Je možné zvětšit penis

změřením velikosti penisu před jeho zvětšením

Penis se z nějakého důvodu nazývá mužnost. Velikost pohlavního orgánu velmi často ovlivňuje sebevědomí člověka a jeho důvěru v jeho sexuální schopnosti před ženou, mužnost.

Malá velikost falusu může způsobit vážné psychologické nepohodlí a postupem času se vyvinout v komplex méněcennosti.

Někteří muži si kladou otázku, zda je možné zvětšit jejich genitálie. Ve skutečnosti nyní existuje celý seznam metod řešení tohoto cíle.

Používají se speciální prostředky i chirurgický zákrok.

Základní techniky

Konzervativní techniky zahrnují pravidelné provádění postupů nebo cvičení, které stimulují tkáně penisu k růstu. Ve výsledku je možné zvětšit jak délku, tak obvod penisu. Získané výsledky jsou obvykle konzistentní. Menší vrácení není vyloučeno.

Jelqing

Tato metoda zvětšení penisu se používá doma. Spočívá v provádění cvičení, která jsou masáž penisu. Tuto techniku může použít každý muž. Hlavní věc je dostupnost volného času. Jelqing je obecně starodávná technika, kterou po staletí používají různé národy a kmeny.

Technika je následující:

  • Dosáhněte erekce přibližně 50%. Ve vzpřímeném stavu je jelqing kontraindikován k použití. To s sebou nese riziko poškození krevních cév v penisu. Když jste nadměrně vzrušeni, musíte být jen rozptýleni, aby se snížila erekce.
  • Na předkožku a samotný penis by mělo být aplikováno určité mazání, aby se snížilo trauma. Je nežádoucí používat šampon nebo mýdlo - pokožku vysušují.
  • Základnu penisu je třeba uchopit pevnějším spojením ukazováčku a palce a následným stažením penisu dolů k hlavě. Pohyby se provádějí se stejnou intenzitou po celé délce penisu. Vyrábí se výhradně ze základny a směřují pouze k hlavě.
  • Ruce je třeba pravidelně měnit. V ideálním případě je postup podobný dojení.

Termín je přesně jeden měsíc. Během tohoto období se významně zlepší přívod krve do kavernózních těl pohlavních orgánů.

Pozastavení nákladu

Tuto techniku používali staré africké kmeny. Navíc začali provádět procedury od raného dětství, kdy jsou vazy penisu dostatečně elastické. Se systematickým dopadem zátěže se délka pohlavního orgánu zpravidla měnila. Tloušťka zůstala stejná. Je pravda, že tuto techniku nelze nazvat bezpečnou. Existuje vysoké riziko vážného zranění v důsledku nadměrného používání. Je důležité si penis připravit před zákrokem.

Zpočátku se provádí ruční masáž. Poté je na něm upevněno speciální zařízení, na které je dále připojeno zatížení. Prodloužení penisu začíná u malých zátěží. Jejich váha se postupně zvyšuje. Po dokončení cvičení je struktura odstraněna. Pak se ruční masáž opakuje. To zlepšuje přívod krve do corpus cavernosum.

Poté je struktura znovu připojena. Cvičení opakujte s velkou váhou. K dosažení požadovaného výsledku byla tato technika používána po dlouhou dobu. Používá se ve stoje, sedu nebo v lehu. Je však třeba si uvědomit, že tato metoda je traumatizující a časově náročná, takže se používá jen zřídka.

Použití prodlužovače

Moderní alternativou k zavěšení je nástavec. Tato metoda umožňuje zvětšit penis jak v tloušťce, tak v délce. Prodlužovače navíc nejsou traumatické. Právem jsou považovány za jednu z nejúčinnějších technik. Princip fungování je poměrně jednoduchý a cena je přiměřená. Existují tři základní typy těchto zařízení: loopback, univerzální a s opaskem.

Práce s extenderem způsobuje minimální nepříjemnosti a je bezpečná. Výsledek zůstává navždy. Nástavec stačí nosit čtyři až pět hodin denně. Účinek takového zařízení je způsoben přirozenou reakcí těla na odpovídající mechanické působení. V tkáních pohlavního orgánu se tvoří nové buňky. Výsledkem je zvětšení penisu. Vzhledem k tomu, že biologické buňky mají trojrozměrnou strukturu, penis bude delší i širší.

Je nutné neopravovat penis příliš pevně bez sevření hlavy. Při výběru stupně napětí se musíte zaměřit na speciální patky. Prvních několik týdnů by mělo být nošení nástavce omezeno na minimum. Poté se zátěž postupně zvyšuje. Během dne musí být nástavce nošen nejméně čtyři hodiny. Ale každou hodinu si musíte dát pauzu patnáct minut. Výsledek bude záviset na tom, jak pravidelně se zařízení používá a jak dobře se dodržují pokyny.

Používání mastí a krémů

Běžnou metodou zvětšení penisu je použití speciálních krémů a mastí. Jejich použití se omezuje na obvyklou aplikaci finančních prostředků na genitálie. Před nákupem takových léků je vhodné prostudovat jejich složení, seznámit se s vlastnostmi akce a přítomností vedlejších účinků.

Pro krátkodobé zvětšení penisu, aby se překonaly vnitřní komplexy, se pro dlouhodobý efekt používají některé krémy - jiné. První fungují několik hodin. Dělají člověka sebevědomějším s intimitou. Druhé vám umožní zvýšit šířku a délku penisu. Tyto krémy musíte používat alespoň měsíc. Jejich působení je způsobeno zvýšením průtoku krve. Díky tomu tkáně penisu rostou a regenerují se. Takové léky jsou velmi rozšířené, snadno se používají a účinek zpravidla zůstává navždy.

Vakuová pumpa

Tato metoda ručního zvětšení penisu je docela účinná. Umožňuje vám změnit délku i průměr penisu. K léčbě problémů s erekcí se navíc používá vakuová pumpa. Principem činnosti je vytvoření určitého vakua přímo v dutině válce. To stimuluje další průtok krve do penisu, což vede k růstu penisu.

Tabletové přípravky

Mnoho mužů se vyhýbá operaci zvětšení penisu. Pak přijdou na pomoc biologicky aktivní přísady. Umožní vám zlepšit přívod krve do kavernózních těl pohlavních orgánů. To poskytuje zvýšení tloušťky a šířky penisu. Základem přípravků je bylina tribullus a nadržená kozí tráva, extrakt ženšenu a ginkga catuaba, trpasličí palmy a listy damiana, inosin, plody kajenského pepře, semena dodder a hloh, vitamín B3 a E. Výrobci tvrdí, že je možné zvýšit penis až 25%.