Jak rychle zvětšit penis doma

Téměř každý muž si myslí, že by bylo hezké dostat ještě pár centimetrů na délku a tloušťku penisu. Ne každý dokáže problém radikálně vyřešit plastickou operací. Často se ale uchylují k alternativním metodám. Níže se podrobně dozvíte, jak rychle zvětšit penis pomocí několika technik, které prokázaly svou účinnost - masáže, cvičení, vakuové přístroje, nástavce, externí a lidové prostředky, léky a doplňky stravy.

Dopřejte si masáž

Masáž penisu je nejoblíbenější technikou, která zvyšuje elasticitu buněk penisu, zvyšuje objem buněk kavernózních těles naplněných krví při erekci. Pokud budete masírovat pravidelně a dlouho, falus začne růst jak do obvodu, tak do délky.

Před každou lekcí příprava na vedení zahrnuje:

 • hygienické postupy pro čištění pokožky pohlavních orgánů;
 • zahřívání tkání teplou sprchou, koupelí, obklady;
 • hydratační - masážní olej, běžný lubrikant, lubrikant na zvětšení penisu.

Až budete připraveni, začněte s masáží:

 • sepněte kořen kmene kroužkem ukazováčku a palce;
 • pomalu nasměrujte ruku na hlavu a rovnoměrně nasměrujte krev do celého orgánu;
 • fixujte ruku v blízkosti předkožky po dobu 10 sekund;
 • uchopte penis a hlavu, natáhněte orgán na maximální vzdálenost;
 • v tomto stavu fixujte 30 sekund;
 • protáhněte orgán, abyste obnovili krevní oběh.
zahřívání tkání ve sprše před zvětšením penisu

Tyto kroky opakujte s přestávkou 10 minut, abyste neporanili tkáně a cévy. Cvičte masáž co nejdéle, ale ne méně než 4 týdny, abyste dosáhli prvních výsledků. Maximální nárůst, kterého kluci v této věci zažili, byl plus 7 cm do délky a 3 cm do objemu.

Dělejte cvičení pro zvětšení penisu

Cvičení je dalším typem manuálního tréninku, se kterým můžete rychle zvětšit délku a tloušťku penisu. Existuje dokonce i takový termín penisbuilding (stavba-build). Existuje mnoho technik, můžete cvičit jednu nebo několik najednou, vše závisí na touze a očekávaném konečném výsledku.

Techniky cvičení:

 1. Upínání. Technika je zaměřena na zvětšení tloušťky orgánu za 5 minut, ale za předpokladu každodenního výkonu. Musíte udržet krev v penisu umělým natahováním. Omotejte hlaveň až po hlavu elastickým obinadlem, nasaďte a zaklapněte speciální klip na základně. Erekce by neměla být 100%, trénujte maximálně 4x za měsíc, počínaje 30-60 sekundami, čímž se set nastaví na 5 minut. Výsledek je plus 1, 5-2 cm na obvod.
 2. jelqing. Technika, která přišla z arabských zemí. Nejprve cvičíte mokrý jelq (pomocí lubrikace), když získáte zkušenosti, můžete přistoupit k suchému jelqu (bez vlhkosti). Principem cviku je dojení penisu, kdy kroužkem dvou prstů silně natahujete penis směrem k hlavě, aniž byste se ho dotkli. Proveďte 100-200 opakování denně podle plánu 2/2, 3/3 a 5/2.
 3. Uli cvičení. Nebezpečná technika pro ty, kteří již mají tréninkové zkušenosti. Zahřejte orgán, přiveďte k erekci ne více než 50-70%. Poté uchopte palec a ukazováček a stiskněte. Fixujte půl minuty, stejným tlakem se přesuňte do středu trupu. V této poloze také vydržte půl minuty a poté se přesuňte na hlavu, nedosahující 2-3 cm. V tomto místě držte tlak po dobu 20 sekund. Udělejte až 5 sérií denně, vezměte si 2 dny v týdnu volno.
 4. Kegelovy cviky. Jednoduchá technika, kterou lze provádět kdekoli. Zahrnuje mačkání a uvolňování m. pubococcygeus po dobu 5-10 minut denně. Měňte dobu komprese od několika sekund do půl minuty nebo více.
 5. Taoistické praktiky. Nejstarší technika, která zahrnuje manuální gymnastiku - kroucení, protahování, mačkání, ale spolu s dechovými cvičeními. V tuto chvíli musíte třemi prsty druhé ruky trochu přitlačit na hráz. Cvičte několik měsíců v řadě, abyste dosáhli stabilního nárůstu.

Během tréninku se určitě připravte – hygiena, zahřátí, nanesení hydratačního krému. Dodržujte postupnost, provádějte první cvičení poloviční silou, abyste neporanili orgán, postupně zvyšujte zátěž a dobu trvání procedur.

Po dokončení si oblečte bavlnu, volné spodní prádlo, dopřejte si čas na odpočinek.

Použijte vakuové nástroje

Použití mechanických zařízení ke zvětšení falusu je především lékařská metoda pro korekci tvaru orgánu. Jedním z těchto zařízení je vakuová pumpa, která zlepšuje krevní oběh v tkáních genitálií. Řada čerpadel umožňuje vybrat si model podle různých fyziologických parametrů.

Typy čerpadel:

 1. Manuál- pumpa s hruškou odčerpávající vzduch z baňky. Penis je umístěn uvnitř, poté si sami regulujete rychlost a intenzitu podtlaku.
 2. Elektrický- model s automatickým pohonem, kde je hladina čerpání regulována automatickým ovládáním. Barel umístíte do baňky a na displeji zvolíte úroveň zatížení.
 3. Voda- do baňky nalijte vodu, nasaďte ji na penis a přitlačte základnu k ohanbí. Lisováním zvlnění stlačíte, přebytečná voda se odsune a vytvoří vakuový efekt. Tažná síla je pozorována na řídicím snímači.

Podmínkou efektivního použití vakuové pumpy je soulad parametrů penisu s válci a manžetami přístroje.

První sezení netrvá déle než 5 minut, předehřejte falus, navlhčete lubrikantem. Postupně prodlužujte proceduru na 15-20 minut. Podle recenzí zkušených mužů můžete za měsíc zvýšit délku 4 cm, obvod 1, 5 cm.

vakuová pumpa pro zvětšení penisu

Aplikujte rychle působící lokální produkty

Existuje mnoho způsobů, jak můžete zvýšit penis poměrně rychle, například během 1 sezení nebo 1 dne. Jedním z nich jsou vnější prostředky okamžité akce. Mohou být použity přerušovaně před pohlavním stykem nebo nepřetržitě k dosažení výsledků.

Krémy, gely a spreje na zvětšení penisu lze klasifikovat podle jejich složení:

 • zelenina;
 • zvířata;
 • kombinované (rostlinné + živočišné látky);
 • hormonální;
 • fermentovaný;
 • s nitroglycerinem;
 • s heparinem.

Z tohoto seznamu hormonální léky vyžadují konzultaci lékaře.

Aplikujte vybraný přípravek 10-20 minut před pohlavním stykem a proveďte lehkou masáž. Chcete-li urychlit dosažení účinku, můžete s takovými prostředky provádět výše popsaná cvičení. Působí rychle, ale zaručují nárůst až o 1-3 cm oproti stávajícím parametrům při pravidelném používání.

Užívejte léky nebo doplňky stravy na zvětšení penisu

Úspěšná přeměna penisu směrem k jeho zvětšení je možná pomocí speciálních přípravků a doplňků stravy. Všechny produkty nabízené výrobci fungují nepřímo - nasycují tkáně vitamíny, aminokyselinami, mikro- a makroelementy pro plné fungování orgánu.

Existuje několik skupin léků na zvětšení penisu:

 1. doplňky stravy. Obsahují přírodní složky, které mají kumulativní farmakologický, fyziologický účinek. Spočívá ve zrychlení metabolismu, zlepšení metabolických procesů.
 2. vitamíny. Ke stimulaci sexuálních funkcí, zlepšení potence a erekce jsou zapotřebí komplexy obsahující zinek a selen, vitamíny skupiny B, E, bílkoviny, aminokyseliny a minerální složky.
 3. inhibitory PDE-5.Farmaceutická antihypertenziva užívaná podle předpisu lékaře. Používá se k posílení erekce, prodloužení pohlavního styku.
 4. Hormonální pilulky. Farmaceutické léky, které lze užívat pouze na lékařský předpis. Působí jako zdroj testosteronu pro léčbu impotence, poruch erekce, opožděné puberty.

Užívání léků optimalizuje fungování reprodukčního systému, zvyšuje libido a potenci, odstraňuje problém předčasné ejakulace, zlepšuje průtok krve v oblasti genitálií.

Efekt je možný pouze aplikací kurzu, konzultací s lékařem a kombinací s jinými metodami - do 1-3 cm délky a obvodu.

Uchýlit se k rychle působícím lidovým prostředkům

S pomocí lidových receptů a léků můžete vytvořit nejpříznivější podmínky pro zvětšení penisu - zbavit se stresu, normalizovat celkové zdraví, zvýšit sexuální aktivitu.

Následující metody mohou slibovat rychlý výsledek:

 1. infuze. Bylinné přípravky uvolňují napětí, stres, zvyšují tonus. Je žádoucí absolvovat je pravidelně jako kurz v kombinaci s dalšími výše popsanými metodami. Připravte si nálev z chvojníku a máty peprné, mateřídoušky a kozlíku lékařského, chmelu, měsíčku s řebříčkem, vrbovky, zlatého kořene a kopek, heřmánku a ženšenu.
 2. Med a soda. Univerzální recept na rychlé působení na zvýšení krevního oběhu v oblasti genitálií, zlepšení stavu žil. Smíchejte produkty, aplikujte na penis pomocí gázového obvazu po dobu 10 minut. Kurz - 7 takových postupů.
 3. včelí produkty. Zlepšují metabolické procesy, stimulují imunitní systém, rozšiřují krevní cévy, aby stimulovaly průtok krve. Například perga, mateří kašička, mrtvé včely, med.
 4. Petrolatum. Lidový lék, ale vyžadující účast lékaře. Specialista vstřikuje vazelínu pod kůži penisu do různých oblastí pro rovnoměrnou distribuci. Účinek bude okamžitý, můžete narůst penis až na 2-3 cm. Metoda je riskantní, proto je třeba se poradit s lékařem.
 5. Hvězda.Aplikujte tento lék smíchaný s dětským krémem na dřík penisu. Mast zlepšuje místní krevní oběh, stimuluje protahování tkání. Účinek bude rychlý, ale dočasný.

Tradiční medicína sama o sobě k dosažení rychlých výsledků nebude stačit, proto ji kombinujte s cvičením, masáží, vakuovými technikami.

Používejte přípravky na zvětšení penisu

Špičkové technologie významně přispěly k intimní sféře a nabízejí speciální zařízení pro zvýšení pocitů pronikání v důsledku nárůstu délky a tloušťky falu. Hovoříme o speciálních tryskách, které se liší materiály výroby, dosaženými efekty.

Dnes v prodeji nabízíme následující typy trysek:

 1. Prodlužování- zcela zakryjte dřík penisu a přidejte k němu požadovaný počet centimetrů. Další vlastnosti - antikoncepce, ochrana před nemocemi a těhotenstvím, prodloužení pohlavního styku. Mohou se prodloužit od 2 do 20 cm, materiály jsou různé od jemných a měkkých až po hutné.
 2. zahušťování- navrženo tak, aby zvětšilo průměr falu, dodatečně stimulovalo stěny vagíny během sexu. Jsou vyrobeny převážně ze silikonu, určené pro efekt erekčního kroužku. Vyznačují se otevřeným tvarem, ve kterém hlava zůstává venku.
 3. Trysky - kroužky- určený k omezení odtoku krve z falu, prodloužení erekce a pohlavního styku. Lze nosit najednou ne déle než 10-15 minut. Jsou průhledné silikonové, vibrační silikonové nebo pryžové, kovové, silikonové omezující, se svorkami.
 4. Stimulanty- modely s přídavnými prvky na povrchu. Nejen, že prodlužují a zahušťují penis, ale také stimulují erotogenní zóny. Existují otevřené a uzavřené, pro stimulaci klitorisu nebo pochvy, se zakřiveným koncem pro stimulaci bodu G. Reliéf - žebra, pupínky, hroty, tykadla, koule atd.
 5. Realistický- liší se materiály výroby, co nejblíže lidské pokožce. Existují jakékoli tvary, velikosti, s reliéfem nebo bez něj, elastické, rychle změří teplotu lidského těla.
 6. s vibrátorem– účinek vibrací dodává ostrost vjemů při sexu. Vibrační střela je umístěna na základně, na špičce nebo po celé délce trysky.
 7. velká hlava- speciální trysky pro ostrost pocitů při sexu. Provedeno převážně ze silikonu, doplněno o reliéf pro hlubokou stimulaci.
 8. Pro dvojitou penetraci- takový model nejen prodlužuje a zahušťuje penis, ale také funguje v tandemu s tryskou pro dvojitou penetraci. Může být s poutkem pro šourek nebo ve formě páskové faloprotézy.
 9. kondomy- Modely napodobují klasický kondom, ale díky vakuovému efektu drží na penisu. Liší se hustšími materiály, které snižují citlivost falusu, čímž prodlužují sex.
 10. Pro klitoris- Kromě budování penisu poskytuje taková tryska speciální prvek, který stimuluje klitoris při sexu.

Nejčastěji jsou trysky vyrobeny z cyberskin, silikonu, gelu, latexu, elastomeru, plastu a pryže.

nástavec na penis pro zvětšení

Pokud vše ostatní selže, navštivte lékaře

V případě, že žádná z výše uvedených metod nepomohla zvýšit penis, uchýlí se k radikální metodě - operaci. Potřebuje zdravotní indikace, proto se obracejí s prosbou o radu na lékaře.

Operace zvětšení penisu:

 1. Ligamentotomie- operace k přípravě penisu na protažení pomocí extenderu. Chirurg přeřízne vaz, který drží orgán u pánevní kosti.
 2. Lipofilling- přesun tukových buněk do penisu jedním tahem. Vlastní materiál snadno zakoření a přidá až 1, 5 cm k obvodu.
 3. Injekce kyseliny hyaluronové- zavedení látky pod kůži pro korekci tvaru, zvýšení tloušťky. Výsledek je plus 0, 5-1, 5 cm k průměru.
 4. Zavedení gelových a silikonových implantátů- zvolí se velikost implantátu, zavede se v narkóze řezem v třísle. Výsledkem je trvalé ztluštění, nárůst délky o 4-6 cm.
 5. Implantace absorbovatelné matrice– metoda zahušťování orgánu zavedením organických matric s fibroblasty. Výsledek je plus 1, 5 cm za rok.
 6. Plastický– komplex operací a procedur pro korekci, ztluštění a prodloužení penisu pod vedením plastického chirurga.
 7. Plastová protéza penisu- jako protézy se používají plastové, nafukovací dvou- nebo třísložkové tuhé prvky.

Výhodou operace je minimální traumatizace, rychlé výsledky, celoživotní efekt a spolehlivost. Nevýhody - cena, rizika zavedení do těla.

Výstup

Pamatujte, že neexistují žádné magické způsoby, jak zvýšit penis. Všechny metody, přípravky, přístroje vyžadují vytrvalou dlouhodobou práci. Začněte s programy pro začátečníky, postupně zvyšujte stupeň zátěže bez rizika zranění. Pro rychlý a stabilní výsledek kombinujte několik metod najednou, neodchylujte se od pokynů.