Jak prodloužit penis doma?

Malá velikost penisu je možná nejběžnějším komplexem u mužů na celém světě. Statistiky potvrzují fakt, že většina mužů je i bezdůvodně nespokojena s velikostí reprodukčního orgánu, která je ovlivněna stereotypy a soudy. Ve skutečnosti je nutné rozhodnout, jak prodloužit penis, až po rozhodnutí lékaře, že muž skutečně má takový problém.

V lékařské praxi má problém malé velikosti jasné označení - mikropenis, který je usnadněn určitými patologiemi a poruchami v těle. Takový problém lze léčit konzervativními a radikálními způsoby. Pokud problémy nejsou kritické, je přípustné použít „šetřící metody" - to je prodlužovací tryska na penis, speciální gely a masti, masáže nebo cvičení, tradiční medicína a léky.

Je možné prodloužit člen?

Problémy s malým penisem zaznamenané lékařskými specialisty nejsou dnes neobvyklé ani u mladých a sexuálně aktivních mužů.

Žena měření mužského penisu

V tomto ohledu se mnozí zajímají o otázku, zda je možné prodloužit penis, a také o to, jak účinné a bezpečné jsou vybrané metody. Lékařští specialisté nejprve provedou kompletní vyšetření pacienta, aby zabránili vnitřním patologiím a genetickým abnormalitám, které mohou vést k problému s mikropenisem.

Názor odborníka!Samodiagnostika malého penisu je hloupá a nerozumná. Nejprve musí muž určit normální ukazatele, pak vzít v úvahu faktory, jako je dědičnost a genetika, věk muže a složení jeho těla, stejně jako národní charakteristiky.

Pokud mluvíme o konzervativních metodách, všechny mohou zaručit menší výsledky, ale přirozeným a bezpečným způsobem bez následků a vedlejších účinků. Patří sem následující metody:

 • použití speciálních kondomů (dočasný efekt);
 • použití trysek (také dočasný efekt);
 • cvičení a masáže (kumulativní účinek);
 • terapie mastmi a krémy;
 • léková terapie (pouze předepsaná lékařem);
 • recepty a tradiční medicína.

Pro urychlení procesu změny a pro dosažení maximálního efektu můžete aplikovat několik metod najednou v komplexu, ale pouze po dohodě s urologem nebo andrologem. V konečném důsledku může být maximální nárůst pohlavního orgánu +5 cm.

Jak zvětšit mužský penis doma?

První věc, která většinu mužů zajímá, je, jak prodloužit penis doma. Vysvětluje to skutečnost, že mnoho mužů se kvůli jemnosti problematiky neodvažuje navštívit lékaře. V tomto případě je přípustné používat šetřící techniky, ale pouze přísně podle pokynů a indikací. Mohou to být speciální zařízení, která poskytují jednorázový, ale stabilní účinek, nebo to mohou být nástroje, které se používají po dlouhou dobu.

Speciální kondomy

Nejběžnějším způsobem, který vám umožní dosáhnout rychlého a efektivního účinku, jsou kondomy, které prodlužují penis. Taková zařízení jsou v Evropě rozšířená, koupíte je ve specializovaných prodejnách nebo přes internet. Často výrobce doplňuje takové kondomy speciálními hroty, aby zvýšily pocity pohlavního styku.

Kondomy s hroty, které zvětšují penis při sexu

Tato technika slibuje asi 2-3 centimetry navíc k celkové velikosti penisu, ale tuto antikoncepci můžete použít pouze jednou. Odborníci poznamenávají, že tato technika je ve srovnání s jinými tryskami a zařízeními nejhygieničtější. Kondomy lze používat denně a dokonce i několikrát denně, zatímco trysky vyžadují přestávky.

Trysky a další příslušenství

Počet různých trysek pro dočasné, ale přesto bezpečné a účinné zvětšení penisu se každým dnem zvyšuje. Každý typ je zaměřen na odstranění konkrétního problému, a to:

 • expanzní trysky;
 • prodloužení;
 • stimulovat klitoris a vagínu;
 • s vibrátorem;
 • otevřený a uzavřený typ.

Hodně záleží na preferencích samotného muže a také na jeho cílech. Zvětšující silikonová tryska umožní muži přidat pár centimetrů navíc ke své velikosti a jiný reliéf pomáhá dopřát ženě maximální potěšení. Silnostěnné, silnostěnné čepice dodávají penisu objem a slibují těsnější a jasnější průnik.

Prodlužovací tryska - dočasný způsob, jak zvětšit penis

Existují také erekční kroužky, které muži pomáhají udržet vzpřímený stav co nejdéle, a tím prodlužují pohlavní styk. Kroužek se nasazuje na základnu, stlačuje penis a zabraňuje krvi opouštět kavernózní těla penisu. Prodlužovací trysky vám umožní okamžitě přidat 2-5 cm k vaší velikosti a speciální reliéf a další prvky poskytují stimulaci ženských genitálií.

Pro referenci!Mezi obrovským množstvím trysek a zařízení, které mohou rychle vyřešit problém nedostatečné velikosti penisu, odborníci vyzdvihují dva produkty. Jedná se o trysku, která přidává 3, 5 cm k průměru a 4, 5 cm k délce. Jedná se také o trysku cyberskin s vestavěným vibrátorem, zaručující zvětšení až o 5 cm na délku penisu a 1, 5 cm na jeho tloušťka. Jediným negativem takových zařízení je, kolik stojí tryska.

Masáže a cvičení

Pomocí fyzického působení na genitálie může muž vytvořit přirozené procesy, které jsou zodpovědné za prokrvení penisu a roztažitelnost kavernózních těl. Nejúčinnější a nejužitečnější technikou je masáž a speciální cvičení, díky nim můžete po několika dnech dosáhnout nárůstu o 1-2 cm. Ale nejdůležitější výhodou této techniky je účinek, který vydrží dlouhou dobu .

Muž dívku po masáži překvapil velikostí svého penisu

Masáž provádějte následujícím způsobem:

 1. Protahování penisu v uvolněném stavu. Chcete-li to provést, musíte penis natáhnout rukama v různých směrech, ale jemně bez nepohodlí.
 2. Jelqing je fyzické cvičení, které vyžaduje protahování penisu pohyby rukou připomínajícími dojení. Takové cvičení musí být prováděno přísně v polovzpřímeném stavu penisu.
 3. Kruhová masáž, která napomůže k normálnímu prokrvení reprodukčního orgánu.
 4. Úchopová masáž - penis je pevně sevřen prsty, a když se objeví erekce, muž potřebuje chvíli držet sevření na bázi. To povede k zadržování krve v kavernózních tělech, ty se zase trochu protáhnou, čímž se zvětší velikost penisu přirozeným způsobem.

Zároveň musíte pochopit, že nesprávná masáž je traumatický postup, takže je důležité nepřehánět to s dopadem na genitálie.Dopředu je lepší sledovat tréninková videa na internetu, kde masáže a cvičení provádí odborník.

Krémy a masti

Lokální aplikace léků na zvětšení penisu je běžná technika, která muži neslibuje vážné vedlejší účinky, ale pouze rychlý účinek a snadné použití.

Krémy a masti působí rychle, snadno se vstřebávají, nezanechávají skvrny na oblečení, neovlivňují ostatní funkce a hormonální hladinu a hlavně je lze používat diskrétně.

Následující jména byla zařazena do nejvyššího hodnocení nejlepších krémů a mastí:

 1. Gel s výtažky z ostropestřce, macy peruánské, goryanky a lišejníku pomáhá rychle dosáhnout maximální erekce a zároveň akceptuje neustálé používání pro kumulativní účinek.
 2. Syntetický doplněk stravy s extraktem z chilli papriček pro posílení erekce, pro tento krém by měl být aplikován 2x denně.
 3. Krém na bázi mužského monokomponentního RKK - pro dosažení kumulativního účinku je potřeba přípravek používat minimálně 3 měsíce.
 4. Gel na bázi extraktu ze zázvoru a zlatého kořene, argininu a aktivních pektinů je užitečným nástrojem pro potenci, zvětšuje velikost orgánu při erekci stimulací a protahováním kavernózních těles.
 5. Přípravek s proteiny, aminokyselinami a kolagenovým komplexem - pro kumulativní účinek je potřeba aplikovat 2x denně a bylinné složení zaručuje absenci vedlejších účinků.
 6. Krém s muira puama, jírovcem a dřišťálem - je zodpovědný za dlouhou a trvalou erekci, krém je potřeba nanášet 2x denně.
 7. Krém s medvědí žlučí, pižmem pižmovým, sibiřskou metlou a plodem felodendronu. S pomocí takového nástroje se zvyšuje produkce testosteronu a krém dokonce pomáhá narovnat tvar penisu s deformacemi.
 8. Francouzský lék s kumulativním účinkem, který je třeba používat po dobu 1, 5-2 měsíců pro zvětšení velikosti reprodukčního orgánu.

Složení takových topických činidel zahrnuje složky rostlinného původu, které stimulují průtok krve, expanzi kavernózních kavernózních těles a také prodlužují stav vzpřímení.

Přípravky

Pomocí léků můžete vyřešit jakékoli odchylky od normy v těle a poruchy, včetně problému malé velikosti penisu. Důležité je pouze navštívit lékaře, aby předepsal konkrétní lék a jeho režim.

Díky těmto lékům dochází k vazodilataci v tkáních penisu, zvyšuje se průtok krve, přívod krve do kapilár kavernózních těl. Princip účinku tablet a topických přípravků je podobný, ale tablety zaručují dlouhý a stabilní účinek. Zároveň je lze používat pouze k určenému účelu a návodu.

Lidové recepty

Tradiční medicína je účinná a odborníky uznávaná technika, která umožňuje bezpečným a šetrným způsobem řešit mnoho zdravotních problémů. Je možné zvýšit reprodukční orgán doma pomocí netradičních receptů, ale pouze v případě integrovaného přístupu a dodržování pravidel pro použití finančních prostředků. Dnes jsou následující recepty považovány za nejúčinnější:

 1. Vezměte 100 gr. bylinky tymiánu, spařené ve vroucí vodě a vyluhované po dobu několika hodin, poté si dávají půl sklenice před snídaní a večeří pravidelně po dobu 4 měsíců.
 2. Pomocí nože nebo hmoždíře se rozdrtí 200 gramů česneku, přidá se 200 gramů alkoholu. Po dobu 10 dnů se tinktura uchovává na suchém a tmavém místě a pravidelně se protřepává. Poté se filtrovaný prostředek užívá 25 kapek po dobu 3 měsíců.
 3. Ve studené vodě rozmíchejte lžičku pelyňkových semínek, 10 minut povařte, poté přefiltrujte, zchlaďte a pijte půl sklenice 3x denně.

Také ženšen, zázvor, eleuterokok, hloh, Ginkgo Biloba lze odlišit od účinných rostlin na zvětšení penisu.Další známou technikou je zvětšení penisu jedlou sodou. Za tímto účelem by měl být penis po sprše nebo koupeli namazán rostlinným olejem, po kterém se aplikuje trochu sody, masáž se provádí krouživými pohyby houbou.

Chirurgická metoda zvětšení penisu u mužů

Chirurgická technika je vhodná pouze v případě, že konzervativní techniky jsou neúčinné a nejsou schopny eliminovat předpoklady a patologie, které vedly k nedostatečnému rozvoji penisu. Indikací k operaci mohou být následující diagnózy od lékaře:

 1. Mikropenis kvůli nedostatku hormonů hypofýzy.
 2. Deformace nebo anomálie ve vývoji penisu, například fibróza kavernózních těles, trauma, hypo- a epispadie penisu.
 3. Involuce reprodukčního orgánu na pozadí obezity, snížené elasticity tkání nebo tonusu svalového systému.
Fáze operace zvětšení penisu

Při výběru způsobu operace lékař bere v úvahu indikace a individuální vlastnosti těla pacienta. Nejčastěji se používá ligamentotomie, tedy operace natažení penisu o 2-6 cm. Další technikou je lipofilling, tedy ztluštění penisu nebo pouze hlavy transplantací tukové tkáně. Cvičí se i operace faloprotetiky nebo operace „Perovik" (oddělení hlavy a kavernózních těles, kde se implantuje tkáň chrupavky).

Kolik operace stojí?

Chirurgická intervence je extrémním rozhodnutím specialisty, ke kterému dochází, když žádné alternativní metody nebyly účinné. Kromě samotné operace lékař nutně určí pacientovi psychologa. Navíc operace zvětšení penisu pro muže bude stát muže slušné peníze.

Cenu ovlivňuje země a město, kde se klinika nachází, její image a kvalifikace specialistů, stejně jako typ operace, vybavení a další jemnosti.

Závěr

Zvětšení penisu by pro muže nemělo být posedlostí, jinak ani po skončení účinné terapie nebude s novou velikostí spokojen. Nejčastěji se praktikují alternativní a konzervativní metody, ať už se jedná o použití trysek, masáží nebo léků. Souběžně s tím můžete použít recepty tradiční medicíny. Chirurgie je poslední možností, když se žádná z dostupných technik neosvědčila.