Zmínka: jak zvětšit penis jednoduchým způsobem?

zvětšení mužského penisu

Každý muž se obává o velikost svého penisu a více než polovina věří, že není dostatečně velký, a chce ho zvětšit.

Až donedávna se věřilo, že změna velikosti penisu je téměř nemožná.

Dnes medicína dokazuje opak a nabízí mnoho možností dostupných pro každého.

Dnes existuje mnoho způsobů, jak zvětšit penis, a téměř všechny zahrnují domácí úkoly. Navzdory jednoduchosti metod je velmi důležité nepřehánět to v touze zvětšit penis.

Uvidíme, jak snadné je zvětšit váš penis.

Nejjednodušší způsob, jak zvětšit penis

Každá z možností zvětšení penisu je při nesprávném použití nebezpečná. Vystavením penisu silnému stresu můžete dosáhnout negativních důsledků v podobě impotence nebo dokonce neplodnosti.

Masáž

Jednou z nejoblíbenějších metod zvětšení penisu je masáž. Tato metoda nevyžaduje další náklady na materiál a každý muž, který chce, aby se jeho penis zvětšil, si s tím poradí.

Nejčastěji se používá jelqing. Podstatou této metody je protáhnout penis rukama a provádět různá cvičení. Proceduru můžete provádět několik měsíců, každý den věnujete půl hodiny nebo hodinu masážní technice.

Myšlenku mechanického zvětšení penisu převzali výrobci prodlužovačů, kteří nabízejí zvětšení orgánu bez velké námahy. Je třeba jen obléknout konstrukci a nosit ji po celý den od 3 do 12 hodin denně. Výrobci slibují, že po roce nošení nástavce může penis dorůst až do délky 7 cm.

Odkaz.Před provedením masáže se doporučuje použít tepelný kompres. K tomu je třeba ručník navlhčit v teplé vodě a omotat kolem penisu. Po několika minutách ručník znovu navlhčete a postup opakujte.

Komprese pomůže zvýšit účinnost masáže, teplo zvýší průtok krve, což pomůže pokožce lépe se natáhnout.

Kromě metody protahování se používá akupresura. Zahrnuje dopad na biologické body, který bude stimulovat produkci hormonů odpovědných za růst penisu. Je lepší nedělat akupresuru sami.

Masti a gely

Dobrá věc na mastech a gelech je, že je lze diskrétně použít kdykoli a téměř kdekoli. Existuje tolik reklam na takové léky, že člověk má dojem, že jde o nejúspěšnější řešení problému.

Po přečtení pokynů pro masti si všimnete, že pouhé nanesení na penis nestačí. Na základě toho lze všechny gely a masti rozdělit do 3 kategorií:

 • léky užívané bezprostředně před pohlavním stykem - zvyšují krevní oběh, erekce a orgán se zdají větší;
 • masti a gely s dlouhodobým účinkem - urychlují metabolismus a tvorbu kavernózních buněk odpovědných za růst penisu, účinnost těchto produktů nebyla prokázána;
 • pomocné gely - používají se ve spojení s prodlužovači, kroužky nebo jinými zařízeními.

Masturbace

Penis se může také zvětšit běžnou masturbací. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že pokud chce muž zvýšit svou důstojnost, musí ovládat ejakulaci a nedovolit, aby konec přišel rychle. Jinak je vše pro vkus každého.

Rada:během masturbace je za účelem zvětšení penisu důležité používat více lubrikantu a přilnavost by měla být silná, ale ne příliš velká, aby nedošlo k poranění orgánu.

Cvičení

muž zvětšuje velikost penisu cvičením

Cvičení ke zvětšení penisu, v závislosti na účinku, jsou rozdělena do 2 typů:

 1. pro růst délky;
 2. zvětšit hlavu;
 3. pro tloušťku penisu.

Pro délku se tedy dobře hodí možnost „roztáhnout". Spočívá v pomalém roztahování orgánu v uvolněném stavu.

Trvání procesu trvá 15 sekund, musíte jej opakovat 10krát. Můžete se protáhnout jakýmkoli směrem.

Pro tloušťku se používají cvičení, která nejsou zaměřena na protažení penisu, ale na kontrakci.

Před provedením jakýchkoli cviků by měl být orgán připraven na rozcvičku a vše by mělo skončit lehkou masáží.

Tradiční metody

Mezi lidmi jsou známy další staromódní metody pro zvětšení penisu, například jídlo:

 • koriandrová zelenina;
 • petržel;
 • celer.

Tyto potraviny je třeba jíst neustále. Doporučuje se také vzdát se alkoholu a kouření, protože škodlivé látky, které vstupují do těla při konzumaci, negativně ovlivňují testosteron.

 • Kurz lze opít česnekovou tinkturou (prodává se v lékárně) - 2 kapky, dvakrát denně po dobu jednoho měsíce. Po přestávce můžete opakovat.
 • Pomáhá také infuze tymiánu. Bylina se nalije vroucí vodou v poměru 1: 2. Pijte chlazené 2krát denně ve sklenici po jídle.

Závěr

Jak vidíte, existuje mnoho metod pro zvětšení penisu. Při správném použití se sen brzy splní. Ve většině případů hraje klíčovou roli velká touha a vytrvalost člověka.