Recenze o Maral Gel

 • Petr
  Vyzkoušel jsem Maral Gel, můj penis narostl o 4 cm za měsíc, použil jsem ho, když jsem šel na služební cestu. Stručně řečeno, měl jsem to 15 cm, teď je to 14 a slušně narostlo do tloušťky. Po mém příjezdu si moje žena okamžitě všimla změn, zeptala se - co je to s ním? Odpověděl jsem, že jsem snědl hodně mrkve a neřekl pravdu. Začala se jí víc líbit.
  Maral Gel
 • Petr
  Mám 5 cm na penis po dobu 1, 5 měsíce, rostl bez problémů. Jsem šokován. Zpočátku jsem nevěřil, že by Maral Gel mohl pomoci. Meryl penis každý týden a výsledek je opravdu tam a to mi více než vyhovuje, teď mám 20 cm s penny, býval jsem 15 s culíkem.
  Maral Gel
 • Tomáš
  Věc!!! Přišel jsem zanechat recenzi pro radost, zkrátka používám ji 2 týdny, už jsem narostl o 2 centimetry, dnes to potvrdil můj vládce, obecně ji s velkým potěšením používám dále a radím každý.
  Maral Gel
 • Miroslav
  Rozhodl jsem se zvětšit svůj penis pomocí Maral Gel. Využil jsem to a za 5 týdnů se můj penis zvětšil o 4 cm a tloušťka byla nereálná. Klienti s potěšením kňučejí (pracuji v striptýzu), stane se, že můj penis nešplhá až na konec a bolí to, jak sami přiznávají. Ale stal jsem se mnohem sebevědomějším, cítím se lépe.
  Maral Gel
 • Jiří
  Neříkám, že se mi nelíbila moje velikost, ale přesto jsem chtěl přidat pár centimetrů navíc. Dlouho jsem hledal, jak to udělat, ale nakonec jsem narazil na Maral Gel. A víš ty co? S výsledkem jsem velmi spokojen, můj penis narostl za měsíc o 4 centimetry! Radím všem.
  Maral Gel
Uživatelské hodnocení Maral Gel
4.1
10