Je možné zvýšit penis: kontrola 10 způsobů pro bezpečnost a účinnost

Někteří muži mohou mít bláznivou myšlenku: proč si nezvětšit penis? Dá se to vůbec udělat delší a tlustší? V tomto okamžiku můžete otevřít náš materiál a najít tento užitečný vzdělávací článek. Informujeme: ano, je to možné. Ale jsou tu nuance.

muž se dívá do kalhot a chce zvětšit péro

Nyní k několika náhlým vědeckým objevům: studie pravidelně ukazují, že mnoho chlapů, kteří se příliš starají o velikost svého zařízení, má ve skutečnosti zcela normální velikost. Bohužel – kvůli současné dostupnosti porno materiálu – je běžnou mylnou představou, že příliš velký penis přinese více potěšení přítelkyni. Velký omyl. Studie z roku 2017 zjistila, že kombinace hlubokého líbání, stimulace genitálií a orálního sexu s větší pravděpodobností přivede ženu k orgasmu.

Co z toho vyplývá? Je pravděpodobné, že váš penis je v pořádku. Pokud však chcete zvýšit, existuje několik možností. Některé jsou extrémně drahé a/nebo bolestivé, zatímco jiné ani nezaručují udržitelné výsledky. Shromáždili jsme tucet dnes dostupných metod zvětšení penisu a seřadili je od nejtmavších po nejužitečnější.

10. Vložte implantát

Chirurg James Elist Godot z Los Angeles tvrdí, že je jediným na světě, kdo provádí speciální operaci zvětšení délky a tloušťky pomocí silikonového implantátu známého jako „Penuma". Elist tvrdí, že v průměru se délka zvyšuje o 3, 8 centimetrů a obvod - až o 6 centimetrů; a nainstaloval již 1, 3 tisíce těchto implantátů. Zápory: Operace stojí 13 000 USD a pacientům hrozí infekce nebo poškození implantátu.

Dermatolog Jesse Chen dodává: "Implantát je jako trvalá erekce, která vám může zabránit v pouhém pohybu. "Představte si, že si jdete zaběhat se vztyčeným pérem v pohotovosti. . .

9. Přestřihněte vazy

Někteří chirurgové mohou provádět prodlužovací operaci přeříznutím vazů penisu, což mu umožňuje vyčnívat o něco dále od těla. S tím jsou samozřejmě spojena vážná rizika: tvorba jizevnaté tkáně, bolest při erekci, stejné infekce nebo například ztráta citlivosti (nebo dokonce celé funkce, abych tak řekl). Navíc je to drahé a studie zjistily, že postup přidává asi 1, 2 centimetru. Souhlasíte, to není to, co pacienti očekávají.

Chen poznamenává, že po takové plastické operaci může být obtížné udržet erekci a obecně proniknout tam, kde je to nutné v určitých pozicích.

8. Napumpujte tuk

Při této proceduře chirurg nejprve provede liposukci, odsaje z pacienta trochu tuku z jiného místa a poté jej vstříkne injekční stříkačkou do původce. V důsledku toho, jak si neklidní vědci všimli, je možné mírné zvýšení délky (méně než 2, 5 centimetru), obvodu (o něco více než 2, 5 centimetru) a takříkajíc i hmotnosti orgánu. Hlavní přepadení není věčné, časem se může váš tlustý přítel zmenšit do původní velikosti. Kromě toho, stejně jako u každého chirurgického zákroku, existují určitá rizika. Zde je příklad: 30letý pacient zemřel po operaci zvětšení penisu, protože se mu tuk nějak dostal do plic a způsobil, že přestal dýchat.

7. Vstříkněte plazmu bohatou na krevní destičky (krev)

Relativně nová metoda: postup zahrnuje extrakci plazmy bohaté na krevní destičky a její injekci do penisu, což by mělo stimulovat průtok krve a případně orgán zvětšit.

"Klasický protokol zahrnuje injekce k mechanickému pumpování krve během několika týdnů, což natahuje závěsné vazy, aby se prodloužila délka a zlepšila se cirkulace, " vysvětluje Chen. "Vylepšené programy, které přidávají kmenové buňky a exozomy, jsou v mé praxi také velmi oblíbené, protože poskytují rychlejší a konzistentnější vylepšení funkce a velikosti. "

Ale v tuto chvíli prostě není dostatek výzkumu, který by to považoval za dobrou dlouhodobou možnost.

6. Zkuste jelq (jelqing)

Není známo, kdy se jelqing poprvé objevil, zdá se, že se začaly používat ve starověké arabské civilizaci. Co víme, je určitá manuální technika protahování, kterou se mnozí snaží zvětšit délku a tloušťku penisu.

„Většina průvodců doporučuje počkat na téměř plnou erekci. Poté musíte nanést lubrikant a pevně uchopit základnu penisu do prstence palce a ukazováčku. Zmáčkněte prsten a přejeďte rukou po celé délce, jako byste jej „dojili". Okamžitě uchopte základnu druhou rukou a opakujte. "

Může jelq opravdu zvětšit penis? Většina lékařských odborníků tvrdí, že ne, a dodává, že to může být dokonce škodlivé, například způsobit zakřivení penisu. Grant Stoddard nezištně zkoušel jelqing dva týdny a nenašel žádnou změnu velikosti.

"Je snazší používat pumpu na penis, která opravdu pomáhá s cirkulací, " říká Chen.

5. Projděte se s extenderem

Již bylo vyvinuto několik zařízení, která mohou muži nosit denně pod oblečením, aby postupně protáhli penis a zvětšili jeho délku a/nebo obvod.

Někteří odborníci se domnívají, že tato zařízení mohou fungovat, a velmi malá studie z roku 2015 zjistila, že prodlužovač přidal téměř jeden a půl palce k délce penisu. Stejný hrdina Stoddard vyzkoušel extender určený pro muže s Peyronieho chorobou (který neměl). Po téměř měsíci používání tohoto zařízení zjistil nárůst délky asi o 1, 2 centimetru.

Nicméně Jamin Brambhatt, floridský urolog, říká, že nepohodlí a potenciál pro zjizvení nestojí za to: „Neexistuje mnoho výzkumů o výhodách extenderů a budete je muset nosit několik hodin denně na těch nejcitlivějších. část tvého těla. "

4. Aplikujte dermální výplně

Injekce dermálních výplní jsou další metodou, která může zvýšit obvod až o 2, 5 centimetru (při dlouhodobém podávání). Tento postup je oblíbený u pacientů Chen, protože „dostávají okamžité zvětšení délky a tloušťky".

Účinek je ale pouze dočasný. „Dlouhověkost výplní závisí na tom, jak jste sexuálně aktivní, protože větší pohyblivost zvyšuje metabolismus výplní, " říká Chung. Existují také potenciální vedlejší účinky, včetně otoků a modřin pod kůží.

Jeden chlápek, který prošel touto procedurou, poskytl rozhovor, kde mluvil o dalším vedlejším efektu - změně tvaru (zakřivení):

„Navzdory radě doktora Schafera, abych se sexem počkal, jsem pravděpodobně začal příliš brzy, příliš dlouho a příliš nadšeně po první injekci. Stalo se to předtím, než se výplň plně spojila s tkáněmi mého penisu. Pokud jsem dříve měl velmi rovný, krásný penis, nyní se mi uprostřed trochu vyboulil. Možná ta boule nebyla tak velká, ale něčeho jsem si všiml, protože jsem pečlivě prozkoumal svůj penis, asi 42-43 let.

Naštěstí při kontrolní schůzce lékař dokázal formu korigovat dalšími injekcemi.

3. Nasaďte trysku (pro sex)

Prodávají se v obchodech s potřebami pro dospělé a jednoduše se nasadí na penis jako kondom – jen jsou objemnější a obvykle vyrobené ze silikonu. Nástavce byly původně vyvinuty pro lékařské účely, ale dnes je mnoho lidí používá také jako sexuální hračky. "Zvětšují tloušťku a délku a mohou mít na vnější nebo vnitřní stěně žebra nebo jiné reliéfy, které poskytují stimulaci pro kteréhokoli partnera, " řekl Chen v rozhovoru.

2. Oholte si ohanbí

Pokud nechcete nic natahovat nebo pracovat, existuje jedna jednoduchá věc, kterou můžete udělat, aby váš penis vypadal větší: oholte si ochlupení. Přemýšlejte o tom. Když je skryta keřem ochlupení, vypadá menší, než kdyby byla vidět v celé své kráse.

1. Zhubněte

Na jednu stranu je to optický klam: penis bude vypadat větší, když nebude skrytý pod vyčnívajícím bříškem nebo stehny. Na druhou stranu, když se zbavíte přebytečného tuku, budete mít vyšší hladinu testosteronu a lepší průtok krve, což může dobře zvýšit libido a pomoci penisu se více naplnit během erekce.