Zvětšení penisu všemi metodami včetně zvětšení kontur pomocí výplní

metody zvětšení penisu

Dnes byly vyvinuty a zavedeny do praxe metody intimního injekčního konturování, s jejichž pomocí je možné změnit velikost a tvar penisu bez operace a celkové anestezie, dlouhé rehabilitační doby a s nižšími náklady. V moderní medicíně je kladen velký důraz na zlepšování kvality lidského života. Důležitou součástí tohoto konceptu je navíc plný sexuální život. Je zajímavé, že až donedávna bylo sexuální zdraví považováno za nedílnou součást reprodukčního zdraví, ale Deklarace Světové asociace pro sexuální zdraví přijatá v roce 2005 v Montrealu uznala právo každého z nás vyhledávat sexuální potěšení jako součást všeobecné pohody. .

V povědomí veřejnosti, zejména v sebeuvědomění samotných mužů, jsou maskulinita a sexualita téměř synonyma, a proto se dnes tolik zástupců silnějšího pohlaví zajímá o techniky zvětšení penisu.

Velikost penisu byla vždy velmi důležitá pro mužské vnímání své mužnosti, sexuality a prosazování své sebeúcty. Proto nespokojenost s velikostí penisu způsobuje u mužů sexuální problémy, strnulost v komunikaci se ženami, ztrátu sexuálních zájmů, rozvoj různých komplexů a dokonce i celkovou nedůvěru v jejich schopnosti. Právě tyto případy se mohou stát indikací pro mužskou intimní plastickou operaci. Vzhledem k vysokému společenskému významu tohoto problému vyvstává otázka, zda je potřeba vyvinout účinné metody zvětšení penisu, které mohou změnit kvalitu sexuálního života mužů všech věkových skupin. Dnes na to existují různé metody mužské intimní plastické chirurgie, z nichž většina je chirurgická.

V zásadě se jedná o nákladné operace, které vyžadují určité podmínky, vybavení a dovednosti. Ale v posledních letech byly vyvinuty a uvedeny do praxe jednodušší a dostupnější metody. Patří sem metody intimního injekčního tvarování, které umožňují dosáhnout zvětšení penisu a změnit tvar penisu bez chirurgického zákroku, celkové anestezie, dlouhé rehabilitační doby a za nižší cenu. Téměř každý muž ví o bezpečných a účinných metodách zvětšení ženských prsou, o možnostech konturování a intimních plastických operacích, které ženám umožňují zdůraznit a udržet jejich vnější přitažlivost a sexualitu.

Mnoho mužů ale neví o existenci moderních minimálně invazivních metod mužské intimní plastické chirurgie, pomocí kterých můžete změnit tvar penisu a zvětšit penis, což jistě pomůže zlepšit kvalitu sexuálního života.

Kdy se zvětšení penisu provádí?

Podle různých zdrojů si minimálně 70 % mužů přeje zvětšit penis. Přibližně 60 % z nich chce, aby se prodloužil, asi 40 % sní o silnějším penisu a nikdo nechce, aby se zmenšil nebo ztenčil. Nedostatečná velikost penisu způsobuje u muže nejen strnulost v komunikaci se ženami a celkovou nedůvěru ve své schopnosti, ale nejvíce negativně ovlivňuje i jeho schopnost plodit potomstvo, tedy plodnost. Podle WHO došlo za poslední 2–3 desetiletí ve všech zemích světa spolu s nízkou plodností ke zvýšení počtu neplodných manželství, jejichž příčinou je ve 40–50 % případů patologie mužského reprodukčního systému, v jehož struktuře se zvýšil podíl mikropenie a penilní dysmorfofobie. Kromě toho je velikost penisu odrazem celkového zdraví muže, zejména stavu jeho endokrinního a reprodukčního systému.

Faktem je, že velikost penisu závisí na množství pohlavních hormonů produkovaných během puberty, to znamená, kdy je pozorován nejintenzivnější růst vnějších pohlavních orgánů. Snížená hladina mužských pohlavních hormonů vede nejen ke zpomalení růstu tkání penisu, ale je často příčinou mužské neplodnosti, protože vede ke snížení, někdy až úplnému zastavení produkce spermií. V těchto případech se doporučuje zvážit možnost mužské intimní plastické operace. Údaje o velikosti „průměrného" penisu se velmi liší.

Různí autoři odhadují průměrnou velikost normálního penisu odlišně, protože jejich představy jsou často určeny kulturními a etnickými charakteristikami určitých zemí a regionů. Nicméně normální délka penisu v klidném stavu se odhaduje na 7, 5-10, 5 cm a ve stavu erekce - na 12-18 cm, zatímco jeho průměr je obvykle 3, 0-3, 5 cm. čtěte každému, kdo přemýšlí o zvětšení penisu. Poměrně velké kolísání normální délky penisu (od 12 do 18 cm) lze vysvětlit individuálními rozdíly v anatomii inguinální oblasti, konkrétně poměrem skrytých a volných částí kavernózních těl a jejich obklopující skořepiny. Existuje názor, že při normální hladině pohlavních hormonů a správném vývoji kavernózních těles u různých mužů se vzhledem k jejich individuálním vlastnostem mění velikost skryté části kavernózních těles, která je zodpovědná za připojení kavernózních těles k stydké kosti, a tedy fixace penisu, nejsou zdaleka totéž. Pokud jde o různé patologie, v současné době je známo asi 20 vrozených onemocnění, která se vyznačují narušením produkce pohlavních hormonů a projevují se malou velikostí penisu a také (v některých případech) neplodností.

Takové případy samozřejmě vyžadují mužskou intimní plastickou operaci. Čím dříve je diagnóza stanovena a léčba je zahájena, tím větší je důvod mluvit o její účinnosti. V literatuře existuje důkaz, že se zcela normálními varlaty a poměrně dobře definovanými sekundárními pohlavními znaky nesmí funkční penis ve stavu plné erekce přesáhnout 2, 5 cm. V souvislosti s orgány této velikosti se používá termín „mikropenis". Byl také popsán fenomén známý jako "vrozená hypoplazie", kdy tělo penisu prakticky chybí a jeho hlava je připojena ke stydké kosti. V tomto případě může pomoci konturování vstřikováním.

Ačkoli velikost penisu má malý nebo žádný vliv na možnost normálního pohlavního styku, za předpokladu normální erekce, někteří muži chtějí penis zvětšit. Nespokojenost se vzhledem a velikostí vašeho penisu může způsobit vážné problémy s reprodukčním zdravím. Jednou z nejhrozivějších komplikací penilní dysmorfofobie je psychogenní erektilní dysfunkce, která nakonec vede k neplodnosti. Velikost penisu se tak stává jedním z důležitých faktorů, které přímo ovlivňují plodnost a kvalitu života. Mužská intimní plastická chirurgie je stále oblíbenou a stále častější oblastí plastické chirurgie. Na základě vlastních zkušeností a údajů světové literatury můžeme konstatovat, že více než 70 % výkonů prováděných v mužské intimní plastice jsou operace na osobách se zcela normálními anatomickými rozměry penisu. Hlavními motivy pacientů, kteří chtějí zvětšení penisu, jsou tedy:

  • zvýšení sebevědomí;
  • zvýšení sexuální přitažlivosti;
  • zlepšení kvality sexuálního života;
  • odstranění „komplexu šaten" – snížení pocitu trapnosti v pánských společnostech.

Je známo, že délka penisu v mnohem menší míře než jeho průměr ovlivňuje schopnost partnera dosáhnout vaginálního orgasmu. Proto je mnohem snazší dosáhnout požadovaného výsledku nikoli zvětšením penisu, ale korekcí průměru penisu.

Metody zvětšení penisu a korekce jeho tvaru

Moderní metody mužské intimní plastické chirurgie jsou zaměřeny nejen na zlepšení estetických a funkčních výsledků zákroků, ale také na snížení počtu komplikací. Mezi takové metody patří lipofilling, mikrochirurgická autotransplantace tkáně, transpozice vaskularizovaných svalových nebo fasciálních tukových štěpů, instalace různých implantátů. Donedávna bylo autogenní tukové lipofilling běžně používanou metodou injekčního tvarování. Častá resorpce a migrace injikovaného autotuku, stejně jako případy fibrózy, však minimalizovaly zájem o tuto metodu. Různé syntetické materiály (silikon, parafín atd. ) nebyly široce používány pro zvětšení penisu kvůli častým komplikacím, jako je infekce, migrace implantátu, skleróza tkáně a nekróza. Profesor D. G. Kurbatov a kol. Přes zjevné výhody metoda vyžaduje drahé vybavení a speciálně vyškolený mikrochirurgický tým. V pooperačním období je nutné zdržet se fyzické aktivity po dobu až 3 měsíců.

Značný zájem je o nový směr v mužské intimní plastické chirurgii, založený na implantaci speciálních viskoelastických biogelů na bázi kyseliny hyaluronové pod kůži penisu, které nejen kompenzují stávající objemový deficit, ale také zlepšují strukturu pokožky. penisu. Profesor J. J Kim v roce 2003 provedl příslušné studie a získal první údaje o účinnosti použití těchto biogelů v mužském intimním plastu, což naznačuje možnost jejich klinického použití. Mužské injekční konturování přípravky s kyselinou hyaluronovou může pomoci při řešení sexuálních problémů, které jsou spojeny nejen se vzhledem penisu, ale někdy i s jeho funkčními rysy (mezi nejčastější problémy tohoto druhu patří předčasná ejakulace). Takže pro vstřikovací obrysové plasty používají specialisté viskoelastické gely (plniva) na bázi kyseliny hyaluronové. Složení těchto léků se liší od složení výplní, které kosmetologové používají při konturování obličeje.

V naší praxi k tomu používáme zejména speciální gely. Řada gelů zahrnuje 6 přípravků, z nichž každý má své vlastní vlastnosti a aplikace. Od roku 2005 je u nás registrován další lék řady, určený speciálně pro intimní plastické operace mužů a žen. S touto výplní můžete efektivně a bezpečně zvětšit penis, upravit velikost korunky, uzdičky, změnit tvar těla penisu a léčit předčasnou ejakulaci.

Umožňuje úspěšnou práci s intimními partiemi, protože se snadno aplikuje injekčně, dobře se distribuuje v tkáních, účinně kompenzuje chybějící objem a poskytuje trvalý výsledek, aniž by způsoboval alergické reakce. Lék se vyrábí ve stříkačkách na jedno použití o objemu 0, 8 ml, balených v blistrech, které zaručují bezpečnost a absolutní sterilitu gelu. Procedura konturování intimní injekce pro muže se provádí ambulantně v lokální anestezii (bez sedace). Kyselina hyaluronová se v průběhu času biodegraduje a rychlost biodegradace závisí na úrovni prokrvení konkrétní oblasti těla. Takže u plastické operace žaludu trvá efekt průměrně 0, 7-1 rok, u plastické operace těla penisu může efekt trvat až 1, 5-2 roky, proto se doporučuje postup opakujte v průměru po 1-1, 5 roce .

Zvětšení hlavy penisu

Normálně by měl průměr žaludu v jeho zadní části přesahovat průměr těla penisu o 1–2 cm, což přispívá k vytvoření „orgastické manžety" při styku. Pokud je velikost hlavy nedostatečná, postup zvětšení penisu zahrnuje zavedení výplně podmíněně do jeho spodní třetiny a podél průběhu koronální rýhy. V obou případech je objem vstříknutého léku na 1 "krok" od 0, 1-0, 4 ml. Při práci s koronálním žlábkem i při zahušťování samotné hlavice se výplň zavádí vějířovou (na zpětný zdvih jehly) technikou (jehla 27G). Minimální celkový objem léku při korekci žaludu penisu je 0, 8 ml, předpokládané maximum je 2, 0 ml. Pro rovnoměrnou distribuci gelu doporučujeme tkáň předběžně „hydropreparovat" pomocí 0, 9% roztoku chloridu sodného v objemu 10 ml.

Frenuloplastika

Technika frenuloplastiky spočívá ve zvětšení penisu vyplněním uzdičky gelem za účelem zvětšení jeho objemu. Lék se vstřikuje do měkkých tkání pod uzdičkou v množství 0, 1–0, 3 ml na „krok", jehla 25–27 G, injekční technika je kapací. Zavedení léku přímo do uzdičky (vaziva) je nepřijatelné. Všechny metody mužského injekčního konturování lze kombinovat a provádět v jednom zákroku, přičemž termíny rehabilitace a rozvoj komplikací se nijak nemění. Tkáně vnějších pohlavních orgánů u mužů, stejně jako u žen, jsou velmi dobře zásobeny krví, takže hojení po takových postupech probíhá bez jizev. Během období zotavení, což je v průměru 2-3 dny, se nedoporučuje aktivní sexuální život.