Jak si sami zvětšíte penis

Všichni muži se obávají o svůj intimní život, kde přední pozice zaujímají velikost penisu, potence, přetrvávající erekce a sexuální výdrž. Pokud jeden z těchto aspektů muže oslabí nebo neuspokojí, brzy se objeví mnoho problémů.

Příroda bohužel ne každému příslušníkovi silnějšího pohlaví poskytla působivé parametry pohlavního orgánu, což negativně ovlivňuje sexuální život a úspěch v posteli.

Z tohoto důvodu silnější pohlaví neustále hledá způsoby, které by pomohly zvětšit penis samy doma. Chcete-li najít ideální možnost pro zvětšení penisu, stojí za zvážení několik a určení, který z nich je efektivnější.

Přirozené zvětšení penisu

Pro ty muže, kteří jsou odhodláni zvětšit svůj penis, musíte znát svého nepřítele zrakem:

 • Tělesný tuk a nadváha.
 • Pasivní životní styl.
 • Alkohol a kouření.
čerstvé zelené pro zvětšení penisu

Muži s nadváhou mají kratší penis a menší penis, alespoň vizuálně. Právě záhyby tuku, které visí z mužova břicha, výrazně snižují délku falusu.

Kromě toho mají nadbytečné kilogramy neblahý vliv na zdraví mužů, zejména na sexuální funkce. Dlouho se prokázalo, že nadváha může způsobit erektilní dysfunkci.

Aby se zabránilo takové situaci, stojí za to revidovat stravu, vzdát se tučných, smažených a jiných nezdravých potravin a snížit spotřebu stolní soli, cukru a škrobu. Produkty, které vám pomohou zvětšit penis:

 1. Čerstvé bylinky (petržel, kopr).
 2. Zakysaná smetana.
 3. Dýňová semínka.
 4. Slepičí vejce.
 5. Chudé červené maso.
 6. Avokádo, rajčata.
 7. Hořká čokoláda.

Oprava stravy vyžaduje správnou výživu, zatímco někdy si můžete dovolit nezdravé jídlo, ale ne více než 2krát za měsíc.

Když člověk ztratí nadváhu, tuková vrstva na ohanbí se ztenčí, v důsledku čehož se penis objeví déle, zatímco výživa zvýší potenciál, zlepší sexuální funkce člověka a bude mít blahodárný účinek na celý tělo jako celek.

Pravidelná fyzická aktivita podporuje zvýšený průtok krve, posiluje tepny v různých tkáních lidského těla a penis nebude výjimkou. Musíte věnovat pozornost výcviku pánve. Musíte cvičit alespoň 40 minut denně.

Fyzická aktivita rozhodně nemůže přímo zvětšit penis, ale má příznivý vliv na kvalitu a trvání vzpřímeného stavu.

Kouření přispívá ke zúžení krevních cév a malých tepen, v důsledku čehož klesá tok krve do penisu, v důsledku čehož tento stav ovlivňuje jeho parametry.

Esenciální oleje pro růst penisu

Tato metoda, která vám umožní zvětšit penis, je založena na vlastnostech některých éterických olejů pro zvýšení krevního oběhu v pánevních orgánech, rozšíření kapilár a krevních cév. Existují čtyři nejúčinnější oleje:

 • Amarantový olej.
 • Skořicový olej
 • Mátový olej.
 • Anýzový olej.
éterické oleje pro zvětšení penisu

Je to amarant, který zadržuje obrovské množství skvalenu, který je zodpovědný za postup zachycování kyslíku a jeho následného dodávání do vnitřních orgánů a měkkých tkání těla.

Nasycením buněk v hlubších vrstvách pokožky tento uhlík obnovuje krevní oběh a zlepšuje metabolismus. Pokud se tento olej aplikuje na mužství, je pokožka penisu nasycena vitamínem E, což vede k posílení cévních stěn penisu.

Kromě toho obsahuje olej železo, draslík, fosfor a měď, které dodávají buňkám potřebné stavební materiály pro další růst. Esenciální olej urychlí tvorbu proteinových prvků. Pokud je tedy aplikován pravidelně, lze dosáhnout požadovaných výsledků zvětšení.

Zvětšení penisu skořicový olej zvyšuje krevní oběh, máta peprná podporuje zrychlenou regeneraci tkání, má protinádorové vlastnosti. Anýzový olej způsobí, že látky budou pevnější a pružnější.

V každém případě olej nepoškodí člověka a bude mít preventivní účinek. Na základě recenzí mužů, kteří si tuto metodu sami vyzkoušeli, můžeme konstatovat, že tato technika rozhodně poskytuje uspokojivé výsledky.

Speciální gel obsahuje kromě léčivých rostlin také některé oleje, které pomáhají prodloužit délku a obvod penisu. Výhody gelu jsou následující:

 1. Po 2 týdnech pravidelného používání uvidíte výsledek.
 2. Krém blahodárně působí na sexuální funkce mužů, poskytuje pružný a silný penis během erekce.
 3. Zvyšuje potenciál, zvyšuje sexuální apetit.
 4. Bojuje s předčasnou ejakulací.
 5. Podporuje delší orgasmus a intenzivnější pocity během sexu.

Je třeba poznamenat, že gel prošel všemi klinickými testy, takže ho lze použít v jakémkoli věku, nemá žádné vedlejší reakce a kontraindikace.

Čerpací

vakuová pumpa na zvětšení penisu

Princip fungování vzduchové pumpy je založen na odčerpávání vzduchu, v důsledku čehož se ve válci vytváří podtlak, což vede k tvorbě nízkého tlaku uvnitř samotného pohlavního orgánu.

Na základě fyzikálních zákonů je tok krve směrován do penisu, který je ve srovnání se vzpřímeným stavem naplněn ve větší míře.

Systematický účinek pumpy na penis zlepšuje plnění orgánu krví, proto dojde k dlouhé erekci a zvýšené mužské důstojnosti. Pravidla pro používání vakuové pumpy:

 • Umyjte a osušte pumpu a položte ji na penis.
 • Před odčerpáním vzduchu se na zařízení nasadí gumový kroužek, který musí být umístěn blíže k spodní části mužského orgánu.
 • Baňka je přitlačena na třísla co nejtěsněji, poté je vzduch opatrně a pomalu evakuován.
 • Je nutné jej vypumpovat, dokud se penis nezvětší kvůli erekci. Pokud pocítíte bolest, musíte přestat.
 • Když je dosaženo vzpřímeného stavu, přestaňte pumpovat vzduch, přitáhněte těsný prstenec k základně penisu, což pomůže blokovat tok krve z něj.
 • Na konci tréninku (10 minut) stiskněte ventil, který uvolní podtlak, vyjměte baňku.

Čerpání penisu má krátkodobý účinek; výsledek použití vakuové pumpy zmizí po několika hodinách.

Abyste si udrželi výsledky po celý život, musíte cvičit pravidelně a každý den a až po několika měsících si můžete všimnout trvalého účinku. Pumpa se zpravidla nepovažuje za hlavní metodu zvětšení penisu, považuje se za pomocnou možnost.

Proto je na základě recenzí mužů lepší kombinovat čerpání a specializovaný krém na zvětšení penisu, který doplní trénink pumpy a urychlí růst penisu.

Je nutné pečlivě zvolit způsoby, jak zvětšit penis, neustále sledovat vaše zdraví, abyste včas zabránili možným problémům s pohlavním orgánem.