Zvětšení penisu: účinné techniky

konzultace s odborníkem o zvětšení penisu

Muži často nejsou spokojeni s velikostí svého mužství a jsou připraveni udělat hodně pro změnu délky nebo objemu penisu, ale stojí za to riskovat své zdraví?

Existuje mnoho technik zvětšení penisu. Všechny tyto metody lze rozdělit na chirurgické a nechirurgické. Chirurgické operace zahrnují operace, které umožňují změnit délku a tloušťku penisu, a nechirurgické operace zahrnují různé typy samo-masáže a pravidelné používání speciálních zařízení.

Ruční metody: masáže, gymnastika, jelqing

Ruční techniky zvětšení penisu, jako jsou masáže a gymnastika, jsou obzvláště oblíbené kvůli řadě výhod: nevyžadují investici a lze je provádět samostatně doma. Tyto techniky vám umožňují zvýšit nejen délku a objem penisu, ale mají také pozitivní vliv na potenciálnost a také pomáhají zvyšovat sexuální výdrž a tím prodlužovat délku pohlavního styku.

Tyto metody zvětšení penisu jsou založeny na akcích, jako je protahování a mačkání, které pomáhají posilovat a zvětšovat svaly penisu a zajišťovat lepší plnění kavernózních tkání krví. Pokud jsou provedeny správně, jsou tyto manipulace naprosto bezpečné. Aby se však nepoškodil orgán a zabránilo se nepohodlí, je nutné použít lubrikant. Pokud se provádí pravidelně, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat: po 1–2 měsících se penis znatelně zvětší na délce i objemu.

Jedním z nejoblíbenějších typů ruční masáže penisu je jelqing, což v angličtině znamená dojení. Toto je soubor určitých cviků, které je nutné provádět v napůl vzrušeném stavu. Stojí za zmínku, že je nemožné provést mnoho z nich ve stavu úplné erekce, protože by mohlo dojít k poškození cév.

Mechanické metody: plniva, nosítka, vakuová čerpadla

Mezi mechanickými způsoby zvětšení penisu jsou obzvláště populární speciální zařízení: prodlužovače, nosítka a vakuové pumpy.

Používání prodlužovačů a nosítek je jednou z nejúčinnějších metod pro zvětšení penisu. Jsou to zařízení pro prodloužení, zesílení a narovnání penisu, která jsou k němu připojena přímo. Tyto přílohy se liší v designu a metodách připevnění: prodlužovač má dva fixační body v oblasti penisu a nosítka jeden. Princip jejich práce je však stejný a je zaměřen na zvětšení penisu, ke kterému dochází v důsledku dlouhodobého vystavení síle napínání na kavernózním těle a vazech penisu. Musí se používat denně po dobu 2–3 hodin, což čas postupně prodlužuje. Obecný kurz je od jednoho do několika měsíců. Při správném používání těchto zařízení dochází k znatelnému zvýšení délky a objemu penisu po měsíci používání.

Dalším principem ovlivňování penisu za účelem jeho zvětšení je vakuum. Čerpadlo, které se k tomu používá, se také nazývá vakuové čerpadlo. Často se také používá ke zlepšení účinnosti a léčbě erektilní dysfunkce. Toto zařízení má jednoduchý design: pumpa je připojena k uzavřenému válci, který obsahuje penis. Vzduch je z válce evakuován a vytváří vakuum. To způsobí, že krev proudí do penisu, což má za následek zvýšení velikosti a délky. Ve spodní části penisu jsou umístěny speciální kroužky, které udržují erekci. Zvětšení je dočasné, ale trvá dlouhou dobu, nedoporučuje se však používat vakuovou pumpu déle než 20–30 minut.

V mnoha zemích je plánován zákaz operací na zvětšení délky a tloušťky penisu. Je to způsobeno vedlejšími účinky chirurgického zákroku: infekce, poškození nervů, snížená citlivost a potíže s erekcí. Výsledek navíc často nesplňuje očekávání. Evropská urologická asociace provedla studii: ze 42 mužů, kteří podstoupili operaci prodlužování penisu, bylo s výsledky spokojeno pouze 35%.

Chirurgické metody: ligamentotomie a faloplastika

Chirurgické metody zvětšení penisu jsou považovány za nebezpečné, ale jsou nejúčinnější.

Existují 2 typy operací: zvětšení délky penisu a zvětšení jeho tloušťky. Ligamentotomie nebo prodloužení mužského penisu se provádí řezáním podpůrného vazu penisu - vazu skrytého pod pubisem. Během operace je tento vaz řezán co nejhlouběji, což vám umožňuje natáhnout penis a zvětšit jeho délku o 3-4 cm. Aby se však zabránilo návratu penisu do normálního stavu, po takové operaci se doporučuje používat nosítka, která napíná penis několik měsíců nebo šest měsíců. Stojí za to věnovat zvláštní pozornost skutečnosti, že pro tento účel jsou vhodné nosítka, nikoli prodlužovač, který při připojení k základně penisu nepřinese požadovaný výsledek.

Zvýšení tloušťky penisu se nazývá phaloplastika a nastává implantací autologního tuku, silikonu nebo umělých štěpů. Faloplastika zahrnuje také operace k částečnému nebo úplnému obnovení ztraceného penisu z jakéhokoli důvodu.