Jak si zvětšit penis domácí receptou na sódu

Jak zvětšit penis sodou pro muže doma, recept na přípravu a koupele na penis. Jak pomáhá jedlá soda, zda a jak ovlivňuje mužský orgán. Sdílíme tajemství vaření, zvědavé znalosti a recenze mužů.

Soda na pečení - co to je

U mužů záleží na velikosti penisu. Proto mnoho lidí touží po zvětšení penisu. Provoz je efektivní metoda. Je to drahé. Kromě toho se po dlouhé době předpokládá abstinence v sexu. Díky tomu muži hledají cenově dostupné a bezpečné možnosti.

Můžete najít dostatečný počet receptů založených na působení jedlé sody. Někteří tvrdí, že z ní členka skutečně vyrůstá. Proto stojí za to podrobně zvážit možnosti použití jedlé sody ke změně velikosti penisu nahoru.

jak zvětšit penis sodou

Vědecký název jedlé sody je hydrogenuhličitan sodný. Chemická sloučenina patří do solí. Produkt je k dispozici v každé kuchyni, ale jen málo z nich ví o použití sody.

Látka je součástí krevní plazmy. Soda pomáhá posunout rovnováhu pH člověka na alkalickou stranu a zlepšuje fungování trávicího systému. Výrobek se často používá pro komplexní odstranění parazitů. Soda normalizuje chuť k jídlu a zlepšuje funkci ledvin. Někteří lidé tvrdí, že jedlá soda může pomoci léčit a předcházet rakovinovým nádorům.

Takový jednoduchý produkt má mnoho využití. Chcete-li ze sody na pečení vytěžit maximum, musíte postupovat podle receptů a znát více ověřených informací o tom, jak si zvětšit penis pomocí sody. Neužívejte bezohledně sódu, protože může poškodit pouze vaše zdraví.

Zvyšuje jedlá soda mužský penis

jedlá soda ústy pro zvětšení penisu

Mnoho mužů touží po zvětšení své důstojnosti, i když ve skutečnosti je to v normálních parametrech. Problém je často spíše psychologický než fyziologický. Dnes jsou metody, které lze použít doma, běžné. Proto je třeba čelit otázce, kolik sody pomáhá s velikostí penisu.

 1. Četné vědecké studie neprokázaly platnost použití produktu ke změně velikosti penisu.
 2. Jediným možným příznivým účinkem je eliminace toxinů.
 3. Díky tomu je možné, že krev bude proudit rychleji do dospělosti a erekce bude dlouhodobá.

Jak to ovlivní

Přímý účinek sody na penis, nebo spíše na velikost, nebyl prokázán. Produkt zároveň pomáhá zlepšit účinnost. Při perorálním podání soda zlepšuje tok krve do pánevních orgánů, díky čemuž se erekce stává trvalou.

Hydrogenuhličitan sodný podporuje produkci mužských hormonů, které jsou nezbytné pro plnohodnotný intimní život. Soda je známá svým čistícím účinkem. Z tohoto důvodu odstraňuje toxiny z těla, zvyšuje imunitu a činí tělo mužů stabilním a trvalým.

Jak si zvětšit penis sodou

Muži, kteří jsou znepokojeni tímto problémem, pravděpodobně slyšeli, že penis lze zvětšit doma. Existuje na to řada receptů. Existují speciální techniky pro změnu délky a objemu penisu pomocí jedlé sody. Nejoblíbenější jsou:

 • sodové koupele;
 • soda peeling;
 • nápoj na bázi sody;
 • masti na bázi sody a medu;
 • směs sody a vietnamského balzámu.

Každá z možností má konkrétní recept, který je třeba dodržet, abyste dosáhli výsledku. Před použitím metody je důležité se ujistit, že nedochází k urologickým problémům, stejně jako k individuální nesnášenlivosti sody.

Recept

muž zvětšený penis se sodou

Penilní jedlá soda je ke koupání bezpečná. Jak si zvětšit penis sodou? K tomu se doporučuje přidat lžíci látky do jednoho litru teplé vody. Doporučuje se ponořit penis do takové lázně po dobu 10 minut. Pravidelný postup slibuje dobré výsledky. Ihned po koupeli se penis zahřeje a dojde k němu krev, která zajistí dobrou erekci.

 1. S pomocí sody můžete použít peeling.
 2. Chcete-li to provést, musíte rukama namočit sodovou kaši na mokrý pohlavní orgán a provádět pohyby vpřed.
 3. Je důležité vyhnout se tomu, aby se na hlavu dostala jedlá soda. Po zákroku může dojít k podráždění, což je důvod pro zastavení kurzu.

Některé zdroje doporučují užívat roztok jedlé sody ústy. Za tímto účelem přidejte jednu lžičku jedlé sody do sklenice vody. Současně nebyl prokázán příznivý účinek léku na penis. Nejčastěji se roztok používá k vytvoření alkalického prostředí v žaludku. Někteří vědci tvrdí, že pití tohoto nápoje má negativní účinky na trávicí systém.

K medovým receptům patří také směs medu a sody kašovité konzistence. Tato možnost nemá žádné opodstatněné vysvětlení. Někteří muži mohou být navíc alergičtí na med, který je pro pokožku penisu nebezpečný.

Jediná věc, která nastane po takovém postupu, je otok. Proto se může vizuálně zdát, že se penis zvýšil. Ve vzrušeném stavu zůstanou délka a objem stejné. Med je silný alergen a jeho aplikace na jemnou pokožku penisu může být nebezpečná.

Můžete si přečíst o zvětšení penisu a pomocí balzámu, který se používá k léčbě řady nemocí. Tato metoda zahrnuje dodržování receptu. Přidejte vodu na lžičku jedlé sody, dokud nebude kašovitá.

Poté jej promíchejte s hrachovým balzámem s hvězdičkou. Výsledný produkt aplikujte pouze na perineální oblast. Tato metoda může způsobit poškození tkáně, pokud se směs rozlije přímo na penis nebo žalud.

Samotný balzám je směsí éterických olejů, které zmírňují bolest a zánět. Nástroj dobře zahřívá intimní zónu mužů a poskytuje vzrušující efekt. Těm, kteří nikdy nepoužívali vietnamský balzám, se doporučuje otestovat jej na lokte, aby se zabránilo alergiím.

Ohlasy

První recenze

Abych ukázal své přátele, rozhodl jsem se to zkusit sám na osobním příkladu. Po třech týdnech těchto postupů jsem si začal všímat zlepšení tohoto procesu. Můžeme bezpečně říci, že penis se ve skutečnosti zvětšil o 2 centimetry. Výsledek mě šokoval. Doporučuji zkusit, člověk nic neztratí.

Druhá kontrola

Zkoušel jsem to na svém vlastním příkladu a mohu s jistotou říci, že existuje výsledek. Metoda funguje a sexuální důstojnost nabývá nových rozměrů. Buďte trpěliví a všechno bude fungovat. Výsledek získá ten, kdo ví, jak čekat. Nemusíte měřit velikosti každý den, spouštět plán a měřit jednou týdně. To stačí k vidění výsledku.

Třetí přezkum

Použil jsem koupele, jak jsem viděl v jednom videu. Nepomohlo mi to, zkoušel jsem to měsíc a nedosáhl jsem žádných výsledků. Možná jsem to udělal špatně a pokazil se. Moje tělo možná recept nepřijalo. Nemohu s jistotou říci, o týden později jsem koupil krém a expandér v intimním obchodě. Tato metoda funguje.

Čtvrtá recenze

Doma funguje jakákoli metoda. Jednou z takových možností se ukázala jedlá soda. Práce s přípravou koupele nebo směsi balzámu se nepovažuje za problém. Tři centimetry za měsíc, pokračuji dál.

Pátá recenze

Můj manžel tuto metodu vyzkoušel. Neznatelné na centimetry. S jistotou mohu říci o tloušťce zařízení. V tomto případě jsem si začal všímat a cítit nové pocity. Metoda může fungovat nejen na délku mužského pohlavního orgánu. Recept také ovlivňuje šířku a objem.