Co se stane, když si napnete penis?

Správné natažení penisu, aby se zvětšila jeho velikost

Ne každý muž je spokojen s velikostí svého penisu. Někteří zvolí radikální a poměrně nebezpečné řešení problému - provedou chirurgický zákrok.

Tento přístup je však plný vážných komplikací až po neschopnost sexu.

Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak si rychle zvětšit penis doma.

Někdy stačí jen několik cviků, aby protažení penisu vedlo k pozitivnímu výsledku. Musíte to dělat každý den, pak se efekt dostaví mnohem rychleji.

Může být penis zvětšen protažením?

Velikost a tvar mužského reprodukčního orgánu závisí na individuálních charakteristikách organismu. Tyto ukazatele však můžete změnit mechanickým působením. Zpětná vazba od mužů, kteří se pokoušeli vytáhnout penis doma, dává naději, že tato metoda funguje. Někteří tvrdí, že dokázali zvýšit důstojnost o 6 cm nebo více.

Navíc pomocí cvičení můžete narovnat penis, který je zakřivený od narození, a také eliminovat problém předčasné ejakulace.

Silné protažení penisu

Efektivní techniky

Než začnete provádět speciální cvičení, musíte změřit délku penisu. To vám pomůže sledovat váš pokrok. Jak správně určit délku mužského orgánu:

 • aplikujte pravítko nebo měřicí pásku na spodní část penisu ve vzpřímené poloze;
 • jemně zatlačte na ohanbí, dokud ruka nespočívá na kosti (zvláště důležité u obézních mužů);
 • zapište si výsledek, abyste nezapomněli.

V průměru se délka penisu u dospělých mužů pohybuje od 13 do 16 cm, takže se pomocí cvičení můžete stát majitelem penisu delšího než 20 cm.

Nedoporučuje se používat tyto metody v dospívání, protožepenis je v růstové fázi a může se poškodit.

Jak se připravím na tah?

Příprava by měla být provedena před hodinou. Jinak můžete čelit vážným problémům: hematomům, prasklinám, zánětu, lymfatickému edému. V závažných případech může dojít k zakřivení pohlavního orgánu a může se objevit impotence.

Než začnete napínat penis, musíte jej zahřát. Díky tomu budou tkáně elastické kvůli zvýšenému průtoku krve. Do 5 minut byste měli lehkými pohyby dlaněmi zahřát penis teplým ručníkem ve vařené a mírně ochlazené vodě.

Silový tah

Začněte cvičit v době, kdy chcete jít na záchod v malém. Toaletu lze navštívit až po vyučování. Nejčastěji musíte cvičit v uvolněném stavu. Ruční zvětšení mužské důstojnosti se provádí následujícími způsoby:

 • Uchopte penis prsty na spodní straně žaludu a vytáhněte jej dopředu. Neměla by být žádná bolest, ale bude přítomno mírné nepohodlí. Počkejte 5 sekund a sejměte ruku. Pak stejným způsobem vytáhněte penis nejprve na levou stranu, pak doprava. Orgán můžete také nasměrovat nahoru a dolů.
 • Uchopte základnu žaludu penisu a vytáhněte ji dopředu a nahoru. Opatrně otočte orgán nejprve ve směru hodinových ručiček, pak opačným směrem. Každá smyčka by měla končit lehkou masáží penisu, což je nezbytné pro zlepšení krevního oběhu. To znamená, že frenum penisu je roztaženo. V jedné lekci musíte udělat alespoň 25 rotačních pohybů.
 • Další cvičení se provádí ve stavu mírného vzrušení. Vytáhněte penis směrem k perineu a jemně si na něj sedněte. V tomto případě jsou kavernózní těla pod tlakem, v důsledku čehož dochází nejen ke zvýšení délky, ale také k tloušťce mužnosti.
 • Pevně uchopte hlavu prsty, vytáhněte penis nahoru a držte jej v této poloze po dobu 7 sekund. V tomto okamžiku prsty druhé ruky procházejte po kmeni orgánu zdola nahoru a tlačte s námahou. Pokud pocítíte bolest, mělo by být cvičení zastaveno a hlava by měla být stisknuta rukou, aby se zvýšil odtok krve.

Je důležité správně natáhnout penis, aby nedošlo k jeho poškození. Nemůžete spěchat a chovat se hrubě. K urychlení projevu účinku můžete použít speciální zařízení.

Struktura penisu

Extender

U tohoto kompaktního zařízení je penis extrémně jemně protažen, výsledek je trvale fixován. Tkáně, které rostou během procesu protahování, mají stejnou strukturu jako původní tkáně orgánu. To znamená, že metoda způsobuje přirozené protažení penisu a není zdraví škodlivá.

Prodlužovač je zařízení skládající se z podstavce, tyčí umožňujících upravit délku zařízení a držáku hlavy. Penis se vloží do zařízení a jemně se natáhne na požadovanou velikost. To se samozřejmě nestane v jedné lekci.

Při nošení zařízení byste měli cítit určité nepohodlí. Živé pocity bolesti však naznačují, že je třeba zkrátit délku prodlužovače. Pravidla používání nástroje:

 • Nosítka na penis by měla být nošena každý den po dobu nejméně 4 hodin s malými přestávkami každých 60 minut;
 • maximální přestávka je 24 hodin, jinak se efekt neobjeví nebo se objeví mnohem později;
 • prvních několik dní činky by mělo být stanoveno na referenční hodnotě;
 • prodlužujte tyč nejméně o 0, 5 cm každých 7-10 dní.

Nástavec se doporučuje nosit po celý rok. Během této doby dosáhne penis maximální možné délky. Zařízení na penisu nemůžete opravit ve stavu erekce. Je rovněž zakázáno nosit nástavec v noci. Zvětšení penisu natažením pomocí tohoto zařízení vám umožní získat penis o 7 cm delší, než je jeho přirozená velikost.

Pomocí prodlužovače zvětšíte penis

Používání závaží

V tomto případě se zvětší pouze délka pohlavního orgánu, tloušťka zůstane stejná. Někteří muži se bojí použít tuto metodu, protože je mnohem snazší natáhnout frenum předkožky pomocí rukou, protože můžete tento proces ovládat. Pokud však cvičení proběhne správně, penis se nepoškodí a účinek bude vynikající.

Můžete použít přílohy speciálně určené pro tento účel. Muži však často používají improvizované prostředky. Nejčastěji používané:

 1. rezervovat;
 2. Pohár;
 3. zelenina nebo ovoce;
 4. plastová láhev s vodou.

Před lekcí byste měli zahřát penis pomocí masáže. K nákladu je uvázána krajka. Pokud používáte předmět, ke kterému nemůžete připevnit lano, vložte jej do tašky. Horní konec šňůry se nanese na penis a nahoře se nalepí náplast.

Maximální hmotnost nákladu v prvních fázích je 0, 25 kg. Musíte začít s 5 minutami. Pokud se objeví bolestivé pocity a hlava se znecitliví, můžete dobu zkrátit na 1-2 minuty.

Chcete-li frenum předkožky natáhnout jemně a postupně, měli byste prodloužit dobu nošení a každých několik dní přidávat 5 minut. Doba nošení zařízení by neměla přesáhnout 1 hodinu.

Váhy penisu

Masáž

Kromě zvětšení délky a tloušťky pohlavního orgánu poskytuje masáž vynikající výsledek v podobě zlepšené účinnosti. Pokud masírujete také varlata, můžete zvýšit produkci testosteronu, což pomůže posílit mužskou sílu. Počet spermií v ejakulátu se také zvýší, což je důležité pro ty, kteří se chtějí stát otcem.

Jak masírovat penis a varlata:

 • před zákrokem zahřejte genitálie, mírně zatáhněte šourek;
 • masírujte penis s námahou a snažte se jej vytáhnout;
 • protahování varlat se provádí opatrně palci obou rukou;
 • můžete lehce poklepat na šourek a rozdrtit ho v dlaních.

Pokud je masáž provedena správně, jsou varlata znatelně těžší kvůli průtoku krve. Pokud během procedury použijete speciální krém, penis se zvětší rychleji.

Výsledky

Je docela možné změnit velikost a tvar penisu, pokud nevynecháváte hodiny a cvičíte správně. Je důležité naladit se na pozitivní efekt a pravidelně provádět měření.

Nezapomeňte natáhnout frenum penisu s maximální opatrností. Silnou bolest nelze tolerovat, ale během cvičení by měly být přítomny určité (ne velmi příjemné) pocity.

Metodologie Účinnost
Síla protahování 2/10
Extender 4/10
Závaží 4/10

Při správném přístupu a pravidelném cvičení můžete počítat s pozitivním výsledkem. Účinek však nebude rychlý. Musíte být trpěliví alespoň několik týdnů.