Typy a použití nástavců pro zvětšení a zahuštění penisu

Otázka délky reprodukčního orgánu trápí mnoho mužů, kteří jsou často nespokojeni se svou velikostí. Dnes se k prodloužení penisu mužů používají různé metody a zařízení. Mnozí se však od všech těchto druhů odlišují trysky na penisu, které samy o sobě pomáhají zvětšovat velikost falu.

Co jsou trysky a k čemu slouží?

Prodlužovací tryska - zařízení používané ke zvětšení penisu mužů v době sexu. Někteří si je pletou s extendery, nicméně jde o zcela jiná zařízení.

Prodlužovače se používají k fyzické změně velikosti penisu a trysky jsou potřeba pouze pro lepší pohlavní styk.

Poté, co se vypořádáte se základním popisem zařízení, byste měli zjistit, k čemu se nejčastěji používá. Existuje několik důvodů, proč používají taková zařízení:

 • nedostatečná délka a tloušťka penisu,
 • nespokojenost partnera při sexu,
 • krátký styk,
 • zvýšená citlivost hlavy,
 • rychlá ejakulace,
 • slabý orgasmus u sexuálního partnera.

Nejčastěji se však používají kvůli malým rozměrům reprodukčního orgánu.

Odrůdy

Před použitím trysek na penisu se musíte seznámit s hlavními odrůdami těchto zařízení. Dnes existuje velké množství trysek, které budou vyhovovat téměř každému muži.

otevřeno

Otevřený model nejčastěji používají chlapi při styku. Toto zařízení se nepoužívá k prodloužení, ale k zahuštění falusu.

typy trysek pro zvětšení penisu

To poskytuje další stimulaci partnerské vagíny během milování. Funkčností tento model připomíná jiné zařízení – erektilní prstenec.

Pro použití otevřeného modelu je pohlavní orgán uveden do stavu erekce. Pokud falus není vzrušený, zařízení nebude fungovat ke zvětšení penisu.

Zavřeno

Uzavřená zařízení jsou považována za klasické modely trysek pro chlapy. Jejich rozdíl od otevřených zařízení spočívá v tom, že se používají jako rozšíření mužnosti. Navenek zařízení vypadá jako malá podložka, která se nasadí na hlavu penisu.

Hlavní výhodou uzavřeného modelu je prevence předčasné ejakulace při sexu.

Vibrační

Pro uspokojení sexuálního partnera se doporučuje používat přístroje vybavené speciální vibrační masáží.

vibrační tryska pro zvětšení penisu

Existují různé modely vibrací, pokud jde o jejich cenu a funkčnost. Drahé jsou vybaveny nastavením rychlosti vibrací a prodávají se s dálkovým ovládáním.

pupínek

Je třeba rozlišovat odrůdy s pupínky na jejich povrchu. Úpravy takových zařízení se liší výškou, délkou, tvarem a dokonce i počtem pupínků. Dražší modely jsou pokryty kuličkami vyrobenými ve formě vzoru.

Reliéfní

Odlehčovací zařízení pro penis se vyznačují svým povrchem, který se liší od ostatních modelů. Povrch může být pokryt trojrozměrným vzorem, dlouhými hroty nebo malými kuličkami. Takový nestandardní povlak poskytne dívce nezapomenutelný zážitek díky dodatečné stimulaci vagíny.

muž rozšířený péro tryska

Stimulanty

Nejčastěji se používají k zahuštění penisu, protože jsou vyrobeny ze silikonu. Charakteristickými rysy silikonových stimulačních modelů jsou vzor na povrchu a výrazný tvar zařízení. Díky tomu je dosaženo dodatečné stimulace partnerčiných poševních stěn. Mezi nevýhody některých patří snížení citlivosti hlavy při použití této trysky ke zvětšení penisu.

Před nákupem stimulačních modelů se doporučuje seznámit se s jejich typy. V obchodech se například prodávají modely s dodatečnými stimulátory klitorisu nebo vibrační masáží.

Pozoruhodné modely

Než si koupíte zesilovač penisu, musíte se seznámit s účinnými modely od známých výrobců. Teprve poté, co se s nimi seznámíte, můžete si zakoupit vysoce kvalitní a vhodnou trysku pro falus.

muž se dívá do kalhot a chce zvětšit péro tryskou

Model #1

Od ostatních modelů se liší tím, že je dodáván ve formě prstence vybaveného vibracemi. Zařízení je vyrobeno z odolného silikonu a proto má dlouhou životnost.

Při použití je tento model připevněn pomocí držáku k šourku a do kroužku je umístěn erektní penis. Horní část prstence s vibračními střelami je umístěna v blízkosti hlavy. Vibrační část zařízení je umístěna v ochranném pouzdře, což umožňuje použití i ve vodě. Modelky prodlouží délku penisu při sexu o pět centimetrů.

Model #2

žena v posteli s mužem, který zvětšil péro tryskou

Při výrobě modelu byl použit speciální silikon, který umožňuje pevně uchopit falus a přesně opakovat jeho tvar s obrysy. Tento model je ideální pro muže se špatnou citlivostí hlavy, protože neovlivňuje pocity hmatového kontaktu s partnerem.

Model se prodává v sadě se třemi nástavci, pomocí kterých se délka zvětší o 2–3 cm a průměr o 1, 5 cm.

Model #3

Na konci je několik pevných malých hrotů a samotné zařízení je pokryto reliéfním vzorem. Pomocí přístroje se mužství prodlouží o 5–6 cm a zhoustne o 2 cm.

žena s mužem rozšířené péro tryska

Zařízení se vyrábí bez přídavných antén na hlavě.

Model č. 4

Navenek tato tryska nemá žádné vlastnosti. Stejně jako mnoho jiných zařízení je pokryta reliéfním vzorem a na hlavě má malé tvrdé hroty. Mezi charakteristické znaky patří vibrátor na základně, vyrobený ve formě zajíčka. Automaticky začne fungovat při hmatovém kontaktu s partnerem.

Model č. 5

Jedná se o drahý model, který je vyroben z vysoce kvalitní kybernetické kůže a je vybaven nastavitelnými vibracemi. Zařízení se během provozu zahřívá na tělesnou teplotu, takže partnerka nepocítí žádný rozdíl mezi tryskou a skutečnými genitáliemi chlapa. Vývojáři se snažili navenek toto zařízení co nejvíce podobat skutečnému členovi. Hlaveň modelu je dokonale hladká a na okraji je růžová hlava.

Při použití této trysky k prodloužení tloušťky se orgán zvětší o 2 cm a na délku o 5–6 cm.

Funkce aplikace

Jakákoli prodlužovací a zahušťovací tryska se vyrábí téměř stejným způsobem. Proto existují základní doporučení, která se dodržují při použití jakéhokoli modelu.

Před použitím zakoupeného přístroje se důkladně umyje v roztoku připraveném z vody a antibakteriálního mýdla. To se provádí za účelem dezinfekce trysky. Po umytí je přístroj natažen jak do délky, tak do šířky, aby nebyly problémy s nasazováním trysky. Někteří chlapi dávají dovnitř před použitím trochu mastku, aby se pohlavní orgán lépe dostal dovnitř.

Tryska se na povrch orgánu natahuje velmi opatrně, aby se náhodou nic nepoškodilo. Když hlava zcela zapadne do zařízení, můžete zbytek vyrolovat po délce penisu.

intimita s tryskou pro zvětšení penisu

Před pohlavním stykem se povrch trysky namaže lubrikantem. To se děje tak, aby partner během sexu nepociťoval bolest a nepohodlí. Během intimity jsou všechny pohyby prováděny velmi opatrně a pomalu.

Tryska vyžaduje náležitou péči, a proto ji ihned po ukončení pohlavního styku důkladně omyjte mýdlem a osušte. Za zmínku stojí, že po každé ejakulaci je vhodné přístroj umýt.

Kontraindikace

K protažení penisu může každý chlap použít správnou trysku. Stále však existují některá upozornění, kterých byste si měli být vědomi:

zvětšovač penisu
 • Nepoužívejte taková zařízení pro orální nebo anální sex.
 • Trysky se používají přísně podle pokynů.
 • Trysky by neměli nosit lidé s onemocněním krve.
 • Chlapi s kardiovaskulárním onemocněním by se měli před použitím trysky poradit s lékařem.
 • Před použitím byste se měli ujistit, že neexistuje žádná alergie na materiál, ze kterého je tryska vyrobena.

Závěr

Někdy sex s partnerem nepřináší žádné potěšení kvůli malému penisu. K vyřešení tohoto problému se používají zvětšovače penisu.