikost penisu závisí na množství pohlavních hormonů produkovaných během puberty, tj. Při pozorování nejintenzivnějšího růstu vnějších pohlavních orgánů. Snížená hladina mužských pohlavních hormonů vede nejen ke zpomalení růstu tkáně penisu, ale je často příčinou mužské neplodnosti, protože vede ke snížení a někdy úplnému zastavení produkce spermií. V těchto případech se doporučuje zvážit možnost mužské intimní plastické chirurgie.

Údaje o velikosti „průměrného" penisu se velmi liší. Různí autoři odhadují průměrnou velikost normálního penisu odlišně, protože jejich názory jsou často určovány kulturními a etnickými charakteristikami určitých zemí a regionů. Přesto se normální délka penisu v klidovém stavu odhaduje na 7, 5–10, 5 cm a v erekčním stavu na 12–18 cm, zatímco jeho průměr je obvykle 3, 0–3, 5 cm. Ze statistických údajů vyplývá, že každý, kdo uvažuje o zvětšení penisu.

Poměrně velký rozptyl indikátorů normální délky penisu (od 12 do 18 cm) lze vysvětlit individuálními rozdíly v anatomii tříselné oblasti, konkrétně poměrem skryté a volné části kavernózních těles a okolní skořápka. Existuje názor, že při normální hladině pohlavních hormonů a správném vývoji corpora cavernosa u různých mužů, vzhledem k jejich individuálním vlastnostem, velikosti skryté části corpora cavernosa, která je zodpovědná za jejich připojení ke stydkým kostem a podle toho ani fixace penisu nejsou zdaleka stejné.

Pokud jde o různé patologie, je v současné době známo asi 20 vrozených onemocnění, která se vyznačují porušením produkce pohlavních hormonů a projevují se malou velikostí penisu a (v některých případech) neplodností. Takové případy samozřejmě vyžadují intimní plastickou operaci muže. Čím dříve je diagnóza stanovena a léčba zahájena, tím více je důvod hovořit o její účinnosti.

V literatuře existují důkazy, že u zcela normálních varlat a poměrně dobře vyjádřených sekundárních sexuálních charakteristik nesmí funkční penis ve stavu úplné erekce překročit 2, 5 cm. Pro orgány této velikosti se používá termín „micropenis". Popsán je také fenomén známý jako „vrozená hypoplázie", při kterém tělo penisu prakticky chybí a jeho hlava je připevněna ke stydké kosti. V tomto případě vám mohou pomoci vstřikovací obrysové plasty.

Ačkoli velikost penisu nemá prakticky žádný vliv na schopnost normálního styku s normální erekcí, někteří muži mají touhu po zvětšení penisu. Nespokojenost s vzhledem a velikostí vašeho penisu může vést k vážným problémům s reprodukčním zdravím. Jednou z nejpůsobivějších komplikací penilní dysmorfofobie je psychogenní erektilní dysfunkce, která nakonec vede k neplodnosti. Velikost penisu se tak stává jedním z důležitých faktorů, které přímo ovlivňují plodnost a kvalitu života.

Mužská intimní plastická chirurgie je i nadále populární a stále rozšířenější oblastí plastické chirurgie.

Na základě našich vlastních zkušeností a údajů ze světové literatury můžeme konstatovat, že více než 70% intervencí prováděných u mužských intimních plastů jsou operace u osob s naprosto normálními anatomickými rozměry penisu. Hlavní motivy pro pacienty, kteří hledají zvětšení penisu, jsou tedy:

  • zvýšení sebeúcty;
  • zvýšený sex-appeal;
  • zlepšování kvality sexuálního života;
  • odstranění „komplexu šaten" - snížení pocitu rozpaků v mužských společnostech.

Je známo, že délka penisu v mnohem menší míře než jeho průměr ovlivňuje schopnost partnera dosáhnout vaginálního orgasmu. Požadovaného výsledku je tedy mnohem snazší dosáhnout nikoli zvětšením penisu, ale korekcí průměru penisu.

Techniky zvětšení a korekce tvaru penisu

Moderní metody mužské intimní plastické chirurgie jsou zaměřeny nejen na zlepšení estetických a funkčních výsledků intervencí, ale také na snížení počtu komplikací. Mezi tyto metody patří lipofilling, mikrochirurgická autotransplantace tkání, transpozice vaskularizovaného svalu nebo štěpů fasciálního tuku a instalace různých implantátů.

Až donedávna byla lipofilling autogenního tuku běžně používanou metodou konturování injekcí. Častá resorpce a migrace injikovaného autologního tuku, stejně jako případy fibrózy, však minimalizovaly zájem o tuto metodu.

Různé syntetické materiály (silikon, parafín atd. ) Nenalezly široké uplatnění pro zvětšení penisu kvůli častým komplikacím, jako je infekce, migrace implantátu, vytvrzování tkání a nekróza.

Pro zvětšení penisu navrhli profesor a spoluautoři metodu mikrochirurgické autotransplantace rotované fasciálně-mastné chlopně z přední břišní stěny na zásobujícím cévním pedikulu. Navzdory zjevným výhodám vyžaduje metoda drahé vybavení a speciálně vyškolený mikrochirurgický tým. V pooperačním období je nutné odmítnout fyzickou aktivitu po dobu až 3 měsíců.

Značný zájem je o nový směr v mužských intimních plastech založený na implantaci speciálních viskoelastických biogelů na bázi kyseliny hyaluronové pod kůži penisu, který nejen doplňuje stávající objemový deficit, ale také zlepšuje strukturu kůže penis. V roce 2003 byly provedeny příslušné studie, které obdržely první údaje o účinnosti použití těchto biogelů v intimním mužském plastu, což naznačuje možnost jejich klinického použití.

Mužské injekční konturování pomocí přípravků s kyselinou hyaluronovou může pomoci při řešení sexuálních problémů, které nejsou spojeny pouze se vzhledem penisu, ale někdy s jeho funkčními vlastnostmi (nejčastějšími problémy tohoto druhu jsou předčasná ejakulace).

Pro vstřikování konturových plastů tedy odborníci používají viskoelastické gely (plniva) na bázi kyseliny hyaluronové. Složení těchto přípravků se liší od složení plnidel, které používají kosmetologové při provádění konturování obličeje. Zejména v naší praxi k tomu používáme speciální gely.

Nomenklatura gelů zahrnuje 6 přípravků, z nichž každý má své vlastní vlastnosti a oblasti použití.

Od roku 2005 je registrována droga speciálně pro intimní plastickou chirurgii pro muže a ženy. S tímto výplní můžete efektivně a bezpečně zvětšit penis, upravit velikost korunky, frenum, změnit tvar těla penisu a léčit předčasnou ejakulaci.

Umožňuje vám úspěšně pracovat s intimními partiemi, protože se snadno zavádí, dobře distribuuje v tkáních, účinně kompenzuje nedostatek objemu, poskytuje dlouhodobý výsledek bez vyvolání alergických reakcí. Léčivo se vyrábí v injekčních stříkačkách na jedno použití o objemu 0, 8 ml balených v blistrech, které zaručují bezpečnost a absolutní sterilitu gelu.

Postup pro intimní injekci konturových plastů u mužů se provádí ambulantně v lokální anestézii (bez sedace).

Kyselina hyaluronová se biodegraduje v průběhu času a rychlost biodegradace závisí na úrovni přívodu krve v konkrétní oblasti těla. Takže s plastem hlavy penisu trvá účinek v průměru 0, 7 až 1 rok, s plastem těla penisu je zachování účinku možné až 1, 5 až 2 roky, proto se doporučuje postup opakovat v průměru po 1-1, 5 letech . . .

Rozšíření žaludu penisu

Normálně by měl průměr hlavy penisu v zadní části přesahovat průměr těla penisu o 1–2 cm, což přispívá k tvorbě „orgasmické manžety" při pohlavním styku. Při nedostatečné velikosti hlavy znamená postup zvětšení penisu zavedení výplně podmíněně do dolní třetiny a podél koronární drážky. V obou případech je objem injikovaného léčiva na 1 „krok" od 0, 1–0, 4 ml. Při práci s koronární drážkou a při zesílení samotné hlavy se výplň zavádí pomocí techniky ventilátoru (při obráceném zdvihu jehly) (jehla 27G). Minimální celkový objem léčiva pro korekci žaludu penisu je 0, 8 ml, odhadované maximum je 2, 0 ml. Pro rovnoměrnou distribuci gelu doporučujeme nejprve provést „hydro-přípravu" tkáně pomocí 0, 9% roztoku NaCl v objemu 10 ml.

Frenuloplastika

Tento termín označuje postup pro korekci frenum žaludu penisu.

Technikou frenuloplastiky je zvětšení penisu vyplněním frenula gelem, aby se zvětšil jeho objem. Lék se vstřikuje do měkkých tkání pod uzdou v množství 0, 1–0, 3 ml na „krok", jehla 25–27 G, injekční technika je kapací. Zavádění léku přímo do uzdy (vazu) je nepřijatelné.

Všechny techniky mužských injekčních obrysových plastů lze kombinovat a provádět v jednom postupu, přičemž podmínky rehabilitace a rozvoje komplikací se nijak nezmění.

Tkáně vnějších pohlavních orgánů u mužů, stejně jako u žen, mají velmi dobré zásobení krví, proto k hojení po těchto postupech dochází bez jizev. Během období zotavení, které je v průměru 2–3 dny, se aktivní sexuální aktivita nedoporučuje.