Jak zvýšit tloušťku penisu? Základní metody.

jelqing prsten pro zvýšení tloušťky penisu

Když má muž touhu zvětšit svůj penis, pak ve většině případů jde o délku pohlavního orgánu. Ale koneckonců, tloušťka penisu by neměla stát stranou!

Často je lepší mít tlustý a krátký penis než tenký a dlouhý. Zvětšení je proto nutné jak na délku, tak na šířku! Je mnohem obtížnější uspokojit partnera tenkým penisem, protože není schopen správně ovlivnit stěny pochvy. Často se takové problémy vyvíjejí do komplexů a v intimní sféře vznikají nepříjemné situace.

Je možné zvětšit tloušťku penisu? Samozřejmě! Většina metod umožňuje změnu délky i obvodu (ale v menší míře). Podívejme se, které techniky jsou nejvýraznější, aby pomohly zvýšit tloušťku penisu.

Prodlužovače

Ptáte se, jak zvyšuje tloušťku penisu, pokud byl původně nabízen jako prodlužovač? Je to jednoduché. Každá buňka těla má trojrozměrnou strukturu a během dělení buněk penisu vlivem zařízení dochází ke zvýšení ve všech směrech. Výsledek zůstává navždy.

Jelqing

Toto je nejdostupnější způsob, jak zvětšit tloušťku penisu spolu s délkou. Hlavním plusem nejsou žádné finanční náklady, stačí vám provádět určitá cvičení každý den zhruba půl hodiny. Pro dosažení nejlepšího výsledku můžete použít speciální lubrikanty ke zvýšení nebo užívání doplňků stravy, které mají kontraindikace, mějte to na paměti.

Čerpadlo

Použití vakuových nebo hydraulických pump může výrazně zvýšit tloušťku penisu. Zařízení tohoto typu lze zakoupit v jakémkoli obchodě se sexem za dostupnou cenu. Kvalitní výrobek vám bude sloužit dlouho. Hlavní plus - výsledek nárůstu bude za pár minut! Trvá to jen krátce. Metodu proto musíte použít těsně před sexem, poté můžete partnera překvapit. Nenechte se ale příliš unést, můžete to přehnat a způsobit si bolestivé zranění!

Kde výše uvedená zařízení koupit? Nakupujte pouze v důvěryhodných obchodech, které mají mnoho pozitivních recenzí.

Chirurgické řešení problému

Chirurgie je nejdražší způsob, jak zvětšit mužské pohlavní orgány. Operace ke zvýšení tloušťky penisu se však zásadně liší od chirurgického prodloužení. V tomto případě chirurg umístí očištěnou tukovou tkáň pacienta pod kůži penisu. Ale po několika měsících se vstříknutý tuk rozpustí a orgán se vrátí do své předchozí velikosti. Současně po zákroku může penis vypadat nepřirozeně a ne krásně.

Ideální odpověď na otázku „jak zvýšit tloušťku penisu" nelze najít, všude jsou klady a zápory. Každý muž se sám rozhodne, co použije a zda mu vůbec stojí za to se změnit.