Nejnaléhavější problém: velikost penisu a metody zvětšení

Dívka měřila velkého ptáka

Zeptejte se jakéhokoli psychologa a vždy uslyšíte pět vážených slov: „Na velikosti penisu nezáleží. "Muži se však s tímto imaginárním problémem stále obtěžují a neustále hledají způsoby, jak zvětšit penis. A ano, existují takové způsoby. Chirurgie nebo užívání všech druhů léků se však nepovažuje za bezpečné.

Průměrné parametry mužské důstojnosti

Nejen psychologové, ale i lékaři jsou přesvědčeni, že velikost penisu není tak důležitá. Člen jakékoli velikosti může potěšit partnera. Přibližně 95% všech členů populace Homo Sapiens má průměrnou velikost - 9 cm v uvolněném stavu a přibližně 12-13 cm ve vzpřímeném stavu. A velmi malý počet mužů má větší nebo menší penis.

Co si ženy samy myslí

Když jsou ženy dotázány na to, co chtějí od „ideálního" milence, neustále mluví o fyzické přitažlivosti, péči, laskavosti, pozornosti, smyslu pro humor, loajalitě. Pro mnoho dívek je velmi důležitým bodem přítomnost určitých společných zájmů a hodnot. A jen velmi málo respondentů zmiňuje takový indikátor jako velikost penisu.

A konečně, psychoterapeuti a sexuologové důsledně uvádějí, že jejich klientky si téměř nikdy nestěžují na velikost penisu svých partnerů. Na základě těchto poměrně závažných argumentů by mělo být jasné, proč velikost opravdu nemá tak spotřební význam.

Odkud pochází tato aspirace?

Muži však pokračují v houževnatosti ovcí, aby pěstovali plány na rozšíření svých členů. Pravděpodobně důvodem pro toto obsedantní nutkání je to, že jednoho dne mohli v jednom z pornografických videí vidět obrovského ptáka. Nebo získejte e-mailovou reklamu na nějaký „zázračný" lék, který vám okamžitě ztrojnásobí penis.

Muž se dívá na člena přes zvětšovací sklo

Muži se přesvědčují (stejně jako ostatní muži), že velký penis je hlavní způsob, jak potěšit ženu. Údajně velký penis ve větší míře protahuje pochvu a proniká hlouběji.

Body k zapamatování: zdravotní stav

Samozřejmě, další centimetr v tomto ohledu nikomu neublíží. Co můžete udělat pro zvětšení penisu? Začněme několika důležitými upozorněními.

Důležité tipy

  • Zapomeňte na léky a všechny druhy drog. Prodávají je cyničtí podvodníci, jen hladoví po zisku. Žádná pilulka nemůže zvětšit penis.
  • Zapomeňte na operaci. Zvětšení obvodu a délky penisu je velmi nákladná a stejně riskantní operace. Chcete-li to provést, musíte snížit vaz, který je zodpovědný za erekci. To samozřejmě může přidat další centimetr k délce penisu. Musíte však pochopit, že erekce se nemusí vrátit. Člen se jednoduše neslušně houpá mezi nohama.
  • Přestat kouřit. Velikost uvolněného nebo vztyčeného penisu tak či onak závisí na množství krve v něm. Čím horší je zásobení krví, tím menší je penis. Kouření zužuje tepny - včetně těch, které přenášejí krev do penisu.
  • Kouření poškozuje erekci
  • Cvičit pravidělně. Rovněž zvýší průtok krve do oblasti penisu. Mějte však na paměti, že samotný penis nelze pumpovat, jako biceps. Penis obsahuje hladký sval a nehýbe se stejným způsobem jako ostatní svaly v těle.
  • Jíst vyváženou stravu. Jezte méně masa a sýrů; jíst více ovoce a zeleniny. To sníží hladinu cholesterolu, což bude mít také příznivý účinek na stav oběhového systému. Zkuste jít den nebo dva týdně bez masa a sýra. Jezte také 5-8 porcí ovoce a zeleniny denně. Obsahují antioxidanty, které pomáhají udržovat vaše tepny zdravé.
  • Zbavte se tuku. „Záchranný kruh" vizuálně zmenšuje velikost penisu. Pokud se zbavíte přebytečného břišního tuku, automaticky se sníží na spodní části penisu; takže to bude vypadat skvěle.
  • Naučte se vypořádat se stresem. Když je v našem těle spuštěna bojová nebo letová odezva, má to také přímý dopad na stav oběhového systému. Když člověk pociťuje úzkost (včetně úzkosti z velikosti penisu), průtok krve klesá. Což také vede ke snížení penisu. Ve stavu klidu se naopak svaly uvolňují a zvyšuje se průtok krve. V souladu s tím se člen také zvětší.
Stres vede ke zmenšování penisu

„Legální" způsoby zvětšení penisu

Jedním z populárních a bezpečných způsobů, jak dočasně zvětšit penis, jsou speciální kroužky. Jedná se o gumové zařízení ve tvaru koblihy, které těsně přiléhá k vztyčenému penisu. Používají se k udržení erekce; lze je však také použít k dočasnému zvětšení mužnosti.

Další metodou jsou pumpy: malá plastová zařízení, která mohou vytvářet vakuum kolem penisu. Účinek použití pumpy je samozřejmě dočasný.

Obecně však stojí za to připomenout, že pouze 25% žen prožívá orgasmus během pronikání penisu do pochvy. Nejlepší tedy je přijmout to od přírody a přestat si dělat starosti s problémem, který za to nestojí.

Muži a ženy jsou bytosti z různých planet nebo dokonce z různých vesmírů. Ale to je veškerá chuť vztahu. Zástupci opačného pohlaví jsou „shromážděni" jako hádanky a jsou navzájem v dokonalé harmonii. Je jen důležité objevit několik tajemství, která vytvoří šťastný a úžasný vztah.