Pomáhá gel na zvětšení penisu růst penisu?

muž se dívá do kalhot a chce zvětšit péro gelem

Při výběru gelu na zvětšení penisu se musíte vyzbrojit informacemi - který lék funguje rychle a efektivně, existují nějaké vedlejší reakce, jak jej správně používat a jaké recenze má bylinný přípravek.

Mnoho mužů je nespokojených s velikostí penisu. K tomuto okamžiku přispívají různé okolnosti: nespokojenost partnera, konflikty v páru, sledování pornografických snímků. Jak víte, ve filmech pro dospělé mají všichni herci působivé velikosti penisů: jak na délku, tak na tloušťku.

Možná je krém-gel na zvětšení penisu nejbezpečnější metodou, ale zdaleka ne nejrychlejší. Mnoho prostředků se musí použít do 3–4 měsíců, aby bylo dosaženo viditelného výsledku, a některé nepomáhají vůbec – objevují se jako reklamní trik, slibující zvýšení falusu o 7–10 centimetrů za 2 týdny.

Všechny masti pro růst penisu fungují na stejném principu - zvyšují tok arteriální krve do reprodukčního orgánu, což přispívá k protahování kavernózních těl. Liší se výrobcem, cenou, složením, návodem. Nejčastěji musí být gel nebo krém kombinován se speciálními cvičeními, zařízeními.

Výhody a účinnost gelů na zvětšení penisu

Reprodukční orgán muže se skládá z houbovitého těla a kavernózních těl. V okamžiku excitace dochází k přívalu krve do těchto dutin, což přispívá k dobrému stoupání a dlouhé erekci. Gely pro muže působí jako jakési dráždivé látky, které vyvolávají příval krve o větším objemu, respektive těla se více naplní, což vede k jejich protažení.

bolest v tříslech jako kontraindikace použití gelu na zvětšení penisu

Pokud tedy používáte lék po dlouhou dobu, dochází k protahování dutin, v důsledku čehož se pohlavní orgán během erekce zvětší o několik centimetrů.

Použití topických látek přispívá k normalizaci krevního oběhu, obohacuje buňky a měkké tkáně živinami nezbytnými pro růst. Penis se zvětšuje do délky a tloušťky, zlepšuje se stav pokožky. Krémy mají pozitivní vliv na sexuální aktivitu mužů, mohou zvýšit potenci, zlepšit erekci.

Na pozadí použití krému se zrychluje průtok krve a dochází k aktivnímu dělení buněk. Tyto aspekty jsou vylepšeny mechanickým působením na penis. Například při pumpování nebo ručním natahování falusu.

Výhody krémů na zvětšení penisu:

  • Může být použit v jakémkoli věku;
  • Žádné kontraindikace;
  • Z vedlejších účinků pouze alergie na složky (pravděpodobnost vývoje je malá);
  • Zdravotně nezávadné bylinné složení;
  • Aplikace doma;
  • Relativně nízké náklady.

Co se týče efektivity, není vše jasné. Na různé prostředky existují zcela opačné názory. Navzdory tvrzení výrobců neexistuje univerzální gel, který by pomohl všem bez výjimky. Proto se budete muset snažit být trpěliví, dokud nenajdete perfektní volbu.

Existuje několik typů gelů. První skupina zahrnuje prostředky krátkodobého účinku - penis se zvyšuje na několik hodin, používá se před sexem. Do druhé skupiny patří gely s dlouhodobým účinkem – ten je potřeba užívat dlouhodobě, ale výsledek přetrvává po celý život. Třetí kategorií jsou specializované masti používané v kombinaci s jinými metodami zvětšení penisu.

Nejlepší gely na zvětšení penisu

Prodávají se různé gely na zvětšení penisu. Musíte je zakoupit online na oficiálních stránkách výrobce. V lékárně nejsou poskytovány prostředky na růst penisu. Mezi muži je oblíbený bylinný lék, který zvyšuje délku a tloušťku reprodukčního orgánu.

Složení je přírodní. Extrakt z bodláku pomáhá zvýšit hladinu testosteronu v krvi, může pomoci zvýšit potenci. Goryanka zvyšuje sexuální touhu, má pozitivní vliv na spermatogenezi, respektive mužskou plodnost. Maca peruánská (jiný název je „tráva na sex") zlepšuje krevní oběh v pánvi, příznivě působí na reprodukční systém.

Kompozice obsahuje další složky, které jsou určeny k posílení účinku biologicky aktivních látek. Návod k použití produktu:

  1. Penis omyjte, osušte.
  2. Aplikujte na penis během erekce.
  3. Vetřete do kmene a rovnoměrně rozprostřete po celém povrchu.
  4. Používejte 20-30 minut před sexem.

Podle mužů gel zhoršuje pocity intimity, prodlužuje dobu pohlavního styku a bojuje proti předčasné ejakulaci. Pokyn říká, že růst penisu začíná po 2 týdnech každodenního používání. Nejčastěji se tento krém kombinuje s pumpičkou nebo prodlužovačem.

Krémy nejsou všelék, jinými slovy, penis nevyroste za týden. K dosažení požadovaného účinku se gely používají několik měsíců. Jejich účinnost není závislá na věku muže, lze je tedy používat jak v 18 letech, tak v 50 letech.