Cvičení pro zvětšení penisu

Existuje mnoho alternativních metod zvětšení penisu, každá technika má své vlastní charakteristiky a pravidla. Nejlepší ukazatele se mohou pochlubit speciálními cvičeními pro zvětšení penisu, ale pouze pokud jste připraveni na dlouhou a tvrdou práci. Výsledné zvětšení délky a tloušťky penisu bude trvalé a bude pokračovat i po ukončení tréninku. Jakých cviků lze dosáhnout + 2-4 cm a zda je to vůbec reálné, probereme dále. Řekněme předem - ano, je opravdu možné zvětšit penis cvičením o 2-4 cm!

Cvičení pro zvětšení penisu a zlepšení erekce

Nevíte, jak zvětšit penis pomocí cvičení, jak reálné je to? Faktem je, že 30 až 50% tkání penisu jsou hladké svaly, což jsou stěny krevních cév a kavernózních těles. A jak víte, každý sval se dá protáhnout a vybudovat. Můžete je nechat růst cvičením a stresem. K tomu se cvičí řada cviků, ale za nejúčinnější pro zlepšení erekce a růstu velikosti považujeme následující možnosti:

 • Kegelova cvičení;
 • WallyWallyUp s ručníkem;
 • helikoptéra;
 • Taoistické praktiky;
 • ohýbání;
 • jelqing;
 • zvonek;
 • Julie.

Kde se poprvé vzala taková informace, že pomocí cvičení skutečně pomáhají zvětšit penis? V roce 1970 zveřejnil britský lékař Richard Bryan výsledky svého výzkumu v Journal of Sexual Medicine. Bylo tam řečeno, že pravidelné a systematické cvičení po dobu několika měsíců může zaručit + 2-4 cm ke stávajícím parametrům bez pilulek a operací.

Kegelovy cviky

V roce 1948 americký gynekolog Dr. Kegel původně vyvinul speciální techniky a cvičení pro ženy, které nedávno porodily. Správný trénink pomůže zlepšit fungování močové trubice. Později se zjistilo, že blahodárné účinky mají i na muže, zejména na genitálie a kvalitu sexu.

Hlavním úkolem cviků je procvičit m. pubococcygeus. Abyste ji našli, musíte při močení zadržet proud moči, je to potřeba sval, který se stáhne. Poté jej každý den co nejčastěji zmáčkněte a uvolněte na 10 sekund, 2-3 opakování.

S ručníkem na konci (WallyWallyUp)

Skvělou technikou je WallyWallyUp, která rozhodně stojí za vyzkoušení, pokud opravdu chcete zlepšit parametry svého penisu. Chcete-li hrát, posaďte se na okraj židle tak, aby varhany jakoby visely dolů. Dále na něj pověste ručník a pokuste se jej držet 5 sekund 20 opakování. Postupem času můžete úkol zkomplikovat tím, že ručník namočíte do vody.

Helikoptéra

Jak víte, gymnastická cvičení jsou zvláště vhodná pro protahování svalů a také pro zlepšení krevního zásobení. Nejlepší výsledky slibuje cvičení s helikoptérou, při kterém vezmete hlavu penisu rukou, zvednete ji a poté provedete rotaci o 180 stupňů, nasměrujete ji doprava, dolů a doleva a opačně. směr. Musíte se kroutit po dobu 30 sekund pro 5 opakování.

Taoistické praktiky

Dalším účinným cvičením na zvětšení penisu jsou taoistické praktiky, při kterých kromě manipulace s orgánem budete potřebovat cítit toky vnitřní energie ve vašem těle. Jak se to stane:

 • napijte se vzduchu a vnímejte, jak prochází do žaludku, tlačí skrz něj, a pak klesá jako sraženina energie do oblasti třísel a soustředí se v penisu;
 • spusťte penis dozadu a zatlačte do oblasti mezi šourkem a řitním otvorem;
 • nyní vraťte své dýchání do normálu, hněte falus;
 • uchopte hlavu, vytáhněte ji tam a zpět na maximální limit a opakujte dalších 35 přístupů;
 • masírujte hlavu palcem.

Před takovými akcemi je nesmírně důležité zahřát penis teplou sprchou nebo koupelí, teplým obkladem nebo masáží. Ukončete každý trénink stejným způsobem.

Flexe penisu

Pokud nebudete postupovat podle pokynů, jak zvětšit penis pomocí flexe, je riziko zranění příliš vysoké. Proto musíte začít s minimálním úhlem sklonu a každý týden jej zvyšovat. To se provádí jak na měkkém penisu, tak na polovztyčeném stavu.

Začněte ohýbáním v různých směrech po 5-10 opakováních, s každým nakloněním orgán na několik sekund zafixujte. Nejextrémnějším způsobem je sezení na falusu. Chcete-li to provést, vezměte penis za hlavu a stáhněte jej zpět, vezměte varlata na stranu, fixujte orgán stlačením nohou a poté se jemně posaďte. V této poloze dochází k protažení jak do délky, tak do objemu.

jelqing

jelqing cvičení pro zvětšení penisu

Základní technikou je Jelqing, kterou je nutné nejprve zvládnout. Utvořte prsten dvěma prsty (palcem a ukazováčkem), uchopte jím základnu falusu a poté se tlakem posuňte dopředu k hlavě, ale bez ovlivnění. Můžete provádět dva typy Jelqingu:

 • mokrá - technika pro začátečníky, kdy se na kůži orgánu nejprve nanese lubrikant;
 • suché - "dojení" falusu nezahrnuje použití lubrikantů a krémů.

Síla stlačení by přitom měla být konstantní, lze ji provádět střídavě oběma rukama. Stupeň erekce nepřesahuje 30-40%. Pokud je orgán měkký, přispívá Jelqing ke zvýšení délky, pokud je tvrdý - obvodu.

Zvonek

Toto cvičení se specializuje na protažení vazivového aparátu falusu. Chcete-li to provést, postavte se s nohama na šířku ramen a poté začněte provádět krouživé pohyby s boky, abyste kývali penisem z jedné strany na druhou a napodobovali tak zvon. Jednoduché a nebolestivé cvičení, důležité je, aby byl orgán měkký a uvolněný.

Upínání

S pomocí takového cvičení muž jakoby sevře penis svorkami, čímž stimuluje maximální prokrvení orgánu. Hlavním úkolem je zvýšit objem falusu. Některé značky vyrábějí speciální svorky pro upínání. Během tříd můžete použít jednu i několik svorek, zatímco kůže orgánu je chráněna těsněním nebo vinutím.

Správné provedení zaručuje zablokování odtoku krve, v důsledku čehož se kavernózní tělesa pod krevním tlakem roztahují, poškozují, a tedy rostou. Optimální tréninkový režim je 15 minut na cvičení, 3-4 série. Ale u prvních zkoušek začněte 10 minutami. Pokud cítíte necitlivost, brnění, okamžitě sejměte svorku a poté proveďte lehký Jelqing.

Juliina technika

Chcete-li zvětšit obvod penisu, musíte toto cvičení provést pouze po jelqingu. Úroveň erekce je v tomto případě 60-80%. Musíte použít dva prsty k sevření základny penisu kroužkem, který sevře odtok krve. Úchop se stejným stupněm tlaku ve 2 stupních by se měl pohybovat směrem k hlavě, ale zároveň by se měl každých 15 sekund zpomalit. Nyní se komprese mírně uvolní a vrátí se do původní polohy.

Proveďte takové manipulace 3-4 sady po 5 opakováních. Pokud cvičíte Kegel před Yulií, způsobí to pumpování krve na správném místě. Zároveň se ujistěte, že sevření na základně není nadměrné, jinak dojde k poranění cév. Provádí se jak jednou rukou, tak střídavě dvěma.

Aby nedošlo k chybám v technice provádění cvičení, podívejte se předem na video s názornou ukázkou každého navrhovaného cvičení. Poraďte se se svým lékařem, zda je ve vašem případě možné zapojit se do vlastního zvětšení penisu.

Cvičení na prodloužení penisu

Pokud chcete pouze zvětšit délku penisu, můžete doma vyzkoušet některé účinné cviky zaměřené na změnu tohoto parametru. Nejoptimálnější výsledky prokazují následující gymnastická cvičení protahováním:

 • jednoduché protahování;
 • kruhový úsek;
 • protažení v sedě;
 • V-stretch.

Před každou technikou je potřeba mužského člena připravit – udělat si teplý obklad, dát si teplou sprchu nebo koupel, potřít masáží. Praxe by měla být od 3 do 6 měsíců, aby se opravilo skutečné zvýšení.

jednoduché protažení

Musíte vytvořit prsten ze dvou prstů ruky, chytit základnu penisu a poté jej natáhnout směrem od stydké kosti. V maximální možné poloze setrvejte 5 sekund. Nyní můžete provádět stejné protažení v různých směrech střídavě - doprava, doleva, nahoru a dolů se stejnou fixací po dobu 5 sekund. Při provádění takových cvičení se ujistěte, že existuje menší nepohodlí, ale ne bolest, necitlivost, brnění.

Kruhové protažení

Prsty uchopte hlavičku penisu, přesněji jeho základnu a poté penis vytáhněte dopředu, vydržte 5 sekund a stejným způsobem jej vytáhněte nahoru. Nyní přesměrujte z horní pozice v kruhu proti směru hodinových ručiček. Proveďte 25 takových kruhových strečinků najednou a po každém otočení masírujte, abyste normalizovali krevní oběh.

Protažení v sedě

Chcete-li provést takovou gymnastiku, dosáhněte erekce až 30-40%, poté posuňte šourek na stranu a umístěte penis hlavou k řiti. Poté se postupně posaďte shora a vyvíjejte tlak na kavernózní těla a tuniku, která je zodpovědná za délku orgánu.

V-stretch

Pro takovou lekci není nutná erekce. Palcem a ukazováčkem uchopte základnu hlavy falu, poté ji přitáhněte k tělu a fixujte ji po dobu 5-7 sekund. Paralelně posuňte prst od kořene k základně hlavy penisu a v opačném směru a mírně zatlačte na hřídel. Proveďte 10 opakování, před a po cvičení si udělejte zahřívací masáž.

Cvičení pro zvýšení tloušťky penisu

Pokud je muž zcela spokojen s délkou svého reprodukčního orgánu, ale tloušťka penisu je extrémně nedostatečná, můžete cvičit speciální cvičení, která rozvíjejí tento konkrétní parametr. Nejúčinnější metody jsou následující:

 • děrování;
 • kroucení;
 • svahy.

Děrování

Podstata takové činnosti spočívá v nucení houbovitého těla falusu, uvnitř kterého se nachází močová trubice. Nejprve musíte dosáhnout erekce 50-80%, poté zatlačte palec na základnu penisu shora a zbytkem prstů zespodu, téměř u samotného šourku, prohlubeň v této oblasti. křižovatky kavernózních těles.

Měli byste získat poloviční obvod, posouvat jej s námahou směrem k hlavě a poté se vrátit zpět, ale s menší mírou dopadu. Opakujte tyto kroky pro 10 až 15 opakování. Pokud váš penis druhý den po tréninku oteče, udělejte si 1-2 dny pauzu.

Kroucení

Jednou rukou jakoby zakroužkujte základnu reprodukčního orgánu, v tomto okamžiku druhou uchopte základnu hlavy podle stejného principu. Nyní orgán lehce mačkejte rukama na dvou místech najednou, abyste zvýšili krevní tlak, a poté provádějte kroutivé pohyby, jako byste ždímali prádlo.

svahy

Uchopte penis rukou a vytáhněte jej co nejvíce dopředu, poté jej střídavě naklánějte v různých směrech. V každém z nich je orgán fixován po dobu 10 sekund. Na závěr proveďte lehkou masáž pro normalizaci krevního oběhu.