Jak zvětšit penis pomocí sody a jak je to účinné

Muž je nespokojený s velikostí svého penisu a chce zvýšit sodou

Pokud vás zajímá otázka, jak zvětšit penis sodou, pravděpodobně jste nespokojeni s velikostí penisu. Radikální opatření nejsou nic pro vás a k operaci je nutný lékařský předpis. Existuje mnoho alternativních možností, včetně domácí léčby pomocí jedlé sody. O kolik centimetrů můžete zvětšit tloušťku, délku penisu, se dozvíte podrobné recepty a pokyny níže. Mějte na paměti, že to není nejbezpečnější způsob a nedoporučujeme to. Proto si pojmenujeme kontraindikace, možná rizika.

Výhody sody pro penis

Abychom pochopili, zda je možné změnit velikost penisu k lepšímu pomocí sody, pojďme nejprve mluvit o prospěšných vlastnostech takového nástroje.

 1. Podráždění kůže v místě aplikace. Tímto způsobem se zvyšuje krevní oběh, aktivuje se krevní oběh, což má za následek dočasné otoky penisu.
 2. Zlepšení erekce. Pravidelná lokální expozice zvyšuje průtok krve v oblasti genitálií, což má pozitivní vliv na erektilní funkci. Tkáně se rychleji a pevněji naplní krví, což zajišťuje silnou erekci.
 3. Prevence nemoci. Výsledky četných lékařských studií prokázaly, že lokální mírné podráždění pokožky sodou zabraňuje onemocněním pánevních orgánů.
 4. Rychlý výsledek. Jedlá soda může být použita v nouzi, když máte sex se ženou a chcete na ni zapůsobit silnou a dlouhotrvající erekcí.
 5. Vhodné pro domácí použití. Pokud nechcete chodit k lékaři, vybírat léky nebo radikální metody zvětšení penisu, můžete se uchýlit k pomoci prášku, který je vždy po ruce.
 6. Dostupnost. Chcete-li provádět manipulace ke zlepšení erekce a růstu penisu, nemusíte utrácet spoustu peněz. Soda stojí penny, koupíte ji v každém obchodě.
 7. Dezinfekce. Hydrogenuhličitan sodný je vynikající antimikrobiální, antifungální činidlo. Čistí pokožku od patogenních bakterií, hojí.
 8. Protizánětlivý účinek. Při správném použití takového nástroje můžete rychle zastavit zánětlivý proces. Proto se soda používá k prevenci a léčbě prostatitidy v počátečních pórech.
 9. čištění. Pravidelné používání sody odstraňuje toxiny z těla. Sorpční vlastnosti jsou možné v případě vnitřní aplikace.
 10. Anestézie. Hydrogenuhličitan sodný je mírné, bezpečné analgetikum. Správné použití odstraňuje syndrom bolesti různé etiologie.

Pokud jde o velikost penisu, soda vede k expanzi krevních cév a zvyšuje jejich prokrvení.

Průtok krve do penisu způsobuje, že se kavernózní těla více natahují, čímž se zvyšuje jejich elasticita. Pravidelné postupy fixují výsledky, erekce se stává silnější, silnější, delší, díky tomu dochází ke zvýšení.

Výhody používání jedlé sody pro penis

Je pravda, že použití samotné sody může zvýšit mužský orgán doma? Jak ukazuje praxe mnoha mužů, kteří prášek pravidelně užívají podle určitých receptur a pravidel, výsledky jsou skutečně možné.

Účinek je způsoben ředěním krve, vazodilatačním účinkem, který je nezbytný pro rychlé dosažení erekce.V tekuté konzistenci je krev snadněji a rychleji distribuována do pánevních orgánů.

To zabraňuje tvorbě krevních sraženin, městnavým procesům genitourinárního systému. Pravidelnost je hlavní zárukou dosažení výsledků, protože pouze neustálé procedury mechanicky roztáhnou tkáně penisu pod náporem velkého objemu krve. Pomocí zkoušek, experimentů, výzkumů bylo dokonce možné naznačit, o kolik centimetrů se orgán zvětší a jak dlouho výsledek vydrží.

Kolik můžete zvýšit

Jednoduché metody a recepty na použití sody pro zvětšení penisu vedou k dobrým změnám parametrů.

Reálné zkušenosti mužů, kteří tento přípravek užívali lokálně, vnitřně dlouhodobě, prokázaly, že průměrný nárůst tloušťky a délky může být 2-3 cm. Ale to je možné pouze s přísným dodržováním pokynů, dlouhou prací. Pozitivní dynamika je zaznamenána již za měsíc.

Jak dlouho výsledek vydrží

Je možné zvětšit délku a tloušťku reprodukčního orgánu, musíte výrobek správně používat, dodržovat bezpečnostní opatření, vyvinuté pokyny a receptury.

Po dosažení výsledků nespěchejte s ukončením výuky. Každý měsíc si dejte 1-2 týdny pauzu a pokračujte, jinak plody svého snažení nezachráníte.

Návod k použití sody pro zvětšení penisu

Pro ty, kterým se během puberty nepodařilo vypěstovat požadovanou délku a tloušťku pohlavního orgánu, byla navržena zajímavá a cenově dostupná technika - použití sody. Obnáší to kontraindikace, rizika, proto je vhodné poradit se s lékařem.

Sodová pasta pro zvětšení penisu masáží

Jakmile budete schváleni, postupujte takto:

 • příprava na domácí procedury;
 • hlavní část jejich chování;
 • zotavení.

Pokud přeskočíte jakoukoli fázi, můžete nejen nezvětšit velikost reprodukčního orgánu, ale také poškodit vaše zdraví vedlejšími účinky. Před pokračováním v aktivních akcích si proto pečlivě přečtěte všechny pokyny a ujistěte se, že jste připraveni je v plném rozsahu dodržovat.

Přípravná fáze

Žádné metody zvětšení penisu vám nepomohou, pokud se na ně nejprve nepřipravíte.

V souvislosti se zvětšením penisu sodou doporučujeme:

 • kupte si kvalitní sodu, úspory jsou pro takovou činnost nevhodné;
 • otestujte pokožku na alergickou reakci, naneste malé množství prášku na navlhčenou oblast ohybu lokte (pokud se objeví zarudnutí, svědění, technika je kontraindikována);
 • před každou procedurou napařte pokožku penisu, udělejte si obklad ručníkem namočeným v teplé vodě, orgánové koupele, osprchujte se;
 • pokud používáte další komponenty (například med, bylinky, koupelové předměty), připravte vše předem;
 • vždy mějte po ruce suché hygienické vložky, abyste na konci odstranili přebytečnou jedlou sodu.

Základní postup

Nyní, když jste připraveni šťourat, vyberte si správné recepty na jedlou sodu nebo zkombinujte několik najednou, abyste zvýšili účinek. Ale neodchylujte se od doporučení, nekontrolované používání sody může způsobit nežádoucí účinky.

Existuje několik možností aplikace:

 • koupele;
 • masáž;
 • komprimuje.

Podnosy

Sodové koupele účinně odstraňují záněty urogenitálního systému, odstraňují houby a mikroby, čistí toxiny a toxiny a zlepšují metabolické procesy.

Je lepší je užívat večer přípravou roztoku podle následujícího receptu:

 • Smíchejte 3 litry vroucí vody s balíčkem sody;
 • natáhněte teplou vodu do vany;
 • přidejte roztok sody.

Takovou koupel je nutné provádět každý den ne déle než 25-30 minut.

Na závěr se nezapomeňte opláchnout studenou sprchou, abyste odstranili zbytky prášku, tonizovali tělo a urychlili krevní oběh. Tento účinek zaručuje dodání důležitých složek těla do genitálií.

Po koupeli se sodou si muž potřebuje dát studenou sprchu.

Další možností je malá koupel jen pro penis.Chcete-li to provést, vezměte lžičku prášku na 200 gramů vařené teplé vody. Do výsledného roztoku ponořte penis na 10-15 minut. Na závěr opláchněte čistou vodou a zabalte, aby déle vydrželo teplo. Takové manipulace je nutné provádět hodinu před pohlavním stykem, což zajišťuje silnou erekci.

Masáž

Masáží sodou můžete pěstovat důstojnost. Je důležité dodržovat přiměřenost a smysl pro proporce, aby nedošlo k poranění jemné pokožky orgánu. Hlavním úkolem masáže je prohřát tkáně, zvýšit místní prokrvení, protáhnout kavernózní tkáně penisu.

Princip masáže je jednoduchý:

 • smíchejte vodu se sodou ve stejných poměrech;
 • naneste směs na kůži penisu;
 • provádět tření, vyhlazovací pohyby;
 • přesuňte ruce od základny penisu k hlavě;
 • není nutné odhalovat a dotýkat se hlavy, aby nedošlo k poranění sliznice;
 • masáž po dobu asi 20 minut;
 • Nakonec orgán opláchněte teplou čistou vodou.

Pro lepší skluz můžete místo vody použít rostlinný olej.K tomu potřebujete:

 • namažte kůži orgánu rostlinným olejem (nejlepší je olivový olej);
 • nahoře s hydrogenuhličitanem sodným;
 • provádějte lehké masážní pohyby od kořene k hlavě;
 • vyhnout se kontaktu s hlavou, jako v předchozí metodě;
 • na konci omyjte orgán teplou vodou a mýdlem.
Při masáži penisu sodou je nutné používat rostlinný olej

Další doplňkovou složkou, kterou můžete při masáži použít, je med.Pro takový postup budete potřebovat:

 • připravte směs stejného množství medu a sody;
 • dobře je promíchejte;
 • naneste hmotu na dřík penisu;
 • masáž lehkými třecími pohyby;
 • po 3-4 minutách omyjte orgán teplou vodou a mýdlem.

Každá technika je zaměřena na mechanické protahování tkání.

Po masáži se uvolněte, zaujměte vodorovnou polohu těla. Po nějakou dobu se tělo bude muset zotavit, jako se to stává po jakékoli masážní proceduře.

Komprimuje

Nejoblíbenější technikou zvětšení penisu pomocí sody jsou obklady. Jeho rozdíly jsou jednoduchost a rychlost přípravy, minimální námaha, výborný účinek.

Co potřebuješ udělat:

 • vezměte 100 ml teplé vody;
 • rozpusťte v něm 1-2 polévkové lžíce prášku;
 • vezměte kousek gázy, složte ji do několika vrstev;
 • navlhčete obklad směsí, zabalte penis;
 • odstraňte obklad po několika minutách;
 • Opláchněte orgán teplou, čistou vodou nebo jej otřete ubrouskem.

Takové obklady provádějte pravidelně až 30 dní v řadě.

Pokud postupy vynecháte, sníží to jejich účinnost.

Do směsi lze pravidelně přidávat éterické oleje (cypřiš, kardamom, jehličí atd. ). Estery mají pozitivní vliv na celkovou pohodu, zmírňují stres a únavu.

Zotavení

Po jakékoli z výše popsaných manipulací je vhodné relaxovat, na chvíli si lehnout.Nespěchejte, abyste se okamžitě vrátili ke svým obvyklým záležitostem a obavám, tělo potřebuje sílu k obnovení průtoku krve, jinak se nelze vyhnout stresové reakci.

Užívání jedlé sody ústy, aby penis rostl

Procedury můžete doplnit užíváním sody dovnitř. To slibuje pozitivní vliv nejen na cévy a krevní oběh, ale na celý organismus. Zaznamenává se také odstranění strusky, normalizace metabolických procesů a prevence nemocí. V takovém případě je důležité dodržovat pokyny, abyste nepoškodili své zdraví.

Způsob požití:

 • začněte s malými dávkami takového prášku, čtvrt čajové lžičky 2krát denně mezi jídly;
 • postupně přidávejte jednu dávku na 1 čajovou lžičku, ale tak, aby nedošlo k nepohodlí a vedlejším účinkům;
 • zřeďte sodu v teplé čisté vodě - malou lžičku v polovině sklenice vody, poté ji vezměte na lačný žaludek.

Tato metoda ve skutečnosti přímo neovlivňuje fungování penisu a jeho velikost.

Dlouhodobé a střídmé užívání ředí krev, zlepšuje krevní oběh, což vám výrazně usnadní dosažení silné erekce. Před zahájením takových manipulací se ujistěte, že neexistují žádné kontraindikace.

Další triky pro zvýšení účinku sody

Souběžně s takovými postupy můžete praktikovat další metody zvětšení penisu. Jedná se o bezpečné, účinné možnosti, které nevyžadují konzultaci lékaře. Jsou kompatibilní s koupelemi, masážemi, sodovými obklady. Například:

 1. vakuová pumpa. Zařízení pro bezpečné zvýšení erekce. Pravidelné používání zaručuje až 10% nárůst délky. Penis je umístěn uvnitř baňky, zpětný tlak násilně nasává krev do kavernózních těl a protahuje je.
 2. jelqing. Technika připomínající masturbaci, ale bez ejakulace. Před zahájením akce se penis zahřeje, aplikuje se lubrikant, poté se z ukazováčku a palce vytvoří kroužek a penis se natáhne od základny k hlavě. Cvičení se cvičí nejprve 2x denně, časem i častěji.

Kontraindikace použití sody

Navzdory skutečnosti, že soda je k dispozici v každé domácnosti, ne každý ji může k takovým účelům použít. Produkt má řadu kontraindikací.

Pokud se chcete držet receptů na koupele, obklady nebo masáže, nebude to přijatelné, když:

 • přítomnost ran, škrábanců, vyrážek na kůži pohlavního orgánu;
 • nesnášenlivost léku, přítomnost alergické reakce;
 • patologie penisu vrozené, získané povahy.

Pro vnitřní použití roztoku sody existují také kontraindikace:

 • patologie trávicího traktu způsobené nerovnováhou kyselé rovnováhy;
 • peptické vředy;
 • alergické reakce na hydrogenuhličitan sodný.

Vždy věnujte pozornost datům expirace produktů. Pokud se datum blíží ke konci nebo již překročilo přijatelnou mez, je lepší jej odmítnout.

Známky špatné kvality - nažloutlý odstín, specifický zápach.

Možná rizika

Jakýkoli prostředek nebo technika pro zvětšení penisu má své vlastní kontraindikace a vedlejší účinky. To platí i pro výše uvedené recepty s hydrogenuhličitanem sodným.

Alergie ve formě otoku a zarudnutí je možným vedlejším účinkem použití sody.

Iracionální použití hrozí s takovými riziky:

 • vývoj alergických reakcí, například otok, zarudnutí kůže, pálení, respirační deprese;
 • otok v oblasti genitálií;
 • rozrušená stolice při perorálním podání, plynatost, pálení žáhy, nadýmání v podbřišku;
 • popálenina, bolest v oblasti genitálií;
 • poruchy erekce, problémy s potencí;
 • bolest během pohlavního styku;
 • pavoučí žíly na kůži genitálií;
 • přistoupení sekundární infekce s vyrážkou, hnisavé útvary, bolestivé močení.

Mezi všemi existujícími metodami zvětšení penisu je to relativně bezpečné opatření. Ale výsledky, které zaručuje, jsou dočasné.

Je dobré, když výše uvedené recepty a návody spojíte s dalšími účinnými metodami.

Recenze mužů

 1. „Když jsem poprvé vyzkoušel jedlou sodu jako obklad, výsledek byl neuspokojivý. Ale to je dáno tím, že jsem to přeexponoval déle než je uvedená doba, kůže zčervenala a trochu pálila. V budoucnu si počínal opatrně, díky čemuž se člen více zaléval krví. Díky tomu zvládám zůstat déle v posteli před nástupem orgasmu.
 2. „Dlouhou dobu jsem si začal všímat, že se penis zdál být menší, což je zvláště patrné při erekci. Rozhodl jsem se zkusit sodu, týden jsem se koupal. Poté byl výsledek bezvýznamný, asi 0, 5 cm na délku a tloušťku. Ale na druhou stranu erekce přichází rychleji a silnější.
 3. „Tato technika na mě neudělala dojem od slova „naprosto". Měsíc jsem dělal koupele a obklady. Ano, hned po tom je příval krve více než obvykle. Ale výsledek netrvá dlouho, někdy kůže ze sody zčervená, oteče. Rozhodl se zkusit jiné způsoby.
 4. "Nepovažuji tuto metodu za účinnou, pokud souběžně neděláte nic jiného pro zvětšení penisu. "Masáž, používání speciálních sprejů, krémů, mastí, protahovací cvičení pomáhají k jejímu růstu. A soda je spíše pomocné opatření.

Výstup

Velikost penisu můžete zvětšit sodou, pokud kombinujete různé metody - koupele, obklady, drhnutí, masáže. Doporučujeme také další metody, které lze kombinovat s recepturami sody - jelqing, pumpa. Alternativní medicína také navrhuje vzít dovnitř sodu. Názory lékařů na to, zda jemnozrnný prášek může ovlivnit mikrocirkulaci krve v penisu, jsou kontroverzní, stejně jako recenze o tom.