Zvětšení hlavy penisu: jak zvýšit hlavu penisu

Podle sociologického průzkumu není 45 % mužů spokojeno s velikostí svého penisu. Některé z nich chtějí zvětšit délku, jiným chybí malý průměr a další chtějí zvětšit hlavu úplně.

Jedna část mužů takovou situaci vnímá klidně, podle principu, který je dán přírodou, nic nenapravíte a musíte žít s tím, co máte.

Ale druhá část je v nekonečném hledání skutečných cest, které jsou zaměřeny na zvýšení hlavy.

V každém případě, pokud můžete zvětšit penis, proč totéž neudělat s hlavou? Je nutné zjistit, jak vážně zvětšit hlavu penisu a která metoda je nejbezpečnější a nejtrvanlivější?

Velká hlava s provozem

V moderním světě poskytuje medicína příležitost ke zvětšení žaludu penisu a poměrně rychle to nebolí, a co je nejdůležitější, je to bezpečné. Operace je však operace, je opravdu všechno růžové?

Indikace pro chirurgický zákrok:

 • Pokud má hlava penisu stejný průměr jako samotný základ penisu, nebo dokonce menší než průměr trupu.
 • Pokud si muž chce prodloužit penis prodlužovačem, ale jeho hlava je příliš malá na to, aby to napravila.
 • Augmentace hlavy v kombinaci s operací prodloužení penisu.
chirurgické zvětšení hlavy penisu

Podstatou procedury je, že v důsledku takové injekce se do hlavy penisu vstříkne speciální gel (vytvořený na bázi kyseliny hyaluronové) a dojde ke zvýšení. Na stránkách klinik jsou fotografie před a po zákroku.

Zákrok se vždy provádí v lokální anestezii a není považován za vůbec obtížný, protože chirurgický zákrok spočívá pouze v zavedení léku, takže můžeme říci, že se ani nejedná o operaci.

Doba trvání procedury není delší než půl hodiny, hlava penisu se zvětšuje, získává elasticitu a sytější barvu.

Vzhledem k tomu, že postup není složitým zásahem, zotavení bude trvat jen málo času, nebudete se muset omezovat na nic, kromě sexu po dobu 3 dnů. Po jejich uplynutí se můžete bezpečně vrátit k bohatému sexuálnímu životu.

Kontraindikace postupu:

 1. Zánětlivé procesy v genitáliích.
 2. Pohlavní choroby.
 3. Příliš úzké a dlouhé maso.

Přestože metoda zvětšení není příliš složitá, dalo by se říci „jednoduchá" ve srovnání s jinými operacemi, stále existuje riziko vzniku hematomů, hnisání a nerovnoměrného rozložení gelu, v důsledku čehož hlava zcela ztratí anatomický tvar. tvar.

V každém případě se doporučuje považovat tuto metodu za nejextrémnější, to znamená uchýlit se pouze tehdy, když jiné metody nepomohly. Alternativou je například vakuová pumpa, která si poradí nejen se zvětšením hlavy, ale i se zvětšením celého penisu.

Určitým způsobem poskytuje krátkodobý účinek kvůli velkému přívalu krve do genitálií, ale je možné tento účinek upevnit pomocí specializovaného gelu, který zvětší celý penis a také zajistí stabilní erekci s každým aplikace.

Hlavní věc je používat pumpu několik měsíců spolu s gelem (aplikujte ráno a večer) a po 1 měsíci již zaznamenáte první pozitivní výsledky, o čemž svědčí četné fotografie a recenze mužů na internetu.

Taoistická technika zvětšování

Jak bylo uvedeno výše, zdravotní zvýšení by mělo být považováno za extrémní případ, protože nikdo není imunní vůči komplikacím. Na internetu můžete najít fotografie, kde jsou extrémně neúspěšné výsledky postupu.

Taoistická technika zvětšení penisu

Doma se můžete s nárůstem vyrovnat sami prováděním speciálních cvičení.

Taoistická technika pro zvětšení penisu se provádí takto:

 • Pravou rukou uchopte základnu penisu.
 • Silou držte levou ruku nad hlavou orgánu a dotýkejte se všech jeho stran.
 • Výskyt bolesti je normální.
 • Jezděte po hlavě rukou a tahejte ji různými směry, trvá to asi 5 minut.
 • Vyměňte ruce, opakujte postup.

Na internetu jsou videa a také fotky krok za krokem, jak správně cvičit doma.

Také v taoistické technice existuje cvičení, které je zaměřeno nejen na zvětšení doma, ale také na prodloužení penisu. Podstata školení je následující:

 1. Jednou rukou uchopte základnu penisu.
 2. Druhou rukou „stiskněte" hlavu a vytáhněte ji nahoru.
 3. Poté stlačit dřík penisu, v důsledku čehož bude zajištěn větší průtok krve.
 4. Zadržte dech na 10 sekund, uvolněte ruku.

V jednom sezení musíte „štípnout" hlavu alespoň 4krát, cvičení opakujte každý den. Navíc k metodě můžete přidat krém, který proniká do hlubších vrstev pokožky a díky svým účinným látkám penis zevnitř natahuje, v důsledku toho se zvětšuje.

Technika klepání

hlava penisu a její zvětšení

Mnoho mužů změnilo velikost hlavy zajímavou technikou, která zahrnuje poklepání členem na stehno, což vede ke zvýšení hlavy. Technika:

Posaďte se na židli, nohy od sebe na šířku ramen.

Vezměte člen do ruky blízko základny a udeřte na vnitřní povrch stehna, střídavě vpravo a vlevo.

Úder by měl být kousavý, ale bez bolesti.

V důsledku takového cvičení hlava tvrdne a časem se zvyšuje. Délka jedné lekce je 7 minut.

Pro dosažení určitých výsledků bude nutné pravidelně a denně cvičit. Pokud chce muž okamžité zvýšení, pomůže jedině operace.

Je však třeba si uvědomit, že nikdo není imunní vůči komplikacím, jak dokazují četné fotografické a video materiály na internetu.