Efektivní zvětšení penisu doma

zvětšení penisu

Od starověku se mužská síla měřila nejen v objemu svalů a počtu zabitých mamutů, ale také ve velikosti penisu. Majitelé působivých těl se ve většině případů uspokojili se všemi výhodami, zatímco ostatní muži jim to mohli jen závidět.

Nyní velikost penisu již není tak důležitá jako dřív, ale mnoho mužů se stále snaží zvětšovat svou důstojnost na co největší možnou míru a hledá různé způsoby.

Někteří kupují drahé pumpy a masti, zatímco jiní se snaží vystačit si s levnějšími výrobky.

V každém případě stojí za zmínku, že zvětšení penisu doma je skutečné! Chcete vědět, jak na to? Připravit se. Možná vám článek změní život!

Na co je třeba pamatovat před cvičením?

Zvětšení mužského penisu je velmi choulostivá záležitost, se kterou je třeba zacházet zodpovědně a přesně, bez fanatismu. Následující tipy vám pomohou zůstat zdraví a připraveni zahájit praxi zvětšování penisu:

 • Neočekávejte, že váš penis od prvního dne poroste mílovými kroky. Může trvat 2 až 4 týdny, než uvidíte, že váš penis roste na délku při pravidelném cvičení. Buďte tedy trpěliví a počkejte na první efekt.
 • Před protahovacími cvičeními proveďte přípravné postupy, které spočívají v přípravě penisu na cvičení. Chcete-li to provést, namočte ručník do teplé vody a zabalte si penis. Opakujte několikrát, pak pokračujte.
 • Pokud po cvičení pocítíte dlouhodobé nepohodlí v tříslech, dejte si na několik dní pauzu a poté pokračujte v cvičení v šetrnějším režimu, aby nedošlo k narušení zdraví vašeho penisu.

Vždy poslouchejte své vnitřní pocity, a pokud se něco pokazí, měl by být trénink na zvětšení penisu přezkoumán nebo úplně zastaven na neurčito. K dosažení výsledku proveďte všechna cvičení v přísném souladu s pokyny.

Jelqing je základem všeho

měření velikosti penisu

Hlavním způsobem, jak zvětšit velikost mužského penisu, je jelqing. Tento název charakterizuje jedno velmi účinné komplexní cvičení na zvětšení penisu, které má mnoho podobných technik. Standardní verze jelqingu, která je vhodná pro začátečníky, tedy vypadá takto:

 1. Připravte svůj penis na cvičení (jak bylo uvedeno výše).
 2. Posaďte se na židli nebo na pohovku s nohama širšími od sebe, abyste mohli pohodlně sedět.
 3. Přiveďte připravený penis do poloviny vzpřímeného stavu.
 4. Umístěte palec a ukazováček kolem spodní části penisu do prstence.
 5. Mírně stlačte penis a vytáhněte vytvořený prsten směrem k hlavě.

Tahové pohyby musí být provedeny v množství 200-300 kusů v jedné relaci, pohyby musí být rytmické. Během prvních dvou týdnů tréninku by měl být stupeň komprese penisu střední, přičemž po této době můžete zvýšit sílu tlaku.

Podstatou tohoto cvičení je natáhnout napůl vztyčený penis na délku. Pokud se toto cvičení provádí pravidelně po dobu 3-4 týdnů, je docela možné zvětšit velikost penisu o několik centimetrů. Ke zvýšení dochází v důsledku zvýšení objemu kavernózních těl, které po naplnění krví vedou k erekci. Pomocí jelqingu můžete zvětšit délku i tloušťku orgánu.

Čerpání - výhody před sexem

vakuová pumpa na zvětšení penisu

Dalším způsobem, jak si doma zvětšit penis, je pumpa. Mezi výhody této metody patří:

 • Rychlé získání počátečního výsledku - pár minut po hodině.
 • Schopnost výrazně prodloužit dobu erekce (o 1-2 hodiny).
 • Prevence mnoha chorob penisu.
 • Zlepšení průtoku krve v penisu.

Chcete-li zvětšit velikost penisu pomocí pumpy, postupujte podle pokynů:

 1. Pečlivě opláchněte pumpu a poté ji umístěte na vztyčený penis.
 2. Vytvořte zónu nízkého tlaku evakuací vzduchu z baňky.
 3. Ponechte pumpu v této poloze a nasaďte na základnu penisu gumový kroužek.
 4. Počkejte 20 minut při udržování nízkého tlaku a poté čerpadlo vyjměte.

Pokud pocítíte nepohodlí nebo bolest nebo pokud si všimnete modrého penisu, okamžitě zastavte proceduru. Můžete se k němu vrátit až po několika dnech, při jemnějším tlaku. Dávejte pozor, abyste to s pompou nepřeháněli.

Je třeba poznamenat, že nárůst velikosti lze zaznamenat jen několik měsíců po pravidelné práci s pumpou, avšak její použití před sexem vám umožní získat neocenitelnou výhodu - jasnější orgasmus a prodlouženou erekci kvůli zvýšenému průtoku krve do penis. Používejte ho pro zdraví, pouze bez fanatismu!

Masti a jiné léky

Existuje způsob, jak zvětšit penis u mužů, kteří nechtějí trávit čas každodenním tréninkem. Jde o použití různých mastí pro růst penisu. Zpravidla obsahují testosteron, dihydrotestosteron a další deriváty těchto hormonů. Po uvolnění do krevního řečiště kůží penisu tyto hormony v malém množství stimulují endokrinní systém těla, což vede k pomalému, ale stálému zvětšení penisu. Výsledek se přirozeně neobjeví po první aplikaci, nicméně pravidelné používání mastí s hormony pomůže vidět účinek.

Také pro zvětšení penisu existuje řada pilulek a dalších léků, které můžete doma používat pouze na vlastní nebezpečí a riziko.

Pokud se přesto rozhodnete použít ke zvýšení velikosti penisu farmakologii, nejprve se poraďte se svým lékařem o kontraindikacích a vedlejších účincích. Je pravděpodobné, že jiné metody zvětšení penisu budou vaší nejlepší volbou.

Závěr

Doma používejte pouze běžně ověřené metody zvětšení penisu uvedené výše. Trénujte pravidelně a trpělivě očekávejte výsledek - určitě bude. A nejdůležitější pravidlo je, že nezáleží na velikosti penisu, ale na schopnosti jej správně používat! Používejte svůj přirozený orgán správně a dávejte pozor na své mužské zdraví. Hodně štěstí!