Je možné zvětšit penis? Kolik centimetrů je skutečných? Pravda a mýty

Podle mnoha sexuologů není velký penis schopen vyřešit všechny problémy v intimním životě. Koneckonců, mít dlouhý a silný penis není vše, co muž potřebuje. Musí také vzít v úvahu preference partnerky, poslouchat její názor a sledovat, jak se cítí během sexu. Navzdory tomu však mnoho zástupců silnějšího pohlaví stále považuje nedostatečnou délku falusu za zdroj všech problémů ve vztazích se ženami, a proto neustále hledají způsoby, jak ji zvýšit.

V tomto případě mají zcela spravedlivou otázku, zda skutečně existují účinné metody zvětšení penisu, nebo je již nemožné změnit to, co je dáno přírodou. Odpovědi se zavázali vědci z polského výzkumného ústavu, kteří provedli řadu laboratorních a klinických experimentů za účasti více než dvou tisíc mužů.

Přehled metod zvětšení penisu a jejich skutečné účinnosti

Penis lze pěstovat třemi hlavními způsoby:

 • speciální přípravky;
 • chirurgický zákrok;
 • hardwarová technika.

Prodloužení penisu pomocí léků je považováno za nejoblíbenější, protože není příliš mnoho lidí, kteří by chtěli jít pod chirurgický nůž nebo utrácet peníze za vakuové pumpy a další zařízení. Vzhledem k vysoké poptávce po „rozšiřujících" drogách testovali jejich účinnost především vědci z Polského výzkumného ústavu.

Laboratorní experimenty k identifikaci metod zvětšení penisu

Důležité!Při výběru požadované možnosti se musíte nejprve poradit s chirurgem a urologem. Lékař předepíše počítačovou tomografii nebo ultrazvuk pánevních orgánů, aby vyloučil patologie, které jsou kontraindikací jakékoli techniky.

Je možné zvětšit penis pomocí drog?

Nyní najít ten správný nástroj pro pěstování penisu není tak obtížné jako před několika lety. Internet je doslova posetý různými reklamami, kde jsou muži nabízeny gely, krémy, spreje nebo pilulky, které podle výrobce pomáhají přidat pár centimetrů do genitálií za pouhé 2-3 týdny. Jsou levné a dostupné každému, takže poptávka po nich je vyšší než u jiných technik. V praxi však bylo jen málo z nich schopno dosáhnout pozitivních výsledků.

Výsledek zvětšení penisu

Důvodem, že léky na zvětšení penisu nepomáhají každému, je aktivní aktivita podvodníků. Pravidelně dodávají na trh padělky, které nejenže neřeší problém krátkého penisu, ale někdy poškozují zdraví a způsobují alergické reakce, dermatitidu, zánět kůže v intimní oblasti atd.

Šance na pozitivní účinek léků také snižují:

 • nedodržování pokynů;
 • nesprávné skladování;
 • změna jedné dávky směrem dolů;
 • předčasné přerušení průběhu užívání drogy;
 • ignorování rady lékařů;
 • kombinace jednoho léku s jiným podobným, kvůli kterému dochází k chemické reakci látek, které tvoří oba fondy, což způsobuje ztrátu jejich vlastností.

Podle výsledků studie vyšlo najevo, že zvýšení penisu pomocí léků není mýtus, ale bude trvat dlouho hledat originální produkty a důsledně dodržovat jejich pokyny, což není vždy možné kvůli k aktivnímu životnímu stylu moderního člověka. Jakákoli odchylka od manuálu nebo změna ve schématu používání produktu sníží celý proces zvětšování falusu na nulu.

Přípravy na zvětšení penisu

Souběžně se stanovením úrovně účinnosti „prodlužovacích" léků identifikovali zástupci Polského výzkumného ústavu prostředky, které mohou skutečně pomoci mužům zvětšit velikost penisu o 1, 5–2 centimetry (maximální výsledek z používání krémů, sprejů nebo tablety).

Prostředky jsou prezentovány ve formě tablet a ve formě lokálních přípravků. Jsou složeny převážně z bylinných přísad, ale zahrnují také syntetické přísady. Jejich princip činnosti spočívá ve zvýšení průtoku krve do genitálií, pod tlakem kterého se rozšiřují komory kavernózních těles a penis se časem protahuje.

Podlouhlý člen si zachovává svůj stav několik měsíců po ukončení léčby. Po tomto období ztrácí pohlavní orgán svoji získanou velikost. Budou muset být neustále udržováni, pravidelně obnovovat užívání pilulek nebo ošetřovat pokožku penisu prostředky pro vnější použití. To je hlavní nevýhoda prodloužení léku falus. U některých mužů to však není problém. Pravidelně užívají „augmentační" léky a jsou docela spokojeni s jejich účinkem.

Vlastnosti chirurgického zákroku

Abyste zjistili, jak dobrý je chirurgický zákrok ve srovnání s drogovou technikou, nemusíte ani provádět speciální výzkum. Stačí zjistit, jak operace probíhá, a všechny ostatní otázky samy zmizí.

Operace zvětšení penisu

Důležité!Falloprosthetics je populární u mužů trpících středním a pokročilým stadiem impotence. V tomto případě se používají pevné nebo polotuhé protézy, které pomáhají udržovat vztyčený penis.

Chirurgické zvětšení penisu probíhá podle následujícího schématu:

 1. Na penisu je proveden malý řez (asi 2–3 cm);
 2. Poté je do něj vložen silikonový implantát;
 3. Umělý prvek napíná penis a rozšiřuje jej v průměru.

Tato metoda má mnoho výhod:

 • Výsledek je okamžitý. Penis se během operace zvětší a není třeba čekat;
 • Minimum kontraindikací;
 • Žádné vedlejší účinky. Jedinou věcí, se kterou se pacient může setkat, je zánět nebo hnisání jizvy. K tomu dochází v důsledku infekce uvnitř rány v důsledku zavinění zdravotnického personálu;
 • Dlouhodobé udržování tvaru penisu;
 • Krátká doba hojení pooperační rány;
 • V místě zavedení implantátu nejsou žádné velké jizvy ani vysoce viditelné jizvy.

Výhodou chirurgického prodloužení penisu je navíc to, že si muž může sám zvolit velikost penisu. Pomocí protetiky je možné zvětšit penis až na 7 centimetrů.

Nevýhody protetiky

Navzdory celému seznamu pozitivních vlastností má operace prodloužení falusu několik nevýhod, jmenovitě:

 • silikonový materiál je křehký a může se poškodit během „tvrdého" sexu, takže se svou „důstojností" budete muset zacházet opatrně;
 • implantát je zdeformovaný a po 5-6 letech bude nutné jej vyměnit za nový, což bude stát stejně jako při první operaci;
 • chirurgické zvětšení penisu není bez kontraindikací - vrozené nebo získané zakřivení penisu, křehkost cév, pohlavní choroby, polypy v močové trubici.

Mýty o genitální protetice

Zástupci klinik, kde se provádí falloprostetika, mluví o operaci výlučně pozitivním způsobem. Ujišťují své potenciální klienty, že postup je naprosto bezpečný, pomáhá muži bez problémů se zbavit komplexů a získat velký penis. Ve skutečnosti všechno vypadá trochu jinak.

Implantace penisu

Níže je uveden seznam mýtů o chirurgickém zvětšení falusu, které byli specialisté v průběhu výzkumu schopni zničit:

 • Účinek operace je reverzibilní.To je fikce. Po implantaci implantátu se všechny tkáně natáhnou a po jeho odstranění se penis podobá vypuštěné kouli. Samozřejmě, v průběhu času kavernóza korpusů získá svůj původní tvar a kůže se napne, ale to bude trvat dlouho;
 • Postup je bezbolestný. . . To také není pravda. Realita je taková, že během chirurgického zákroku je člověku proveden malý řez v celkové anestezii na bázi penisu nebo v oblasti šourku. Po ukončení anestezie však pacient pocítí silnou bolest ve slabinách, kterou lze zmírnit pouze silnými anestetickými léky;
 • Implantát se zakořenil v 98% případů.V praxi jsou tato čísla nižší. Téměř 27–33% mužů pociťuje odmítnutí zubní náhrady. Důvodem je biologická neslučitelnost živých tkání a umělého materiálu;
 • Po operaci nebude muž čelit žádným problémům.Bohužel po falloprostetice začne zástupce silnějšího pohlaví zažívat řadu nepříjemností. Nejprve je třeba říci, že člen bude neustále v částečně vztyčeném stavu, což v každodenním životě způsobí určité potíže. Silikonový implantát také interferuje s ultrazvukem pánevních orgánů, někdy se vytěsňuje a ztěžuje močení.

Důležité!Umístění implantátu je vážné rozhodnutí. Proto musíte pečlivě zvážit všechny výhody a nevýhody operace a teprve poté jít na kliniku. V případě neúspěšné protetiky je velmi obtížné vrátit vše tak, jak to bylo dříve.

Bez ohledu na to, co říkají vědci, je však chirurgické zvětšení penisu považováno za nejúčinnější techniku, která vám umožní dosáhnout milovaného cíle bez velkého úsilí. Pokud tedy nezohledníte některé podrobnosti, je implantace implantátu jedinou správnou volbou, která může skutečně prodloužit penis v krátké době.

Hardwarové zvětšení penisu: mýtus nebo realita?

V obchodech se sexem a zdravotnickými potřebami se prodává mnoho zařízení na protahování falusů. Spadají do dvou kategorií:

 • prodlužovače;
 • vakuové pumpy.

Prodlužovače jsou struktura skládající se z tlačného prvku, držáku a dvou nosítek. Odtlačují uzávěr od stydké kosti a způsobují, že se hřídel penisu pomalu prodlužuje.

Extender - zařízení pro zvětšení penisu

Vakuové pumpy fungují na rozdíl od prodlužovačů úplně jiným způsobem. Skládají se z baňky, která zapadá přes penis, hadic pro čerpání vzduchu a gumové baňky. U pokročilých modelů je zařízení doplněno elektronickým ovládacím panelem, který sám vytváří tlak. Některá zařízení jsou vybavena vaginálními nástavci. V tomto případě lze pumpu použít jak ke zvětšení penisu, tak k masturbaci, ale mnoho si takové modely nemůže dovolit.

Zvětšení penisu pomocí vakuové pumpy

Oba typy zařízení jsou navrženy s jediným cílem - protáhnout penis. V případě prodlužovačů však dochází k prodloužení penisu pouze v délce. Penis se táhne, ale ztenčuje se, což se ne každému bude líbit. Lékaři proto doporučují koupit přesně vakuové modely, protože tlak vytvářený v procesu odčerpávání vzduchu z pumpy způsobuje, že struktura falusu se nejen prodlužuje, ale také rozšiřuje objem.

O kolik lze člena zvýšit hardwarem

Pokud porovnáme hardwarovou techniku s lékařskou nebo chirurgickou technikou, pak je rozhodně lepší než první a horší než druhá. Při použití prodlužovače je limitujícím výsledkem 3–4 centimetry a vakuová pumpa prodlouží penis až na 5 nebo dokonce 6 cm (podle toho, jak často a po dlouhou dobu jej používat).

Člen před a po rozšíření

Je však třeba připomenout, že tato možnost je příliš traumatizující. V procesu napínání falusu bude muž čelit takovým vedlejším účinkům, jako jsou:

 • bolest v tříslech;
 • modřiny a modřiny na kůži pohlavního orgánu;
 • nepohodlí při dotyku penisu;
 • potíže s močením;
 • nepohodlí při pohlavním styku.

Kromě toho je pravděpodobné, že penis získá namodralý odstín a může nabobtnat. Nenechte se však rozrušit, všechny výše uvedené nepříjemné jevy samy odezní. Jako poslední možnost můžete použít léky k obnovení pokožky a zmírnění otoku.

Výhody hardwarové techniky

Nákup prodlužovače nebo vakuové pumpy bude vyhovovat těm, kteří nejsou připraveni na operaci a jsou již zklamaní z používání produktů pro zvětšení penisu. Tato zařízení zaručeně prodlužují falus a mají několik výhod:

 • Přijatelná cenaNyní nemusíte neustále utrácet peníze za nákup mastí, tablet nebo sprejů. Jednou zakoupená vakuová pumpa nebo prodlužovač budou sloužit majiteli po celý život;
 • Výsledek je patrný téměř okamžitě;
 • Nemůžete chytit infekci, na rozdíl od chirurgického zákroku;
 • Úplná anonymita. Při nákupu zařízení bude jméno klienta skryto a nikdo o něm nebude vědět;
 • Je přípustné kombinovat hardwarovou techniku s jinými metodami zvětšení penisu;
 • Použití vakuové pumpy nebo prodlužovače má pozitivní vliv na účinnost;
 • Žádné kontraindikace (s výjimkou vrozeného nebo získaného zakřivení falusu).

Důležité!Nepoužívejte vakuové pumpy ani prodlužovače, když užíváte léky na ředění krve a léky proti bolesti. Také se musí upustit od hardwarové techniky pro priapismus a některé formy leukémie.

Existují další účinné možnosti zvětšení penisu?

Na fórech pro muže se můžete setkat s uživateli, kteří mluví o tom, jak lze zvětšit penis pomocí tradiční medicíny, manuálních technik a cvičení zaměřených na posílení kavernózních tkání a jejich zvětšení objemu.

Ve skutečnosti všechny výše uvedené metody buď nedávají vůbec žádný výsledek, nebo je účinek tak nevýznamný, že ho lze zaznamenat pouze při pečlivém měření penisu pomocí pravítka.

V lékařské praxi nebyl zaznamenán jediný fakt zvětšení falusu pomocí těchto technik. Všechny informace o tom, že odvar, domácí krémy nebo masáž mohou pěstovat penis, nejsou nic jiného než fikce.

Lékaři proto doporučují neexperimentovat s různými pochybnými metodami a trvat na kontaktování chirurga nebo nákupu prodlužovačů, pump nebo „augmentačních" léků. Jedině tak můžete skutečně přidat pár centimetrů do genitálií a nepoškodit tak své zdraví.