Jak si zvětšit penis doma: jednoduchá cvičení. Jak je možné zvětšit člena doma a je to možné

Penis je vnímavý orgán. Můžete jej zmenšit do dvou měsíců. Překvapuje vás tato informace? K tomu stačí použít prostředky sexuálního uspokojení s úzkým průměrem: ať už je to mladá dívka nebo pevně zaťatá ruka.

Je možné zvětšit penis? Pokud ji můžete snížit, pak ji samozřejmě můžete zvýšit!

Nejprve se musíte rozhodnout o průměrné velikosti penisu, abyste mohli kritizovat svůj vlastní. Pro zástupce kavkazské rasy má délku 13-16 centimetrů a průměr 3. Pokud velikost vašeho válečníka zapadá do tohoto rámce, měli byste si pečlivě promyslet, než budete pokračovat v postupech popsaných níže.

Jak si zvětšit penis doma?

Jak si tedy zvětšit penis doma? Nejúčinnější metody jsou:

  • jelqing;
  • masáže;
  • prodlužovače;
  • protahování břemeny;
  • gely;
  • léky;
  • vakuové pumpy, které jsou méně účinné, se používají v kombinaci se základními technikami.

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba vědět hned na začátku tréninku na zvětšení penisu, je, že nebudete mít okamžité výsledky. A navíc po absolvování pravidelného tréninku můžete ztratit všechny úspěchy získané při vytrvalém budování vlastní sebeúcty.

Zvažme, jak zvětšit penis doma a na čem jsou založeny známé techniky.

Jelqing. Jak to funguje?

Princip zvyšování falických centimetrů pomocí jelqingu je univerzální pro všechny masážní metody této jemné sféry. Je založen na protažení kavernózních těl, která jsou strukturou penisu. Zvětšením jejich průměru zvětšíme objem krve naplňující je během erekce. A to zase znamená zvětšení velikosti vlastního penisu Jeho Veličenstva.

Jelqing. Cvičení 1

Jak si zvětšit penis doma pomocí jelqingu? Nejprve je třeba zahřát kavernózní těla, aby se zvýšila jejich pružnost. K tomu musíte na pánvi ohřát stolní sůl nebo jakoukoli obilninu. Nalijte obsah pánve do ponožky (samozřejmě čistý a suchý, nikoli ten, který je v tuto chvíli na jedné z nohou), aplikujte přímo na penis. Musíme se pokusit zahřát celý povrch penisu a rovnoměrně rozdělit obsah improvizované vyhřívací podložky.

muž dělá cvičení na zvětšení penisu

Poté začneme dojit - takto se překládá slovo „jelqing". Nejprve si představte něco pikantního, co může našeho hrdinu vzbudit. Neměli byste být horliví: potřebujeme pouze 40-50 procentní erekci. To je nezbytné pro částečné naplnění kavernózních struktur krví, ze které se budou natahovat během mechanického působení na penis.

Dále ošetřujeme penis jakýmkoli lubrikantem, abychom snížili dráždivý účinek na jeho jemnou pokožku.

Nyní ji uchopíme za základnu s prsty složenými do těsného prstence, se stejným „prstenem" přesuneme krev do hlavy a provedeme protahovací pohyb podél penisu. Hustota komprese prstů se určuje individuálně na základě pocitů: neměla by být žádná bolest, ale napětí by mělo být vysoké. Pohyb by měl být pomalý (až 35 sekund), s mírným tahem dolů. Nedotýkáme se hlavy. Cvičení opakujeme.

muži napodobují velikost malého i velkého ptáka

Musí se změnit směr pohybu: dolů, doleva, doprava, nahoru.

Je lepší omezit dobu trvání procedury poprvé na 40-50 úseků. V budoucnu se doporučuje zvýšit jejich počet na dvě stě nebo tři sta. Zástupcům silnějšího pohlaví, kteří se stali mistry jelqingu, je povoleno pět set cvičení denně!

Cvičení 2

Toto cvičení protahuje kavernózní těla zvýšením tlaku. K tomu uchopíme penis celou plochou dlaně, zmáčkneme a držíme alespoň deset sekund. Pokud dlaň nezakrývá celý povrch „hrdiny", je přípustné použít druhou. Mačkáme bez fanatismu, abychom neporanili cévy a kavernózní struktury. Stáhneme člen výše uvedenými směry.

Při správném postupu a pravidelném cvičení jelqing může výsledek překvapit i majitele zvětšeného penisu. Lze očekávat růst minimálně 2 centimetrů za jeden měsíc výuky. Kombinace s dalšími technikami zvyšuje efektivitu akce.

Jak zvětšit penis pomocí prodlužovače

Jedním z nejúčinnějších způsobů zvětšení penisu je použití aparátu s nepochopitelným názvem „extender".

prodlužovač zvětšení penisu

Vypadá to jako dva kroužky spojené posuvnými kovovými nebo plastovými tyčemi. Upevnění penisu s jedním prstencem na základně, s druhým - v čele "bojovníka", periodicky zvyšující vzdálenost mezi nimi zvětšením délky tyčí, nosíme jej neustále po dobu jednoho měsíce. Vzhledem k lehkosti a malé velikosti nástavce jeho nošení nezpůsobuje nepohodlí. Odstraníme, vyvoláme erekci, změříme. Výsledky jsou hmatatelné: od tří centimetrů prodloužení délky. Opravíme to, pokračujeme.

Extender. Princip fungování

Jak si zvětšit penis doma pomocí prodlužovače?

zvětšení penisu extenderem

Roztažený člen mezi kroužky roztáhne jeho strukturu a také provokuje zvýšený růst tkáně, protože tělo se snaží zbavit se pro něj nepříjemného napětí a zahájit buněčný růst, aby kompenzovalo deficitní tkáně. Geniální je jednoduché.

Rozdíl mezi zvětšením penisu pomocí prodlužovače od všech ostatních metod je zaručeným a trvalým výsledkem. To znamená, že mocné rozměry „hrdiny" zůstanou navždy.

Existuje několik typů prodlužovačů:

  • vakuum;
  • pás;
  • smyčkovaný.

Vakuum a prodlužovače pásu jsou považovány za nejpohodlnější při nošení, zatímco smyčkové jsou populárnější kvůli jejich nižším nákladům, navzdory určité bolesti. Každý vládce falusu si sám zvolí, jak zvětšit penis, na základě svých vlastních závěrů. Tato užitečná zařízení si můžete zakoupit v online obchodech i v jakémkoli sexuálním obchodě v zemi.

Stejný princip, ale zdarma

Na základě stejného principu funguje protažení penisu váhami zavěšenými na něm. Účinnost není tak vysoká kvůli méně často prováděným činnostem než pomocí prodlužovače.

Na hlavě penisu je nutné zafixovat široký pás lepicí omítky bezpečně připevněnou šňůrou. Na konec krajky je vázána zátěž: zpočátku je malá, s časem a počtem postupů se zvyšuje. Akce se nejlépe provádí vsedě, ne déle než patnáct minut pro první sezení. Následně se postupně zvyšuje délka cvičení a závažnost zátěže. A nenechte hlavu znecitlivět! Lepicí sádru pravidelně sundávejte a nechte svého malého přítele odpočívat.

Zvětšení penisu pomocí léků, gelů a mastí

Je to reálné? Jak si můžete zvětšit penis mastí? Obecně, v žádném případě. Princip jejich působení je extrémně primitivní: zvýšený průtok krve do genitálií. Netrvá déle než dvě hodiny, až na několik výjimek. To nepřináší zvýšení nenapnutému členu.

léky na zvětšení penisu

A s léky, které jsou o něco účinnější než gely, musíte být ostražití. Jsou založeny na hormonech. To je plné nepříjemných následků. Kromě toho mohou takové léky vést k hypersexualitě. Není to samo o sobě špatné, ale v souvislosti s hormonální poruchou to může být spousta potíží.