Masáž pro zvětšení penisu

masáž zvětšení penisu

Masáž na zvětšení penisu je bezplatný způsob, jak přidat do svého mužství pár centimetrů délky a obvodu. Principem jeho práce je prodloužené roztahování orgánu, které způsobuje jeho zvětšení. Tkáně reagují na stres zvýšením buněčného dělení a k velikosti falusu se postupně přidávají další centimetry.

Mnoho lidí se ptá na thajskou masáž pro zvětšení penisu, ale na zvětšení penisu to nefunguje. Tento článek bude podrobně popisovat, jak zvětšit penis pomocí masáže, zejména jelqingu. Jelqing je známá masáž pro zvětšení penisu od starověku. Stojí za to začít s cvičením pro začátečníky.

Masáž rozšíření penisu: Program pro začátečníky

Základní program pro začátečníky zahrnuje vaskulární (pumpování) a protahování. Doporučuje se zakoupit hojivý prostředek na oděrky a modřiny. I když by cvičení neměla být zraněna, pokud jsou cvičení prováděna správně, je lepší hrát na jistotu. Speciální krém navíc pomůže obnovit metabolismus tkání po cvičení.

Program pro začátečníky je vybírán individuálně a nezávisle. Změňte cvičení, dokud nenajdete ta správná.

Jak udělat masáž pro zvětšení penisu:

 • 5 minut - zahřátí;
 • 5 minut - protahování po dobu 30 sekund, 10 opakování;
 • 10 minut - skutečný jelq, tj. Cévní cvičení. 200 pohybů se provádí oběma rukama současně. Každý pohyb trvá 3 sekundy;
 • 5 minut zahřátí;
 • Kegelova cvičení: opakujte pětisekundovou kontrakci 50krát.

Musíte trénovat 2 dny, po dni si musíte odpočinout. Udělejte to po dobu 6 týdnů, na konci kterých by měl být úsek 10 minut a jelq 30.

Program pro začátečníky podrobně

Nabízíme vám, abyste se podrobně a podrobně seznámili s tím, jak zvětšit penis pomocí masáže. Je důležité sledovat sled činností a pravidelně cvičit. Jak se přizpůsobíte, penis zesílí a intenzita cvičení se zvýší. Zde je několik možností, jak si zvětšit penis doma pomocí masáže pomocí alternativních metod.

Krok první: teplý obvaz. . . Mokré teplo zvyšuje pružnost penisu, čímž se minimalizuje možnost náhodného zranění v důsledku neopatrného a náhlého pohybu. Zvětšení penisu masáží proto začíná zahřátím.

Omotejte houbu nebo podobný materiál namočený v horké vodě kolem penisu (ale ne šourku) a po ochlazení jej zahřejte a znovu zabalte penis. Během zahřívání masírujte orgán pomocí „obvazu", na zahřátí stačí 5-10 minut.

K tomu je účelné použít hydraulické čerpadlo. Kromě zahřátí tkání a zvýšení cirkulace krve a lymfy pomůže taková „hydromasáž" pro zvětšení penisu zvýšit objem penisu. Stane se to kvůli maximálnímu naplnění kavernózních těl krví.

Krok dva: protahování. . . Existuje několik typů ručního protahování, z nichž každý má vliv na určitou část orgánu a vazů. Hlavní úsilí není na hřídeli penisu, ale na vazech; díky jejich roztažení bude skrytá část falusu uvolněna. První výsledky týkající se zvětšení penisu jsou spojeny právě s tímto jevem.

Protahovací cvičení

Úseky jsou cvičení, která zvyšují pružnost vazů a tuniky.

 1. Protahování pro horní vazy. . . Uchopte penis opačným úchopem OK (sklopte palec a ukazováček ve znamení OK dlaní dolů). Pomalu pohybujte rukou dolů a protahujte varhany po dobu 10-30 sekund. Přidejte druhé rameno, abyste zvýšili mrtvý tah.
 2. Protahování. . . Tato masážní technika pro zvětšení penisu se zaměřuje na tuniku penisu. Vezměte penis v obráceném OK úchopu, pomalu ho vytáhněte nahoru, držte jej v natažené poloze po dobu 10-30 sekund. Druhou rukou přitáhněte napětí.
 3. Boční úseky. . . Jedná se o masáž ke zvětšení penisu působením napínací síly na horní vazy vlevo a vpravo. Protáhněte penis nejprve dolů a doprava, pak dolů a doleva. Ucítíte, jak se vazy táhnou - nejprve zleva nahoře, potom zprava nahoře.
 4. Protahování šroubů. . . Uchopte penis opačným stiskem OK, stáhněte jej dolů a posuňte jej doleva proti směru hodinových ručiček. Pohybujte se v kruhu, po průchodu horním bodem pokračujte v pohybu proti směru hodinových ručiček. Při dalším přístupu opakujte to samé, ale ve směru hodinových ručiček.
 5. BTS strečink. . . Položte nohu na židli nebo na lavici, zvedněte ruku dozadu a uchopte penis zezadu reverzním OK úchopem. Vytáhněte orgán mezi nohy a poté zvedněte zvednutou nohu a držte orgán napnutý po dobu 5 minut.

Pokud během prvních dvou měsíců nedojde k žádnému pohybu ve směru růstu, je vhodné provést delší masáž ke zvětšení a posílení penisu, zaměřenou na protažení proteinové membrány (tuniky).

Cévní cvičení

Než provedete cévní cvičení. Jejich význam je protáhnout kavernózní tělesa krevním tlakem a vytlačit jej ze základny do hlavy. Rozlišujte mezi suchým a mokrým jelq - s mazáním nebo bez něj. Olejovaný jelqing se doporučuje začátečníkům, aby se předešlo zranění.

Mokrý jelq vypadá jako jednoduchá akce, ale má spoustu nástrah a jeho zvládnutí může trvat měsíce. Začněte v malém, postupně zvyšujte intenzitu, aby nedošlo k přetěžování stresu v tkáních. První dva měsíce budou věnovány zvykání si a posilování krevních cév, poté se riziko poškození sníží.

Jaká masáž pomůže účinněji zvětšit penis - cévní nebo protahovací - nelze jednoznačně zodpovědět. Obě cvičení jsou účinná, ale fungují různými způsoby. Jakou masáž zvolit pro zvětšení penisu, je na vás, ale doporučujeme vám kombinovat oba typy.

Jelqing je také masáž penisu ke zvýšení potence, protože zvýšený průtok krve pomáhá zvýšit libido.

Poznámka: Existují dva typy OK úchopu, dlaň nahoru je standardní a dlaň dolů je obrácená.

Cvičení Wet Jelq 1

Zahřejte se žínkou nebo vodní pumpou a na ruce a penis naneste speciální krém (například „perský šáh"). Můžete použít jiný krém, který nedráždí sliznice.

Stiskněte rukou standardní (dlaní vzhůru) OK-úchop na základně falusu ve stavu erekce o 60-80%, vedou dopředu k hlavě po dobu 2-3 sekund. Po dosažení žaludu druhou rukou stejným způsobem uchopte základnu penisu a opakujte pohyb. Změňte ruce a opakujte.

Cvičení Jelq na mokré reverzní přilnavosti 2

Díky zpětnému uchopení OK dlaň „vypadá" dolů. Stiskněte prsty na spodní části pohlavního orgánu, pohybujte se dopředu a dolů. Když se blížíte k hlavě, spojte druhou ruku - také prsty zmáčkněte opačným OK úchopem na základně. Uvolněte první ruku a když druhá dosáhne k hlavě, znovu uchopte základnu penisu první rukou a pokračujte v cvičení.

Po 10 minutách opakování (pokud to děláte nějakou dobu, může to být i déle) bude falus vypadat větší a zůstane tak několik hodin. Je to účinná masáž pro zvětšení tloušťky penisu. Je užitečné provést relaci s hydro-pumpou nebo alespoň zabalit orgán do teplého obkladu.

Dry jelq - pro ty, kteří již podnikli první kroky

Cvičení 1 - standardní úchop

Tuto techniku proveďte, když je falus 60-80% vztyčený. Se standardním OK úchopem stiskněte prsty na základně, posuňte ruku dopředu a ucítíte, jak pumpuje krev a stoupá tlak v ose penisu. Ve vzdálenosti 1 cm od hlavy uvolněte prsty a sklopte je dolů, ale bez ztráty kontaktu ruky s orgánem. Opakovat. Od začátku do návratu do výchozí polohy by měly uplynout 2–3 sekundy.

Cvičení 2 - reverzní úchop

Mačkáním prstů na spodní části penisu v obráceném úchopu je veďte dopředu po dobu 2-3 sekund, uvolněte ruku a vraťte se zpět.

Cvičení 3 - Úchop ve tvaru písmene C.

C-grip je uchopení penisu prsty, když se na rozdíl od OK-gripu konce prstů neuzavírají, ale tvoří písmeno C. Postupujte podle prstů, stejně jako ve výše uvedených cvičeních, po stejném doba.

Tipy pro začátečníky: jak si zvětšovat masáž penisu

Pohyby byste neměli provádět v plné síle - zpočátku to nevede k vyššímu výkonu. Vše má svůj čas. Také není nutné držet penis příliš slabě. Ideální, pokud cítíte napětí z čerpané krve.

Začátečník by neměl cvičit během úplné erekce. Počkejte, až oslabí na 80%. Stoprocentní erekce během jelq je cvičení pro pokročilé uživatele této techniky.

Během jelqingu mohou kapiláry prasknout, což se projevuje výskytem červených teček. Jedná se o nežádoucí, i když neškodný vedlejší účinek. Věnujte více času zahřátí a zvyšte úsilí ne náhle, ale postupně.

Kegelovy kontrakce

Takže výše jsme dali odpověď na to, jak zvětšit penis pomocí masáže. Masáž na zvětšení penisu však zahrnuje i Kegelova cvičení. Spočívá v dobrovolné kontrakci svalů, které řídí močení. Výsledkem je, že se zvyšuje tuhost erekce, ale v tomto případě to není cíl, ačkoli účinek potěší každého muže.

Sval zapojený do cvičení Kegel je nezbytný pro efektivní jelq. Kromě toho se zvyšuje kvalita sexuálního života.

Jak udělat Kegelovu kontrakci:

 • při močení, pauza, ucítíte v této sekundě napnutý sval;
  zkuste to napnout odděleně od ostatních pánvových svalů. Toto cvičení se nazývá Kegelova kontrakce;
 • stahujte sval stokrát a držte ho napnutý po dobu 3 sekund.

Závěrem lze říci, že zahřátí proveďte znovu teplým obkladem nebo vodní pumpou. Školení skončilo! Dělejte to pravidelně a můžete si pomocí masáže zvětšit penis a dosáhnout výsledku svých snů!

Pokud se něco pokazilo

V počátečních fázích, kdy začátečník ještě nezjistil, jak rozšířit mužský člen pomocí masáže, jsou možné chyby. Častěji se jedná o nadměrnou horlivost, která vedla k přetrénování tkáně v důsledku příliš velkého úsilí rukou.

Někteří si dokonce začínají klást otázku, zda je možné zvětšit penis pomocí masáže poté, co viděli fyzické ukazatele přetrénování. Není těžké je vystopovat. Pokud uděláte vše správně, budou to indikovat pozitivní indikátory:

 • denní erekce ráno;
 • několik spontánních erekcí během dne;
 • v klidném stavu se člen stal masivnějším;
 • penis je na dotek měkký, jako by oteklý;
 • erekce se posílila.

Skutečnost, že stojí za to snížit zátěž nebo zvýšit zbytek o 1 den, budou signalizovat následující negativní příznaky:

 • erekce zmizela ráno;
 • se sexuálním vzrušením je penis méně napjatý, než bychom si přáli;
 • v klidném stavu se orgán „scvrkl";
 • penis ztvrdl a stáhl se;
 • na pokožce - drobné oděrky, mikrotrauma.

Nezapomeňte, že adaptační období trvá až dva měsíce a není třeba spěchat, protože tato doba přípravy na zátěž je vážnější. Proveďte měření za měsíc, do této doby se obvykle objeví první výsledky - „zisk pro začátečníky". Díky zvýšenému tonusu tkáně je orgán lépe zásoben krví a zvětšen.

Rada! Měření před zahájením tréninku:

 • délka nataženého orgánu bez erekce s pravítkem vtlačeným do kůže pubisu;
 • délka vzpřímeného falusu, pravítko je stlačeno do ohanbí;
 • délka vzrušeného orgánu s pravítkem nestlačeným do stydké tkáně;
 • obvod penisu v erekci;
 • délka penisu bez erekce;
 • obvod orgánu v klidném stavu.

Pokud jste vážní a jste připraveni trénovat po dlouhou dobu, pak ke zvýšení určitě dojde - jak v délce, tak v tloušťce!