Jak zvětšit mužský penis sodou a je možné zvětšit penis obyčejnou sodou

Zvětšení penisu sodou doma se provádí různými způsoby. Každý z nich stojí za zvážení podrobněji.

perorální příjem

Zvětšení penisu pomocí sody se také provádí tak, že se lék vezme dovnitř. K tomu připravte roztok poloviny čajové lžičky produktu a sklenice mléka. Výsledný lék se užívá každý den po dobu jednoho měsíce.

Soda zlepšuje krevní oběh, což pomáhá při zvětšení penisu. Přípravek má také pozitivní vliv na kvalitu spermií a jejich životaschopnost.

Roztok sody pomáhá nejen zvýšit mužskou důstojnost, ale také očistit tělo, zabránit vzniku zhoubných nádorů, normalizovat metabolismus látek a zhubnout nadměrnou tělesnou hmotnost.

Očista

Střevo je nejdůležitějším orgánem trávení. Při problémech s její činností je narušeno zásobování pohlavních orgánů krví. Proto se věří, že čištěním střev můžete dosáhnout lepších výsledků při zvětšení penisu.

Pro čištění se mikroklyzátory vyrábějí s roztokem sody. Připravuje se následovně: velkou lžíci hydrogenuhličitanu sodného zalijeme litrem teplé vody, dříve převařené. Klystýry se podávají jednou denně. Průběh terapie je 30 dní.

Vany s alkáliemi

Dalším způsobem, jak zvýšit penis jedlou sodou, jsou alkalické koupele. K tomu se 500 g produktu sody rozpustí ve 3 litrech vody a poté se přidá do lázně. Teplota vody by měla být pro tělo příjemná. Doporučuje se koupat se ne déle než půl hodiny a na závěr použít kontrastní sprchu.

Koupele se sodou napomáhají k tomu, aby mužství bylo silnější a delší. Kromě toho vám tato metoda umožňuje zabránit vzniku zánětu prostaty a pohlavních orgánů, zbavit tělo škodlivých látek.

sodová koupel pro zvětšení penisu

Po koupeli si musíte vzít kontrastní sprchu, abyste obnovili normální krevní oběh.

Připravit si můžete i koncentrované koupele, do kterých si stačí jen sednout.

V tomto případě bude obsah sody pro zvýšení mužského orgánu vyšší, takže je důležité, aby nedošlo k poškození kůže penisu. V opačném případě dojde k nepříjemnému pocitu pálení.

Komprimuje

Dobrou volbou pro zvětšení penisu pomocí sody jsou obklady. K tomu smíchejte 10 velkých lžic produktu s litrem horké vody. Pak vezmou proužek nějaké přírodní látky, ponoří ho do roztoku a omotají kolem penisu.

Nechte obklad působit 15 minut, poté opláchněte vodou.

Procedura se doporučuje provádět 3krát denně. Díky tomu se rychle zvyšuje průtok krve, což vede k prodloužení a ztluštění mužského penisu.

Masáž

Zvětšení penisu jedlou sodou se také provádí masáží. Procedura zlepšuje krevní oběh, normalizuje metabolické procesy. To vše blahodárně působí na zlepšení rozměrů mužské důstojnosti.

Masáž se provádí následovně:

 1. Kůže penisu je předehřátá. K tomu můžete použít ručník namočený v horké vodě.
 2. Trochu si navlhčete ruce a nasypte na ně malé množství sody.
 3. Lehké třecí pohyby masírují reprodukční orgán, pohybují se od základny k uzdičky.
 4. Po ukončení procedury se soda smyje teplou vodou.

Masáž se doporučuje večer před spaním. Po proceduře byste si měli trochu lehnout, nechat tělo relaxovat. Frekvence masáží je 2x týdně.

Drhnout

Pro zvýšení penisu sodou je připraven speciální peeling. Za tímto účelem se vyrábí směs vody a potravinářského produktu v poměru 1: 1. Výsledek by měl být kašovitý. Pro posílení účinku se do této hmoty přidá malá lžička tekutého medu a pár kapek libovolného esenciálního oleje, který dokáže stimulovat krevní oběh.

Voda v tomto receptu může být zcela nahrazena rostlinnými oleji. Ale prostě nepoužívejte slunečnicový produkt. Díky nim bude možné kromě zvětšení penisu zlepšit stav pokožky, urychlit hojení tkání a zabránit rozvoji zánětu.

Chcete-li zvětšit penis, musíte na jeho povrch nanést tenkou, rovnoměrnou vrstvu peeling a vmasírovat krouživými pohyby. Doporučuje se provádět postup nejvýše 3krát týdně.

Přípravné činnosti

Jako každá fyzická aktivita vyžaduje změna velikosti pomocí cvičení významná přípravná opatření. Tyto činnosti je nutné provést před každým tréninkem na zvětšení penisu. Toto řešení nejen přispěje k vysoké účinnosti, ale také zvýší schopnost vnitřních prvků odolávat vysokému zatížení a všem druhům ohybu, kroucení a působení vysokého tlaku.

Příprava začíná sprchou nebo koupelí a důležité je použití antibakteriálních látek. To je způsobeno skutečností, že při některých procedurách je možné mírné poškození kůže, může být dokonce nepostřehnutelné, ale pro mikroby je to volný způsob, jak vstoupit do těla. Poté osušte froté ručníkem. Tříselná zóna, konkrétně penis, musí být důkladně prohřátá. Můžete použít horký obklad nebo jednoduše ponořit penis do teplé vody. To pomůže uvolnit vnitřní prvky, takže budou lépe přístupné korekci. Je důležité postarat se o správné místo pro gymnastiku, musí být chráněno před zvědavýma očima, protože ne každý takové akce pochopí. Některé cviky vyžadují ležení, proto byste si měli pořídit podložku, můžete si zakoupit speciální fitness podložku.

cvičení před zvětšením penisu pomocí sody

Po všech přípravných opatřeních můžete přistoupit k samotným cvičením, bez obav z komplikací a poškození orgánu. Náhlé a unáhlené akce by však měly být okamžitě opuštěny.

4. Trénujte pubococcygeal Kegel sval

Jedná se o stejný sval, díky kterému můžeme zastavit tok kapaliny, když jdeme na malou cestu.

Také během erekce je to tento sval, který pomáhá našemu příteli skákat.

Přímo souvisí s následujícími faktory:

 • výdrž v posteli;
 • zlepšení průtoku krve do požadovaných orgánů;
 • dosažení požadované hladiny testosteronu;
 • zvýšená citlivost během intimity.

Jak používat sodu ke zvýšení mužského orgánu

Jak správně používat látku na zvětšení penisu se můžete dozvědět nejen z publikací, ale také z recenzí mužů, kteří tuto techniku aplikovali v praxi.

Zvětšení penisu hydrogenuhličitanem sodným je účinným opatřením, i když problém dočasně řeší. Soda není schopna napravit vrozenou patologii, ale umožňuje posílit erekci během pohlavního styku.

Mnoho zástupců silnějšího pohlaví, kteří četli nebo slyšeli o účinku sody na velikost penisu, se ptají - jak zvětšit člena sodou, jaké recepty existují a je to možné?

měření penisu před zvýšením sodou

V poslední době se stala populární metoda změny velikosti mužství pomocí hydrogenuhličitanu sodného. Látka se používá uvnitř, pro koupele a pleťové vody, zahrnuté v masážních procedurách. Účinek po terapii sodou se nedostaví okamžitě. První výsledky jsou zaznamenány po pravidelném používání, po několika měsících. Podle odborníků nejsou ukazatele po použití sody špatné, rychlejší změna velikosti orgánu je možná pouze pomocí plastické chirurgie.

Užitečné vlastnosti sody

Jedlá soda obsahuje bikarbonátový anion a kationt sodný. Kombinace těchto látek při vstupu do lidského organismu působí pozitivně. Po vložení sody dovnitř se během několika minut normalizuje acidobazická rovnováha, což má za následek:

 • krevní tlak se stabilizuje;
 • stávající otoky se snižují, protože soda působí na ledviny a odstraňuje škodlivé kyseliny;
 • zvyšuje se stupeň absorpce kyslíku tkáňovým krytem;
 • energie a biologické procesy jsou obnoveny na buněčné úrovni;
 • hemodynamika se vrátí do normálu.

Soda pomáhá při:

 • bronchitida;
 • pálení žáhy;
 • plísňové infekce;
 • popáleniny, zejména kyselina;
 • problémy s pokožkou obličeje a vlasů, s plakem
 • obezita. Koupele se sodou zpevňují tělo a odstraňují přebytečná kila.

Pod vlivem sody se v důsledku léčebných procesů v těle po požití zlepšuje celková pohoda a psychický stav, to znamená, že se zvyšuje chuť k jídlu, nálada a pracovní kapacita.

Dopad na mužskou důstojnost

Pro zvětšení penisu se používá obvyklá pitná soda, ale používá se uvnitř i venku.

Pozitivní účinky přípravku na mužské pohlavní orgány jsou následující:

 1. Eliminace škodlivých mikroorganismů z penisu - doporučeno pro použití v případě infekčního onemocnění vyžadujícího antiseptické ošetření.
 2. Soda stimuluje produkci testosteronu, má pozitivní vliv na sexuální život.
 3. Podporuje odstraňování toxinů a toxinů - pomáhá při produkci hormonů.
 4. S pomocí sody se zbaví počátečního stádia prostatitidy, protože má protizánětlivý účinek.
člověk se učí způsoby, jak zvětšit penis pomocí jedlé sody

Mužské tělo má své vlastní charakteristické rysy. Zdravotní problémy mužů je potřeba řešit okamžitě. Psychologické faktory hrají důležitou roli v kvalitě sexuálního života u mužů. Pokud mohou ženy mezi sebou volně diskutovat o nějakých problémech, například o tom, jak někdo bojuje s drozdem, pak není zvykem taková témata mezi muži probírat.

Vzhledem k tomu, že je nutný integrovaný přístup k léčbě mužského zdraví, je vždy nutné začít návštěvou specialistů.

koupele se sodou pro zvětšení penisu

Teprve poté je možné zapojit se do léčby lidovou metodou - použitím jedlé sody.

Proč jsou cvičení penisu tak účinná?

Cvičení na zvětšení penisu lze nalézt téměř v každé kultuře na světě díky jejich snadnému provádění a vysoké úrovni účinnosti. Většina z nich je zaměřena na protahování tkání a regulaci průtoku krve, protože to jsou nejdůležitější principy erekce. Cvičení by mělo být zahájeno hladce, v prvních fázích bude stačit 15 minut denně, což umožní konstrukčním prvkům penisu zvyknout si na takové manipulace. Postupně lze čas prodloužit na 30 minut, odborníci doporučují provádět gymnastiku pro zvětšení penisu ihned po probuzení ráno nebo těsně před spaním.

gymnastika před zvětšením penisu sodou

Gymnastika a podobná cvičení mají řadu výhod, kvůli kterým miliony mužů volí právě tuto metodu prodloužení svého reprodukčního orgánu. Tyto zahrnují:

 • regulace oběhového systému;
 • protažení penisu;
 • cvičení stimuluje produkci pohlavního hormonu - testosteronu, který má pozitivní vliv na potenci, což výrazně zlepší sexuální život;
 • systematické manipulace umožňují najít slabiny v mužském těle, které lze po chvíli odstranit;
 • fyzická aktivita zvyšuje průtok krve do pánevních orgánů, včetně kavernózních těl penisu;
 • produkce androgenních hormonů a adrenalinu, což přispívá k normalizaci nervového systému, takže se můžete rychle vyrovnat se stresem a depresí;
 • naplnění kufru krví, což přispívá k jeho zvýšení;
 • odstranění přetížení;
 • pozitivního účinku je dosaženo po 3 měsících;
 • minimální počet vedlejších účinků;
 • po cvičení se svalový tonus zvyšuje a nálada se zlepšuje;
 • při dodržení všech pravidel nenastávají žádné komplikace.

Chirurgické zvětšení penisu

Faloplastika se provádí na speciálních klinikách v lokální anestezii a může být zaměřena jak na zvětšení délky penisu, tak na jeho ztluštění. Výhody této metody jsou zřejmé - penis se jednou provždy zvětší. Chirurgický zákrok umožňuje prodloužit penis až o 4 cm, ale na těle penisu zůstane jizva, kterou je ve většině případů těžké přehlédnout.

Podstatou operace prodloužení penisu je přeříznutí podpůrného svalu orgánu, který se nachází na jeho základně, a jeho posunutí o něco níže. Výsledek prodloužení závisí na tom, o kolik centimetrů se podpůrný sval „posune". O odložení operace napoví nejen jizva, ale i vodorovnější poloha orgánu ve vzpřímeném stavu. Operace zvětšení penisu je anemická a netrvá déle než 40 minut.

Faloplastika, zaměřená na ztluštění penisu, spočívá v odstranění tukové tkáně z hýždí a stehen muže a jejím zavedení pod kůži penisu. Objem tukové tkáně transplantované do těla penisu může dosáhnout až 200 ml, vše závisí na požadovaném výsledku a profesionalitě chirurga. Tuk je distribuován po šířce penisu několik dní, během kterých je na orgán aplikován speciální obvaz. Na rozdíl od operace prodloužení penisu, která se provádí jednorázově a výsledky přetrvávají po celý život, volumetrická faloplastika neposkytuje dlouhodobou záruku a v některých případech trvá pouze 1 nebo 2 roky.

Jak zvětšit penis pomocí sody

Hlavní metodou, která se aktivně používá, je vtírání sody do mužských genitálií. Nejprve musíte citlivý orgán na tuto proceduru připravit. K tomu se napařuje například při koupeli nebo sprše.

žena v posteli s mužem, který si zvětšil péro sodou

Šourek se také zvětšuje, ale není nutné jej podrobovat ošetření sodou.

Existuje několik způsobů, jak vtírat kompozici do penisu:

 1. Masáž rostlinným olejem. Mužský orgán (vzpřímený nebo v klidném stavu) je po celé délce namazán tenkou vrstvou zahřátého rostlinného oleje. Soda se nanáší na vytvořený film, který se musí jemnými pohyby vetřít do penisu. Provádí se až po zaschnutí všech složek masáže, ale přibližně 4-6 minut. Tohle bude stačit.
 2. Masáž medem. Tato metoda nejen zvýší velikost mužství, ale také výrazně zvýší jeho citlivost. Na rozdíl od první metody je zde třeba předem smíchat přísady pro masáž, tedy samotnou sodu a přírodní med, ve stejných poměrech. Výsledná hmota se aplikuje na celý povrch penisu a tře se lehkými masážními pohyby.
 3. Koupele jsou velmi efektivní a jednoduchý způsob. Je třeba vzít sklenici vařené, ale jen mírně teplé vody a zředit v ní jednu lžičku stolní sody. Poté se penis spustí do výsledného roztoku. Nic víc není třeba dělat. Koupel se doporučuje hodinu, ne více než jednou denně.
 4. Peeling - pokud penis potřete složením, po navlhčení teplou vodou bude výsledek velmi dobrý. Podle některých recenzí by se za dva nebo tři měsíce vytrvalého používání této látky jako peelingu mohla délka penisu zvětšit i o několik centimetrů. Podstata procedury spočívá v tom, že stimuluje prokrvení mužských genitálií.

Recepty

Existuje několik způsobů, jak zvýšit penis jedlou sodou. Před zahájením jakéhokoli postupu se však doporučuje konzultovat s kvalifikovaným odborníkem.

Masáž sodou

obklad se sodou pro zvětšení penisu

Tento postup je nejoblíbenější, ale pro dosažení pozitivního účinku je třeba jej provádět správně a systematicky. Než přistoupíte přímo k masáži, musíte si připravit penis. Chcete-li to provést, musíte si vzít měkký ručník, navlhčit jej ve vlažné vodě a poté jej omotat kolem penisu. Po několika minutách se postup opakuje, a to 3-4krát.

Můžete si vybrat jakékoli cvičení, ale stojí za zvážení, že jejich cílem by mělo být zvětšení penisu. Během přestávky mezi cvičeními je nutné normalizovat krevní oběh v orgánu, proto je nutné jej masírovat lehkými pohyby. Pro tuto relaxační masáž se doporučuje hydrogenuhličitan sodný. Chcete-li to provést, měli byste nasbírat trochu sody do dlaně a poté provést lehké třecí pohyby. Po skončení masáže trvá 15-20 minut. lehněte si, relaxujte co nejvíce.

Sodové obklady

Tato metoda je také široce používána muži za účelem zvýšení penisu. Aby byl roztok hydrogenuhličitanu sodného vhodný na obklad, je nutné nalít do nádoby 100 mg vlažné vody a nalít do ní 1 nebo 2 velké lžíce hmoty. Vše se dobře promíchá. Poté, co musíte vzít takový kus gázy, aby mohli zcela zabalit celý penis. Ve výsledné směsi se navlhčí a obalí kolem genitálií. Po několika minutách obklad odstraňte.

Takové komprese by se měly provádět každý den po dobu 30 dnů. Pokud jsou postupy prováděny nepravidelně, pak z nich bude malý smysl. Na přání lze do směsi nalít pár kapek aromatického oleje, přičemž je nutné použít mužské vůně (cypřiš, kardamom atd. ). To muži umožní zbavit se stresu.

Požití sody

soda prášek pro zvětšení penisu

Doporučuje se užívat bikarbonát sodný perorálně současně s cvičením zaměřeným na prodloužení penisu. Je schopna ředit krev. Díky tomu se zvýší prokrvení penisu, což pozitivně ovlivní výsledek cvičení.

Pití roztoku sody se doporučuje každý den ráno na lačný žaludek. K jeho přípravě je třeba vzít 1 malou lžičku hydrogenuhličitanu sodného a 200 ml vlažné vody. Doporučuje se však začít užívat sodu od třetí části malé lžičky. Poté by se mělo množství látky postupně zvyšovat.

Masáž sodovým olejem

Chcete-li provést tento postup, budete muset pokrýt genitálie jakýmkoli rostlinným olejem. Poté musí být hydrogenuhličitan sodný aplikován na celou délku orgánu. Poté musíte penis masírovat po celé jeho délce a přitom provádět lehké třecí pohyby. Neměli byste silně tlačit, protože to může poranit jemnou pokožku. Masáž by měla být prováděna po dobu 3-5 minut.

sodová koupel

Abyste mohli udělat takovou koupel, musíte připravit směs skládající se z vody a hydrogenuhličitanu sodného (1 velká lžíce látky se odebere na 1 litr vody). Teplota vody by měla být mezi 38-41 stupni. Délka koupele je cca 15 minut.

Užitečné vlastnosti sody

Mezi hlavní patří:

 • protizánětlivý účinek (pomáhá léčit prostatitidu);
 • antimikrobiální (zabíjí mikroorganismy, které způsobují zánět v tkáni prostaty);
 • imunostimulační vlastnost (zvyšuje odolnost těla);
 • protinádorové (alkalické roztoky přispívají k destrukci nádorových buněk);
 • stimulace metabolismu (podporuje vylučování metabolických produktů);
 • zlepšuje prokrvení a oběh malé pánve (eliminuje erektilní dysfunkci).

Měření délky penisu v normálním stavu (bez erekce)

Doporučuji měřit délku nevzrušeného penisu následovně:

 • Postavte se rovně a vezměte kohouta do ruky před sebou. (Nenatahujte jej, jinak zkreslí výsledek měření).
 • Volnou rukou vezměte krejčovský metr nebo pravítko a změřte svému příteli délku.
 • Výsledek zapište na papír.

Návod k použití

Před zahájením aplikace metody je povinné provést test citlivosti. Na malou oblast kůže penisu musíte nanést kaši sody. Pokud po 25 minutách nedojde k pálení nebo zarudnutí, můžete přistoupit k postupu.

Nejúčinnějším a nejoblíbenějším způsobem, jak zvýšit penis sodou, je masáž. Pro dobré výsledky musí být postup prováděn správně, pravidelně a s přihlédnutím k individuálním charakteristikám pacienta.

Masáž se provádí velmi opatrně, protože kůže penisu je poměrně tenká a citlivá a hrubé pohyby a silné tření mohou poškodit kůži orgánu

Vany

2 balení sody se rozpustí v několika litrech vody a koncentrovaný roztok se přidá do vodní lázně. Doba trvání procedury není delší než 20 minut. Poté, co si musíte vzít kontrastní sprchu, abyste obnovili normální krevní oběh. Alkalická koupel zvýší penis a zlepší celkové zdraví, protože pod vlivem sody se zvyšuje metabolický proces v buňkách dermis, eliminují se zánětlivá ložiska na genitáliích a zabrání se rozvoji prostatitidy a maligních patologií.

Užívání alkalické koupele lze nahradit mini-lázněmi. Rozpusťte 1 lžičku ve sklenici vody. soda a snižte penis na ne déle než 15 minut.

Komprimovat

3 lžičky rozpusťte ve 200 ml vody. soda. Výsledný roztok je navlhčen gázou a připevněn k orgánu. Procedura by neměla trvat déle než 15 minut. Pro zvýšení účinnosti lze do vodného roztoku přidat kapku esenciálního oleje.

Požití sody

Kombinace masáží, obkladů nebo koupelí s použitím sody uvnitř pomáhá dosáhnout nejvyšší účinnosti. Podle návodu by se soda měla pít dvakrát denně. Měli byste začít s minimální dávkou 1⁄4 čajové lžičky, postupně množství zvyšujte na 1 polévkovou lžíci.

Přípravek na zvětšení penisu sodou

Když pochopíte, zda soda může zvýšit velikost penisu, měli byste prozkoumat různé způsoby použití produktu:

 1. Naneste olivový olej na povrch penisu - plně změkčuje jemnou pokožku. Pak přichází na řadu používání sody. Musí se nanášet jemnými masážními pohyby. Manipulace musí pokračovat několik minut, poté důkladně opláchnout zbytky sody vodou a namazat penis zvlhčovačem, který pomáhá předcházet podráždění.
 2. Zvětší vám jedlá soda penis, když ho napařujete ve vaně? Ano, toto je účinný způsob, jak okamžitě zvýšit důstojnost. Jak používat sodu v této verzi? Zřeďte 1 polévkovou lžíci. l. látky v teplé vodě (stačí 1 litr tekutiny). Umístěte reprodukční orgán do lázně na čtvrt hodiny. Po proceduře omyjte zbytky kompozice, naneste hydratační krém.
 3. Jako prostředek pro zvětšení penisu se doporučuje použít sodu s medem a míchat produkty ve stejných poměrech. Naneste mast na genitálie, počkejte několik minut a poté masírujte penis rukama. Takový recept, kromě zvětšení velikosti, zvyšuje citlivost hlavy orgánu, což je užitečné před sexuálním kontaktem ke zvýšení pocitů.

O tom, jak soda ovlivňuje mužství, bylo napsáno mnoho článků. Sodové obklady jsou osvědčenou možností pro zvětšení penisu. Připravte silný roztok (1 polévková lžíce na sklenici mírně teplé vody). Ponořte do něj gázu, poté penis zabalte hadříkem a počkejte pět minut. Pomocí této techniky bude zaručeno zvětšení velikosti genitálií!

V koupelně provádějte jemné protahovací pohyby penisu. K tomu uchopte orgán dvěma prsty, které se pohybují směrem k hlavě. Nepostradatelná podmínka: nepřítomnost bolesti, pálení nebo jiného nepohodlí. Pokud je tato podmínka pozorována, zastavte postup. Metoda protahování penisu v koupelně je vynikající možností pro zajištění správné funkce cév.